Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, _Be_ napisał:

Prolog na końcu gry? Ty jakąś ruską wersje masz franek? 

 

Prolog jest na 2h jakoś, epilog łącznie z 8h mi zajął. 

@Rozi

 

  Pokaż ukrytą zawartość

rzeczy przepadają, ale nie wszystkie bo Arthur daje mu swoją torebkę :potter: misje strangerów mam normalnie na mapie ale chyba je oleje i wrócę z savem do nich jeszcze jako zdrowy Arthur a i jeszcze pływać nie można bo John jak w jedynce nie umie :pawel:

 

No z tym to akurat dobre. Niezla beke mialem jak wszedlem do rzeki

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się jak podejść do złotych medali. Czy zaczynać grę od nowa żeby podchodzić do misji wcześniej przygotowanym, czy robić to na podstawowym zapisie, ale jak pomyślę że grając "powtórki" z randomowym koniem na pierwszym poziomie więzi i sporymi brakami w ekwipunku to mnie wzdryga na samą myśl o 63 misjach które mam do powtórzenia. Z drugiej strony za wcześnie żeby zaczynać od nowa tego molocha :/ 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że człowiek leje w grach na te całe pucharki, medale i inne zaliczanie gier na 100%. Przejdzie kampanie, zrobi misje dodatkowe jak zechce... Za dużo gier (i innych rzeczy) i za mało czasu, żeby bawić się w takie bzdury. No, ale co kto lubi. 

I nadal mój karabin, który niby na stałe u rusznikarza sobie założyłem na plery, zostaje mi przy koniu, co wkurza mnie coraz bardziej, jak animacje przeszukiwania zwłok, kiedy po strzelaninie jest z piętnaście trupów do obszukania. 

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Pupcio ale oni mają też dużo przydatnego stuffu. Lekarstwa, trunki na deadeye itp. Człowiek z nich pozbiera, zamiast dymać do sklepu i kupować. Dobrze to w recenzji napisali, że te animacje szybko zaczynają nudzić/irytować, bo naoglądamy się tego sporo. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Szukanie zwierzątek było łatwe i przyjemne...

 

oczywiście do czasu xD je.bany łoś Western Bull, ponad 100h mam w tej grze i ani razu na oczy go nie widziałem, teraz latam od jeziora do jeziora i go nie ma. A zwykłego łosia widziałem raz, oczywiście zapomniałem go zbadać :pechowiec:

 

skur.wiel wygląda potężnie

 

RDR2_Wildlife_Screenshot_14-2402-360.jpg

 

a i tak ciągle mi się myli z samcem Wapiti :|

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, PiotrekP napisał:

ale oni mają też dużo przydatnego stuffu. Lekarstwa, trunki na deadeye itp. Człowiek z nich pozbiera, zamiast dymać do sklepu i

 

Tak, ale w sklepie za jedną wizytą, pstryknięciem palców i przysłowiowe ''drobne'' zrobisz zapas na kolejne 30 godzin gry.

A fresh-market w każdym mijanym miasteczku wielkości Pcimia Dolnego jest za rogiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...