Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi
2 minuty temu, XM. napisał:

Ten ból doopy ze komuś się trailer nie podoba. XD Ty serio jesteś pier.doniety.

Może wam się nie podobać, chuj mi do tego. Tłumaczę tylko nie wiadomo jakie oczekiwania, skoro KAŻDY Z NAS WIE JAK ZAPOWIADA GRY ROCKSTAR. 

 

Koniec z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ale szczerze cor, kręciło się? Miało się kręcić, a potem dostaliśmy inwazję na fejsbuka, pływanie łodzią podwodną, waflowanie FBI i misje dla pierdziela reżysera. 

 

Ehh te GTAV. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ragus napisał:

Ale szczerze cor, kręciło się? Miało się kręcić, a potem dostaliśmy inwazję na fejsbuka, pływanie łodzią podwodną, waflowanie FBI i misje dla pierdziela reżysera. 

 

Ehh te GTAV. 

 

Właśnie w ogóle mnie nie kręciło, jak na to jak Rockstar hype'ował ten element rozgrywki to zabrakło mi w tym rozmachu. Prócz tego co wymieniłeś pamiętam jeszcze łażenie po dachu przy napadzie na jubilera i to, że ostatni napad mega mnie rozczarował pomimo wybrania głośniejszej opcji. Tyle. Dla mnie nawet lekki niesmak pozostał przez te napady jak sobie przypomnę choćby te opcje wybierania członków drużyny i jak małe (w sumie żadne) miało to znaczenie. To wielkie planowanie które i tak kończyło się co najwyżej wybraniej opcji cicho / głośno xD.

 

Dlatego sceptycznie podchodzę do zaimplementowania jakiegoś głównego punktu gameplayu w RDR2, bo narobią obietnic a znów skończy się tak że potraktują to po macoszemu. Chyba wolę tradycyjnie poprowadzoną fabułę.

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nawet nie pamiętam ostatniego napadu :(

9 minut temu, Pupcio napisał:

Jak się trzyma kupy to różnorodność jest oke, w piątce się nie trzyma i to bardzo

 

i to to, mądrego to i dobrze poczytać

 

motyw przewodni, a różnorodność to dwie różne rzeczy. w vice city najpierw odzyskujemy pieniądze, a potem pniemy się do góry na barona miami. w san andreas dbamy o HOOD, pnąc się przy tym do góry. w IV chcemy zemsty, pnąc się przy tym do góry.

 

w V jeden rozwalił dom, a potem robi misje "bo tak", trevor jest tak bardzo zwariowany, a motywacji franklina nie pamiętam, przykro mi.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie jestem takim specjalistą jak wy, żeby na podstawie tego trailera oceniać fabułę czy mechanikę gry, ale wizualnie nie robi to jakiegoś wielkiego wrażenia. Chyba ta gra wychodzi o 2-3 lata za późno.

4 godziny temu, kubson napisał:

xD nie zesr,aj sie przypadkiem Rozi, moim zdaniem trailer nijaki w porowaniu chociazby do innych trailerow R*  i tyle, a gameplay chce zobaczyc zeby przekonac sie czy faktycznie tak super to bedzie wygladac, no ale tak najlepiej sie nakrecic i cisnac beke xD zalosne w ch,uj 

pokaż jakiś fajny trailer od Rockstarsów

 

poza tym trochę bawią mnie opinie, że GTA5 to słaba gra

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak jestem zyebany jeśli chodzi o gry Rockstara i na każdą czekam z wywieszonym jęzorem tak trailer nie urwał niczego. Dał mi kilka ciekawych informacji ale pierwsze dwa były świetne, a tego w sumie mogłoby nie być i nie czułbym, że coś mnie omija. Czekam na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo słaby trailer. Rockstar chyba zwolnił typa od reżyserki i montażu trailerów...

 

W dniu 1.05.2018 o 01:04, szejdj napisał:

Jestem niesamowicie ciekawy formy Rockstarów. Strasznie się zeszmacili po premierze GTA5. Osiedli na laurach, nie wydali żadnego DLC, żadnej gry, żadnego nowego IP. Jeszcze kilka lat temu uznawaliśmy ich za zbawców i bogów gamedevów. Z jednej strony się sprzedali - ciekaw jestem z drugiej strony czy mimo to są w stanie dostarczyć nam tytuł, którego do tej pory nie było, zarówno technicznie jak i designersko. Czekam fhuj i w żaden trailer czy gameplay nie uwierzę, póki własnoręcznie nie zagram.

Wątpię w to. Chociaż branża na 100% będzie się bała wystawiać słabe oceny nowemu RDR. R* to już nie te same rockstar co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...