Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, uważam że skala ocen nie ma przy recenzjach żadnego zastosowania, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie wydaje się iż nikt tekstów nie czyta i łatwo taką oceną manipulować. Mam wrażenie, że u wielu ludzi będzie tak - z tekstu wynika, że produkt jest największym gównem ever, ale ktoś na końcu dla beki da 9/10 i to będzie dla nich wiążące. 

 

I tak, uważam że produkt 10/10 to jest perfekcja i właśnie dlatego, że żadna gra/film nie jest wstanie być perfekcyjna, to te oceny są nic nie warte. No ale to moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

Nie, uważam że skala ocen nie ma przy recenzjach żadnego zastosowania, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie wydaje się iż nikt tekstów nie czyta i łatwo taką oceną manipulować. Mam wrażenie, że u wielu ludzi będzie tak - z tekstu wynika, że produkt jest największym gównem ever, ale ktoś na końcu dla beki da 9/10 i to będzie dla nich wiążące.

 

I tak, uważam że produkt 10/10 to jest perfekcja i właśnie dlatego, że żadna gra/film nie jest wstanie być perfekcyjna, to te oceny są nic nie warte. No ale to moje zdanie :)

Spoko :). Ty wyobraź sobie, że jest jeszcze jedenastka, dla tych gier idealnych, których nie ma, więc jej też nie ma ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

Super Mario 64 - 39/40

Super Mario Sunshine - 38/40

Super Mario Galaxy - 38/40

Super Mario Galaxy 2 - 37/40

Super Mario 3D Land - 38/40

Super Mario 3D World - 38/40

Super Mario Odyssey 39/40

Ja już się bawimy w ocenianie to:

 

SMG 10

SMG2 10

SM64 10

SM3DLand 9

SM3DWorld nie grałem

SMS 8

Nie obchodzą nas Twoje oceny

Pewnie tak, co nie zmienia faktu, że nie powinieneś się wypowiadać w liczbie mnogiej. Ciekawe czy Famitsu w ogóle oceniło jakiegoś platformera na 40? Bo jak nie Mario, a tym bardziej rewolucyjne SM64, to co? Gdybym znał recenzentów i ich opinie to pewnie sugerowałbym się ocenami tego, który miałby najbardziej podobny do mnie gust, i to jest fajne, czterech recenzentów, cztery strony świata, ciekaw jestem jak wygląda sam tekst, w formie dyskusji, czy każdy ma linijki tekstu?

Odnośnik do komentarza

W sumie oceniło, New Super Mario Bros. na Wii. Jedyna platformówka na 40. Ble. 

 

Recenzje są takie, że każdy pisze po kilka zdań do tabelki. Ogólnie "Famitsu" wygląda jak dzieło ludzi, którzy jak mówią, że nie obchodzą ich oceny, to mówią prawdę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...