Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

psychofani nintendo niczym się nie różnią od fanatycznych zje,bów apple co latają za granicę żeby kupić nowego iphona, obiema grupami tak samo gardzę a tymi przehajpowanymi zachwytami nad mario już rzygam, zero obiektywizmu w tych relacjach bo każdy boi się napisać coś złego o grze wideo i kazdy chce sie wpisac w trend

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

Jak Zeldzie byś nie dał 10 to Twoja opinia o Mario na 9 brzmi jak gra top 3 ever;)

Najpierw należy zapytać, czy w ogóle dałby jakiejś grze dychę? Bo dla niektórych 10ka w skali oceniania nie istnieje :).

psychofani nintendo niczym się nie różnią od fanatycznych zje,bów apple co latają za granicę żeby kupić nowego iphona, obiema grupami tak samo gardzę a tymi przehajpowanymi zachwytami nad mario już rzygam, zero obiektywizmu w tych relacjach bo każdy boi się napisać coś złego o grze wideo i kazdy chce sie wpisac w trend

Sam jesteś psychoprowokator, niektórzy uczciwie dają dychy, przecież wiem w co gram i co mi się podoba, obie Galaksje oceniłem na dychę, co nie znaczy, że Odysseję tak samo ocenię, jak mi nie podejdzie to dam nawet 6, się zobaczy.

 

Liczy się gameplay! Pomysłowość ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

psychofani nintendo niczym się nie różnią od fanatycznych zje,bów apple co latają za granicę żeby kupić nowego iphona, obiema grupami tak samo gardzę a tymi przehajpowanymi zachwytami nad mario już rzygam, zero obiektywizmu w tych relacjach bo każdy boi się napisać coś złego o grze wideo i kazdy chce sie wpisac w trend

 

To można powiedzieć o fanach każdego produktu, taka specyfika ludzkiej psychiki. 

Odnośnik do komentarza

A ja po wielu godzinach zabawy daję póki co 9/10 . Nie dajmy się zwariować, ta gra jest bardzo dobra, ale ma słabsze elementy - nie wszystkie plansze dają radę, nie wszystkie rozwiązania gameplayowe są udane, graficznie jest na ogół ładnie, ale zdarzają się bugi np. w cieniowaniu. Tak samo jak do Zeldy można mieć wiele ale i tylko chyba zaślepieni fani Nintendo nie widzą jej wad, tak i to Mario choć bardzo fajne to na pewno nie na 10, ale domyślam się zobaczyć za kilka godzin 95% na metacritic.

 

Nintendo to często w recenzjach ma chyba +10% z jakiegoś nieznanego mi powodu :P

dajesz 9/10 i piszesz o +10% czyli 10/10 w reckach - wszystko sie zgadza ;)

Odnośnik do komentarza

 

play zine - 7,5 xddd

Daj link, bo nie mogę znaleźć

Though a really neat game, Super Mario Odyssey is an utterly underwhelming adventure for every long-term Super Mario fan in existence. Unless Cappy brainwashed you. In that case, you are a satisfied zombie customer now. No, seriously, only a zombie would find a healthy challenge in this pleasant but disappointingly easy Super Mario Walk-in-the-park. Sorry - Odyssey.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...