Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

trailer taki ze gdybym nie wiedzial ze to gierka R* to bym olal sprawe 

 

a tak to czekam i doczekac sie nie moge bo to R* i przy kazdej ich grze bawie sie swietnie, GTA V rowniez bylo eleganckie tylko niepotrzebne byly 3 grywalne postacie, gdyby byl sam Michael to bylo by lux i szacunezek dla ludzi jarajacych sie trevorem xD

 

ps

westerado double barrelled > rdr2 na chwile obecna xD

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

ja bankowo nie biore w premiere, boje sie optymalizacji na biedastejszyn4 (kazda gra rockstar wypuszczona na pierwotnej konsoli byla srednio/zle zoptymalizowana), jedynki nigdy nie skonczylem bo w pewnym momencie byla po prostu nudna, tutaj ma byc jeszcze dluzej bo 65h i o ile nie zmienia formuly fabuly to powieki same mi opada na mysl o imersyjnym zaganianiu bydla przez x godzin, trailery tez mnie nie przekonaly

 

poczekam na recki, opinie, patche i zaatakuje pod koniec roku raczej

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Mimo całej mojej "miłości" do PlayStation 4 to bez przesady, nie będziesz gierki brał bo 10 lat temu GTA IV na zupełnie inną konsolę było spartolone? Już MP3 i GTAV były w porządku na PS3 pamiętając jak zje,bana to była konsola w przypadku multiplatform. No ale to była poprzednia generacja, teraz jest nowe rozdanie, lata minęły. Przecież prócz PS4 R* ma do ogarnięcia jeszcze słabszego pierwszego X1, a to wszystko robią na silniku, który pucują już od dobrych 5 lat jak nie dłużej. Mało tego, już teraz widać jaki jest schemat w przypadku wydajności innych, nowych gier: stary X1 się poci i tam faktycznie można się martwić, PS4 jest akurat OK do grania w FHD, potem w 4K to PS4 Pro się poci, a X1 sobie zazwyczaj radzi z natywnym 4K bądź czymś lekko poniżej, co i tak zazwyczaj w najgorszym przypadku i tak bywa lepsze niż najlepszy przypadek na PS4 Pro. Nie ma żadnych przesłanek, żeby nie myśleć, że tutaj będzie inaczej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...