Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą "skończenie" takiego galaxy to 15h. Także polecam niektórym trochę pomyśleć.

Zobaczymy jak z tą długością gry, ale pewnie jak zawsze, SM64 dało się skończyć przy około 70 gwiazdkach na 120, SMG 1 i 2 chyba nawet przy 60 na również 120, czyli ktoś taki widział tylko połowę gry, bo w Marianach wszystkie gwiazdki są pomysłowe.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

z recki gry-online

 

 

 

Przejście kampanii, co zajęło mi jakieś dziesięć, może dwanaście godzin, to nie koniec zabawy. Nie, nie ma żadnej New Game+ czy czegoś takiego. Jest za to jeszcze więcej księżyców do odszukania, nowe, nieużywane w kampanii mechanizmy zabawy i tony, dosłownie tony zawartości. Mało tego, są nowe krainy i nowe poziomy, pojawia się 

Yoshi

 i... można by tak wymieniać przez kolejne kilka tysięcy znaków. Dość powiedzieć, że tzw. endgame w Super Mario Odyssey jest równie długi jak kampania. O ile nie dłuższy. A na pewno prawie tak samo zabawny, a jakby tego było mało, pozwala powtórzyć wszystkie potyczki z bossami, ale w trudniejszym wariancie. I to bez jednej, choćby malutkiej mikrotransakcji czy skrzyneczki z lootem. Mówi się, że Nintendo nie nadąża za nowymi trendami lub niczym kot chadza własnymi ścieżkami. Jak widać na podanym przykładzie, czasem wychodzi to graczom na dobre.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=12316

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wyszły wyszły, jedna to na 100% Crash Bandicoot a druga to pewnie Cuphead xD. Yooka-Laylee było jeszcze jakiś czas temu, być może też A Hat in Time będące tylko na PC, ale o to społeczności ppe nie podejrzewam.

Zapomniałem o Crashu - grałem i był nawet niezły, chociaż grało się gorzej niż na PSXie, Yooka-Laylee to niestety był ogromny zawód i zwykły średniak, ale tym A Hat In Time mnie zaskoczyłeś, bo myślałem, że jeszcze nie wyszło.

 

Mimo wszystko wątpię, żeby któraś z tych gier była na poziomie Odyssey

 

Ten spoiler w recenzji gry-online też mnie wkurzył

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

 

Jak Zeldzie byś nie dał 10 to Twoja opinia o Mario na 9 brzmi jak gra top 3 ever;)

Najpierw należy zapytać, czy w ogóle dałby jakiejś grze dychę? Bo dla niektórych 10ka w skali oceniania nie istnieje :).

psychofani nintendo niczym się nie różnią od fanatycznych zje,bów apple co latają za granicę żeby kupić nowego iphona, obiema grupami tak samo gardzę a tymi przehajpowanymi zachwytami nad mario już rzygam, zero obiektywizmu w tych relacjach bo każdy boi się napisać coś złego o grze wideo i kazdy chce sie wpisac w trend

Sam jesteś psychoprowokator, niektórzy uczciwie dają dychy, przecież wiem w co gram i co mi się podoba, obie Galaksje oceniłem na dychę, co nie znaczy, że Odysseję tak samo ocenię, jak mi nie podejdzie to dam nawet 6, się zobaczy.

 

Liczy się gameplay! Pomysłowość ;).

 

 

 

Nie pisz błagam galaxie albo galaksje bo to brzmi jak laksa i naprawdę znaczy coś innego... 

Odnośnik do komentarza

Oj ten Mario. Grając w najnowszą część czuję się jak małe dziecko. Mój trzyletni chrześniak od samego rana dzisiaj u mnie siedzi i nie chce wyjść. Ciągle chce oglądać jak gram w Mario. Ja osobiście jestem oczarowany i w każdej sekundzie grania bawię się wybornie. Multum znakomitych pomysłów. Wizualnie jest przepięknie. Gra działa płynnie i wygląda obłędnie. Przejmowanie kontroli nad przeciwnikami - strzał w dziesiątkę. Switch pół roku na rynku i ma dwa takie mega hiciory. Aż chciałbym już zobaczyć Metroida. Jeśli Nintendo zachowa taki poziom jak przy Zeldzie i Mario, to Metroida chcę jak najszybciej. Nintendo jest kilka klas ponad wszystkimi. Nie chce mi się rozpisywać, wolę grać.

Edytowane przez Mantis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak Zeldzie byś nie dał 10 to Twoja opinia o Mario na 9 brzmi jak gra top 3 ever;)

Najpierw należy zapytać, czy w ogóle dałby jakiejś grze dychę? Bo dla niektórych 10ka w skali oceniania nie istnieje :).

psychofani nintendo niczym się nie różnią od fanatycznych zje,bów apple co latają za granicę żeby kupić nowego iphona, obiema grupami tak samo gardzę a tymi przehajpowanymi zachwytami nad mario już rzygam, zero obiektywizmu w tych relacjach bo każdy boi się napisać coś złego o grze wideo i kazdy chce sie wpisac w trend

Sam jesteś psychoprowokator, niektórzy uczciwie dają dychy, przecież wiem w co gram i co mi się podoba, obie Galaksje oceniłem na dychę, co nie znaczy, że Odysseję tak samo ocenię, jak mi nie podejdzie to dam nawet 6, się zobaczy.

 

Liczy się gameplay! Pomysłowość ;).

 

Nie pisz błagam galaxie albo galaksje bo to brzmi jak laksa i naprawdę znaczy coś innego...

A jakie to ma znaczenie? Nazywam sobie po swojemu, swoją drogą moje ulubione platformery :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...