Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
17 minut temu, Pupcio napisał:

Ciekawe czy blackwater będzie tylko w prologu coś ala mieścina z początku gta 5

 

15 minut temu, Rozi napisał:

@schabek tak, to Marston.

 

@Pupcio w sumie mogłoby nawet wrócić. 

 

Co ciekawe, z Blackwater i rokiem 1899 wiąże się również to wydarzenie http://reddead.wikia.com/wiki/The_Blackwater_Massacre i postać Landona Rickettsa. Muszę obczaić trailer jeszcze raz, czy się tam nie pojawia.

No własnie chciałem pisać, że ta masakra w Blackwater może być z jednym z motywów w grze. 

 

Co do trailera to, podoba mnie się, ale to nie będzie najlepsza gra Rockstara, wydaje mi się, że gra nie przebije nawet pierwszego RDR. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Teraz, BulletPOL napisał:

RDR2 na pewno będzie jedną z najważniejszych na tegorocznych targach E3 2018.

Z tym na pewno to bym się nie rozpędzał. Ciężko oczywiście być pewnym na 100%, ale od wielu lat R* omija E3 i wiele na to wskazuje, że i tym roku sobie targi odpuszczą. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, c0ŕ napisał:

milan nigdy nie grałeś w jedynkę? Zazdroszczę kurła 

 

W sumie też bym odświeżyl przed dwójką żeby sobie przypomnieć fabułę i postacie.

Grałem pierwsze 40 minut, ale przyznam że to były czasy cfw 3.55 i dzika pogon za paskiem sciagania w bitcomecie, na same gry nie było czasu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Duki napisał:

Jedynka naprawde az tak dobrze wyglada w tym 4K? Bo mam koksa i sie waham caly czas, a wczesniej ogrywalem RDR jedynie na PS3 i 32" Samsungu...

 

wygląda jakby zrobili konwersję na peceta

 

wersja z ps3 to przy tym poziom gameboya.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, schabek napisał:

To jest mlody Marston czy nic?

DcM1nUkXUAE8Nr4.jpg

DcM1nUiXUAA5uP5.jpg

 

 

28 minut temu, Rozi napisał:

@schabek tak, to Marston.


Tylko oby się nie odzywał, bo jak nie przekonali Wiethoffa do powrotu, to ja nie wyobrażam sobie JM z innym głosem...
 

12 minut temu, MaZZeo napisał:

Wszyscy, którzy jeszcze wczoraj wątpili w Rockstar Games, zostaną rozliczeni. :shotgun:


No na razie można rozliczać tych, którzy wątpili w 26. października. Cała reszta ma prawo wątpić, bo na razie nic konkretnego nie widziała - ot zlepek cut-scenek.
Tak jak u kilku osób wcześniej piszących - u mnie również R* straciło status świętej krowy i nie uwierzę, dopóki nie wetknę swojej łapy w przebity bok Mesjasza :)

Odnośnik do komentarza

Kowboje i klasyczny brudny dziki zachód, takich gier się już nie produkuje, dlatego bardzo wielu graczy czeka na ten tytuł. Obejrzałem raz jeszcze ten zwiastun no i połknąłem bakcyla. To będzie jedna w najważniejszych gier na tegorocznych targach E3. Mam nadzieje, że niedługo pokażą, chociaż fragment rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Że grafa urwie jajca to nie ma wątpliwości, ale proszę też pamiętać, że już GTA V miało podrasowane trailery. Więc jeśli nic się nie zmieniło, to w okolicach premiery przewiduje wzmożoną agresję skierowaną w kierunku użytkownika cycu1. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akcja Red Dead Redemption 2 została osadzona w 1899 roku. Głównym bohaterem będzie Arthur Morgan – wyjęty spod prawa mężczyzna pracujący w gangu Dutcha Van der Linde'a. Razem ze swoimi kompanami zmuszony on jest uciekać przed mściwą ręką prawa, która ściga go za rozbój w miasteczku Blackwater. Złoczyńcy muszą umknąć nie tylko przed szeryfem i stróżami prawa, ale także przed niebezpiecznymi łowcami nagród.

 

nieźle  :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...