Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha może dlatego  że  Square nie posmarowało (Final Fantasy XIII-2 miało 40 hahahaha)  może za mało cycków? 

Na WGW grało mi sie bardzo wygodnie. Swoją drogą Famitsu jeszcze ma jakaś renomę?

 

To zalezy - jak daja 39 albo 40 gierce nintendo to jest renoma i jest fejm, ale jak wpada tyle samo dla jakiejs gierki od square to do kwasu frajerow.

Odnośnik do komentarza

Serio, ktoś się jeszcze recenzjami przejmuje? :) Zresztą 39/40 - spoko, ja nie wiem czemu cokolwiek ma dostać 40/40 . Dla mnie 40/40, 10/10, 100/100 powinien dostać produkt od A do Z idealny, perfekcyjny, gdzie nie ma żadnego "ale", a takich produktów nie ma, więc i system ocen można o kant d....rozbić. Bo co to za 10/10 gdzie to "to, to i to mogłoby lepiej działać" ?

 

No i same serwisy/czasopisma które z wydawcami żyją w symbiozie i każą im być ślepym na pewne sprawy. Mam świadomość - nie tyczy się to wszystkich wydawców jak i wszystkich serwisów/czasopism, ale w grach jest chyba najwięcej patologii jeśli chodzi o branże rozrywkową. 

Odnośnik do komentarza

Serio, ktoś się jeszcze recenzjami przejmuje? :) Zresztą 39/40 - spoko, ja nie wiem czemu cokolwiek ma dostać 40/40 . Dla mnie 40/40, 10/10, 100/100 powinien dostać produkt od A do Z idealny, perfekcyjny, gdzie nie ma żadnego "ale", a takich produktów nie ma, więc i system ocen można o kant d....rozbić. Bo co to za 10/10 gdzie to "to, to i to mogłoby lepiej działać" ?

 

No i same serwisy/czasopisma które z wydawcami żyją w symbiozie i każą im być ślepym na pewne sprawy. Mam świadomość - nie tyczy się to wszystkich wydawców jak i wszystkich serwisów/czasopism, ale w grach jest chyba najwięcej patologii jeśli chodzi o branże rozrywkową.

To według Ciebie powinni zmniejszyć skalę do 9, czy co? Dycha jest po to, żeby ją od czasu do czasu dawać, u mnie dychy mają gry z mojego top ileś tam ever. W tym roku dałem na razie jednej grze, zazwyczaj w roku daję 2, może trzem grom 10. I co z tego, że nie są perfekcyjne, nigdy żadna nie będzie, a dycha nie oznacza perfekcji moim zdaniem, tylko grę bardzo dobrą z tym czymś, duchem, nazywaj to jak chcesz :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...