Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

No trawa wygląda jak w jakimś remasterze Mario64, generalnie gry z tej serii nigdy nie wyglądały jakoś powalająco bo nie o to w nich chodziło, styl graficzny spełniał swoje zadanie i tyle.

 

Tu będzie podobnie, dobrze, że ci którzy nawet grą sie nie interesują jeszcze bardziej się utwierdzają, że jej nie chcą bedzie wiecej dla mnie

Odnośnik do komentarza

No blubi ale już nie gadaj, że takie Super Mario Sunshine nie robiło grafiką. Odpaliłem rok temu i nadal wygląda to świetnie, tak samo 3DWorld i 3DLand, chociaż tam wszystko jest mocno dopieszczone ze względu na fakt, że gry mają zunifikowany design (i nieruchomą kamerę), a w Odyssey jest jak w garze z zupą.

Odnośnik do komentarza

Bo przecież grafika zawsze stała na pierwszym miejscu w Marianach. xd Moim zdaniem to wszystko będzie uszyte na miarę. Będą lepsze i słabsze miejscówy, ale fun z gry pozostanie niezmieniony. Wszystko będzie jasne za kilka dni.

Odnośnik do komentarza

No blubi ale już nie gadaj, że takie Super Mario Sunshine nie robiło grafiką. Odpaliłem rok temu i nadal wygląda to świetnie, tak samo 3DWorld i 3DLand, chociaż tam wszystko jest mocno dopieszczone ze względu na fakt, że gry mają zunifikowany design (i nieruchomą kamerę), a w Odyssey jest jak w garze z zupą.

No własnie tak pomyślałem, że taki SMS się jednak wyróżniał a 3D Worlda nie wrzucam do jednego gara bo to jednak inny typ niż 64, SMS, GALAXIE i SMO :lapka:

Odnośnik do komentarza

wszyscy juz graja lub skonczyli, embargo na recki jak w zeldzie dzien przed premiera czyli w czwartek

 

co do grafy - to niestety przenosniaki nie sa wdzieczne w jej eksponowaniu, vita tez miala ten problem, direct feedy z obojetnie jakiej gierki na youtubie czy fotki z share byly oblesne - rozpikselowane, wyprane z kolorow, a na vicie to wypalalo oczy jakoscia (zwlaszcza gierki 2d kolorowe potegowane OLED), switch ma ten sam problem - ile ja razy chcialem do tematu wrzuc screena dac jakas fajna fote, a jak przegrywam na pc to wychodzi goowno podczas gdy na ekranie tv lub konsolki kolory i ostrosc zyleta, teraz niby jest ten guzik do nagrywania 30sekund filmu i jak widze to co wrzucilem z mk8d to chwytam sie za glowe bo ta gra to przeciez zyleta jesli chodzi o av na zywo

Odnośnik do komentarza

Ficuś tak właśnie sobie myślę że jest. Niektóre rzeczy nigdy dobrze nie wyglądają na fotkach czy video. Trzeba zobaczyć u siebie i tyle. Nagle się okaże że tekstury podłoża to żyleta, a w ruchu kompletnie nie zwraca się na nie uwagi.

Odnośnik do komentarza

Tekstury trawy w Mario słabe? Graczdari będziesz zły jak anuluję preorder jednak? Jak kluczowy aspekt gry jest taki słaby, to ja nawet nie chcę myśleć jak z mniej ważnymi sprawami jak np. z gameplayem. 39/40 nie wzięło się przypadkiem jednak.

Odnośnik do komentarza

ayy dobre dobre rzeczywiście wspomniałem że tekstura trawy to najważniejszy element mario. A nie czekaj to tylko nintendowcy sie uruchomili

 

weź sprawdź czy cię nie ma w temacie Forzy Motorsport czy coś, tekstury publiczności czekają na zanalizowanie i koniecznie daj znać co myślisz

Odnośnik do komentarza

ale przeciez pawcio nie pisal, ze to slaba gra, a tekstura trawy na tych wszytskch trailerach wydaje sie tragicznie slaba - to fakt i teraz mamy niby tego nie pisac albo udawac, ze to najlepsza tekstura swiata bo raven sie wkurza, ze ktos moze zauwazyc i skomentowac jakis gorszy element (akurat tu w warstwie technicznej) w gierce na jaka czeka?

 

nie robcie tutaj drugiego tematu z zelda z marca, blagam, bo wszystko idzie w tym kierunku

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie napisał nic o grze, tylko że tekstura słaba. Więc wydaje mi się, że to najważniejszy element wg niego, jeśli to jedyny jaki zasłużył na skomentowanie po obejrzeniu gameplayu z pierwszego prawdziwie 3D Mario od wielu lat. Bardzo cenne są to uwagi i dziękuję, że poświęcił swój czas na ich wyrażenie. Lektura tego typu wartościowych opinii pozwala uniknąć wtopy jaką niewątpliwie byłby zakup tej gry - no takie tekstury podłoża w Mario w 2017 to się nie godzi. Żeby to był jakiś The Order, Driveclub czy Uncharted, gdzie jak wiadomo grafika schodzi na dalszy plan, ale w Mario!? Oni w tym Nintendo już och,ujeli do reszty, naprawdę.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Napisałem tylko o tym bo tylko to mi sie nie podoba w warstwie graficznej którą mam w chuyu ale chyba moge o tym wspomnieć? Gdybym nie był obesranym biedakiem to już leciałbym po switcha i spuszczał sie razem z wami ale nie mam to i emocji brak w związku z premierą. W marcu w temacie horizona było to samo no ale to nie była gra N więc można było coś źle o niej napisać.

Edytowane przez Pupcio
Odnośnik do komentarza

Wchodzi jakiś typek na forum, najpierw w statusach uskutecznia pieczywo o to, jak dorośli mogą grać w mario, potem mimo swojej dorosłości wchodzi w temat i wkleja z partyzanta wideo kończąc swój wywód "xd", a godzinę później w Console Wars pisze "ohohoho ale pęka du,pa ninendozje,bom", a pawcio jeszcze mu przyklaskuje.

 

Nie pierwszy raz już to widzę na tym forum, również w dziale Sony i MS. Wchodzą do tematu, zdejmują kalosze z CW, zakładają lakierki, coś tam popiszą oczywiście w dobrej gestii :) :) :), a potem zdejmują lakierki, zakładają kalosze i chwalą się w CW jak to wspaniale trollują w temacie o gierce X.

 

I za to powinna się wziać moderka, a nie za bardzo śmieszne zmienianie nazw tematów, które tylko podsyca ogień.

 

A poza tym uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym jeszcze nadmienić ze jak pierwszy raz odpalilem na Wii U Super Mario 3D World to oprawa graficzna bardzo mile mnie zaskoczyla i uwazam ze gierka wygladala slicznie, dlatego o SMO sie jakos nie martwie. Zwlaszcza w trybie przenosnym mysle ze bedzie wygladalo W Y P A S I K

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...