Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem,  że pokażą czyste gameplay beż żadnego ściemniania, a tu całość przeplatana cut-scenkami, no ale widać po fragmentach czego można się spodziewać.

Downgrade tu raczej nie ma bo żadnego gameplayu nie widzieliśmy do tej pory, a z tych fragmentów wcześniejszych to po prostu czasami lepsze i słabsze momenty, to duża gra.

Strzelanie to raczej na pewno będzie takie jak w GTA, to troche zbyt łatwo wygląda, strzał i trup, no ale nie ma co się wczuwać ta gra to żaden symulator, ma robić dobrą rozrywkę.

 

Graficznie jest bardzo dobrze, nie ma do czego się przyczepić, ładne oświetlenie, ale to nic ponadto czego nie widzieliśmy już. To zresztą podrasowany silnik z GTA, po prostu wygląda dobrze. Jest dużo detali, typowa gra robiona w tej generacji.


Pisanie, że nie będzie lepszej gry o Dzikim Zachodzie to pomyłka bo przecież za 8 lat wypuszczą Red Dead Redemption 3 XD

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze. Wiele elementów przeniesiono z GTA (ale to zrozumiałe) tyle, że...

Godzinę temu, Pupcio napisał:

Będzie pustynia :obama: bałem się że dadzą same lasy i bagna. Jestem rozyebany na kawałki tym co zobaczyłem. Jedynie o strzelanie się trochę martwie bo wygląda jak z tfu gta 5

Strzelanie w GTA nigdy nie należało do wybitnych czy też uber przyjemnych. W pierwszym RDR też nie było najlepiej ale feeling był znacznie lepszy niż przy GTA V. Blur i drżenie ekranu dawało iluzję mocy broni tak jakbyśmy trzymali konkretne spluwy w dłoni. Tutaj niestety wygląda to jak w GTA. Aim ---> shoot ---> repeat i nic pomiędzy. W GTA to mogło przejść bo to tylko narzędzia w drodze do celu ale w westernie... Na Dzikim Zachodzie to właśnie broń tworzyła legendy i chciałbym by R* podeszło do tej sprawy profesjonalnie. Ale te obawy zweryfikuje już płytka z grą w październiku.

Lokacje z trailera są różnorodne i pełne klimatycznych miejscówek i to dobrze jednak już któryś raz powtarzają, że idą w jakość, a nie w wielkość i to też bardzo dobra wiadomość tylko jak oni chcą pomieścić zróżnicowane środowisko na jednej mapie? To przecież musi być sporo większe niż mapka w GTA V.

Czekam na kolejny odcinek gameplaya choć tak czy siak będzie grane na premierę. @Pupcio pamiętaj, to niehonorowo strzelać w plecy na Dzikim Zachodzie :lapka:

 

Odnośnik do komentarza

No i chooy, Rockstar znowu pozamiatało. Można nie lubić Roziego, ale trzeba być totalnie ślepym fanbojem kolorowych gierek od Nintendo, żeby nie łączyć się z nim w hajpie.
Przecież to wygląda OBŁĘDNIE. No kuźwa wszystko mi tu pasuje - te polowanka i dbanie o osadę również - jak najbardziej sensowna aktywność poboczna, która będzie prowadzić do innych aktywności pobocznych.
Te widoki :obama: - jak to będzie chodziło płynnie na podstawowych konsolach to podejrzewam Rockstar o konszachty z Szatanem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...