Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ograłem ostatnio RDR na Xoxie i było jaranko (grałem pierwszy raz). Nie robiłem za dużo pobocznych zadań żeby nie usnąć z nudów - imo jak się robi główny wątek + trochę pogra w pokerka albo black jacka to nawet dzisiaj giera robo robotę. Jedyne co mnie zaczęło wkurzać to pod koniec niepotrzebna dłużyzna zanim nie weszła końcówka która rozpierdala system. 

Odnośnik do komentarza

Po kilku zaczęło mnie nudzić - wolałem roz(pipi)ać z winchestera poszukiwanego czarnucha - w sumie szkoda że te bounty hunter misje były w sumie na 1 kopyto. Potencjał był. 

No i tak jak piszą boty - odpaliłem RDR na x360 i na xoxie - przepaść jeśli chodzi o grafę. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Mam takie pytanie - czego oczekiwaliście od tego trailera, że jest "nijaki"? Przedstawił główne postaci, fabułę, o co będzie konkretnie w grze chodzić, czyli najważniejsze rzeczy. Chcieliście wybuchów? To jest Dziki Zachód. Wątpię, że będą Gameplay Series; Rockstar postawili jak widać na model trailerów tak jak przy GTA V. Dostaniemy pewnie jeden dłuższy trailer z gamplayem i tyle. Jutro od IGN wjedzie więcej info, opisującego rozgrywkę. Nie wiem, dla mnie taki sposób przedstawienia gry jest o wiele lepszy, bo nie znamy wszystkiego przed premierą. Mają jebać codziennie Developer Diaries? 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ta gra wcale nie jest kontynuatorem poprzedniej części, która była FPSem z elementami jRPG. Trzeba gameplay w trzecim trailerze wyjebać, bo Rockstar tak zawsze robi, a rozgrywka została zmieniona D I A M E T R A L N I E. 

 

Zaraz będzie "OOOOO OBRAŻAJO RDR BEKUSZ ROZJUSZYXDDDD". Każdy wie jak działa Rockstar z zapowiedziami i trailerami, to po co za każdym razem pisać to samo?

Odnośnik do komentarza

xD nie zesr,aj sie przypadkiem Rozi, moim zdaniem trailer nijaki w porowaniu chociazby do innych trailerow R*  i tyle, a gameplay chce zobaczyc zeby przekonac sie czy faktycznie tak super to bedzie wygladac, no ale tak najlepiej sie nakrecic i cisnac beke xD zalosne w ch,uj 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, hav7n napisał:

RDR to byla pierwsza gra w ktorej swiadomie latalem po lesie zeby wbic jakies acziki :pawel: 

 

Trailer dwojki mnie nie porwal. Czekam na gameplay.


No dla mnie to jedna z ulubionych gier ever, a jak już wylądowałem na farmie u Bonnie to chyba przez 15h olewałem wątek główny i polowałem na dziki i kojoty w okolicznych lasach :D
 

Godzinę temu, kermit napisał:

troszke nijaki dla mnie ten trailer, bardzo ladny, super setting i lokacje, stroje ale samo story póki co nie zaintrygowalo

 

Godzinę temu, Pupcio napisał:

No trailer jest tylko... bo ja wiem, okej? Ja bym nie był psychofanem jedynki to pewnie bym napisał że średni.

 

56 minut temu, Solderowy123 napisał:

Trailer tyłka nie urwał

 

24 minuty temu, kubson napisał:

trailer dla mnie nijaki, (...) czekam teraz na urywki z gameplayu

 

20 minut temu, Rozi napisał:

Mam takie pytanie - czego oczekiwaliście od tego trailera, że jest "nijaki"? Przedstawił główne postaci, fabułę, o co będzie konkretnie w grze chodzić, czyli najważniejsze rzeczy. Chcieliście wybuchów? To jest Dziki Zachód. Wątpię, że będą Gameplay Series; Rockstar postawili jak widać na model trailerów tak jak przy GTA V. Dostaniemy pewnie jeden dłuższy trailer z gamplayem i tyle. Jutro od IGN wjedzie więcej info, opisującego rozgrywkę. Nie wiem, dla mnie taki sposób przedstawienia gry jest o wiele lepszy, bo nie znamy wszystkiego przed premierą. Mają jebać codziennie Developer Diaries? 


Nie, ale jaranie się filmikami, gdzie postacie gadają jest dobre dla filmów i tamtejszych trailerów - ja chcę zobaczyć HUD, jazdę na koniu, przyklejanie się do osłon i ogólnie - gameplay.
Nie musi być to zaraz jakieś developer diary, zresztą R* nigdy by tego nie zrobiło, ale jakiś side-quest, albo totalnie free roamingowa aktywność by się przydała - 2 minutki fajnie zmontowanego gameplayu, który zdradzał by mniej niż scenki przerwynikowe z wątku głównego, a zrobiłby mi o wiele lepiej, bo chciałbym to wreszcie zobaczyć w akcji.

Widzę, że Rozi wyrasta tu na największego obrońcę R*, a zawsze Słupka miałem za największego ich fanatyka :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Czekałem na to 8 lat, mam prawo się trochę nakręcić.

 

Żałosne to jest powtarzanie tego samego przy każdej grze Rockstar, ale spoko, EOT.

 

Też myślę, że to może być Wujek. Ponadto widać chyba też Edgara Rossa, który sam jest przydupasem gościa z bliznami.

 

Ponadto - dawne leaki mapy mogą być prawdziwe, bo na trailerze widzimy aligatory, bagna, a także tramwaj, które w tamtych latach funkcjonowały Nowym Orleanie. Dodatkowo na mapie wspominano o lokacji Cornwall - na pociągu w jednym z trailerów był napis Cornwall. 

 

LtMYc2V.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...