Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Królestw będzie 8 bo te dwa to będą mini lokacje, jedna tutorialowa a druga to taki hubik.

Chyba można postawić w ciemno, że będzie 8 światów i 120 gwiazdek :). Wczoraj obejrzałem materiały i zaczynam się przekonywać do tej gry, Nintendo wie co robi, widać że postanowili zrewolucjonizować swoje dwie największe marki, z Zeldą dali radę to i z Marianem, ciekaw jestem czy pobije SMG1 i 2 na metacritic? Poprzeczka jest wysoko...

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Na każde królestwo ma przypadać coś podobno od 30 do 50 gwiazdek, tak w którymś filmiku mi się obiło o uszy. Ja jestem zachwycony tym Odyssey, to jak są skonstruowane są poziomy, cała otoczka Mariana, kolorowość, mechanika z czapką. Ale może dlatego, że to będzie mój pierwszy pełnoprawny Marian od czasów Pegasusa :P.

 

Gdzie kupujecie? Może Graczdari się znów uaktywni przed premierą  :sorcerer:

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Na każde królestwo ma przypadać coś podobno od 30 do 50 gwiazdek, tak w którymś filmiku mi się obiło o uszy. Ja jestem zachwycony tym Odyssey, to jak są skonstruowane są poziomy, cała otoczka Mariana, kolorowość, mechanika z czapką. Ale może dlatego, że to będzie mój pierwszy pełnoprawny Marian od czasów Pegasusa :P.

 

Gdzie kupujecie? Może Graczdari się znów uaktywni przed premierą :sorcerer:

Musisz ograć SMGalaxy 1 i 2, MUSISZ! Zabacz sobie trailery na youtubie.

 

zdrowy wariacie tutaj nie ma się co przekonywać do gry, bo jedyna rozkmina w jej przypadku jest taka, czy gra pobije rekord ocen na metacritic czy jednak będzie w top 3

Obawiam się, że nawet jeśli gra zasłuży na top3 to ktoś wyskoczy z 6/10 dla fejmu, takie czasy, choć Galaxiom o dziwo się to nie przytrafiło? Czyżby Marian był królem? Hydraulik, co żre grzyby królem, kto by pomyślał :).

Odnośnik do komentarza

 

Obawiam się, że nawet jeśli gra zasłuży na top3 to ktoś wyskoczy z 6/10 dla fejmu, takie czasy, choć Galaxiom o dziwo się to nie przytrafiło?

 

To byly troche inne czasy, wtedy jeszcze specyfika dziennikarstwa branzowego nie byla taka jak dzis - nie bylo zakompleksionych atencjuszy pokroju sterlinga, czy mniejszych outletow bardzo chcacych nabijac klikniecia na kontrowersyjnych ocenach. W nowym Marianie bedzie na pewno kilka elementow, do ktorych da sie przyczepic i ktos wystawi 6 albo 7/10.

Odnośnik do komentarza

 

Obawiam się, że nawet jeśli gra zasłuży na top3 to ktoś wyskoczy z 6/10 dla fejmu, takie czasy, choć Galaxiom o dziwo się to nie przytrafiło?

To byly troche inne czasy, wtedy jeszcze specyfika dziennikarstwa branzowego nie byla taka jak dzis - nie bylo zakompleksionych atencjuszy pokroju sterlinga, czy mniejszych outletow bardzo chcacych nabijac klikniecia na kontrowersyjnych ocenach. W nowym Marianie bedzie na pewno kilka elementow, do ktorych da sie przyczepic i ktos wystawi 6 albo 7/10.

A może nie chodzi o inne czasy, tylko Galaxie były tak dobre, że nie było się do czego przyczepić? Przecież tam było tyle patentów, Mario-pszczoła, Mario-świder, Mario-sprężyna itp., do tego inne pomysły, okrągłe levele, oprócz płaskich, czy zabawa grawitacją, no i grafika na Wii, również dzięki designowi, której nie powstydziłoby się PS3, ogrywałem na kablu component. Może to był knockout, że sędziowie nie mieli nic do powiedzenia? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Obawiam się, że nawet jeśli gra zasłuży na top3 to ktoś wyskoczy z 6/10 dla fejmu, takie czasy, choć Galaxiom o dziwo się to nie przytrafiło?

To byly troche inne czasy, wtedy jeszcze specyfika dziennikarstwa branzowego nie byla taka jak dzis - nie bylo zakompleksionych atencjuszy pokroju sterlinga, czy mniejszych outletow bardzo chcacych nabijac klikniecia na kontrowersyjnych ocenach. W nowym Marianie bedzie na pewno kilka elementow, do ktorych da sie przyczepic i ktos wystawi 6 albo 7/10.

A może nie chodzi o inne czasy, tylko Galaxie były tak dobre, że nie było się do czego przyczepić? Przecież tam było tyle patentów, Mario-pszczoła, Mario-świder, Mario-sprężyna itp., do tego inne pomysły, okrągłe levele, oprócz płaskich, czy zabawa grawitacją, no i grafika na Wii, również dzięki designowi, której nie powstydziłoby się PS3, ogrywałem na kablu component. Może to był knockout, że sędziowie nie mieli nic do powiedzenia? :)

 

Nowy Marian na 100% nie będzie tak intensywną grą jak Galaxy, przez co może zrazić do siebie część grających i nie będzie w tym nic dziwnego, wszak to jedna z pożądanych cech platformówek. Sam się trochę obawiam, ale to raczej w kategoriach "bardzo dobra czy jednak wybitna, odchodząca od utartych ścieżek gatunku, a przez to nie do końca zrozumiana".

Odnośnik do komentarza

 

Królestw będzie 8 bo te dwa to będą mini lokacje, jedna tutorialowa a druga to taki hubik.

Chyba można postawić w ciemno, że będzie 8 światów i 120 gwiazdek :). Wczoraj obejrzałem materiały i zaczynam się przekonywać do tej gry, Nintendo wie co robi, widać że postanowili zrewolucjonizować swoje dwie największe marki, z Zeldą dali radę to i z Marianem, ciekaw jestem czy pobije SMG1 i 2 na metacritic? Poprzeczka jest wysoko...

 

 

Ty tak każdą grę analizujesz na YT czy ci podejdzie? Bo co wejdę w temat to widzę, że podchodzisz do każdej gry na Switcha jak pies do jeża żeby ponarzekać i znaleźć jakieś ale (no oprócz tematu BotW) 

 

A co do recenzji to myślę, że pyknie 95% i będzie to najlepszy Marian od czasów SMG 1. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Królestw będzie 8 bo te dwa to będą mini lokacje, jedna tutorialowa a druga to taki hubik.

Chyba można postawić w ciemno, że będzie 8 światów i 120 gwiazdek :). Wczoraj obejrzałem materiały i zaczynam się przekonywać do tej gry, Nintendo wie co robi, widać że postanowili zrewolucjonizować swoje dwie największe marki, z Zeldą dali radę to i z Marianem, ciekaw jestem czy pobije SMG1 i 2 na metacritic? Poprzeczka jest wysoko...

Ty tak każdą grę analizujesz na YT czy ci podejdzie? Bo co wejdę w temat to widzę, że podchodzisz do każdej gry na Switcha jak pies do jeża żeby ponarzekać i znaleźć jakieś ale (no oprócz tematu BotW)

 

A co do recenzji to myślę, że pyknie 95% i będzie to najlepszy Marian od czasów SMG 1.

Przesadzasz. Zelda była dla mnie pewniakiem, a co do Mario + Rabbits miałem obawy, czy gra turowa to dla mnie. Z Marianem tylko grafika nie do końca mi podchodzi, bo motyw podróżowania, przebierania Mariana, czapeczki, czy przejścia w 2D jest przedni. Wolę ponarzekać i się miło zaskoczyć, niż napalać, a później zawieść, mówię ogólnie, bo Mario gameplayowo na pewno nie zawiedzie. Grafika nie wszędzie mi pasuje, o dziwo NY jest ok moim zdaniem, ale dżungla nie bardzo. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

https://m.youtube.com/watch?v=L9pa0qQGa4Y

 

2 godzinny gameplay, można sobie przeskoczyć co większy kawałek, tutaj każdy świat wygląda jakby był z innej gry, NY, dżungla, ten cukierkowy nijak nie pasują do siebie. Wiem, wiem, marudzę, ale i tak wiem, że to będzie hit, a średnia poniżej 95 nie zejdzie, heh.

 

Podobnie z czapeczką, niektóre patenty są świetnie, z prądem, z rakietą, z ognikiem, ale tego dinozaura nijak nie widzę w tej grze, albo te pokraczne posągi na pustyni, choć pomysł z niewidzeniem niezły.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Że też Wam się chce tak sobie spoilować. Przeskipowałem szybko parę fragmentów i jak na moje ta gra to będzie totalny r.o.z.p.i.e.r.d.o.l, nie inaczej. Przecież im bardziej różne miejscówki tym lepiej. To jest Mario, niech będą przeskoki z dżungli do cukierkowej krainy do miasta itd., właśnie tego oczekuję od tego typu gierek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...