Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Stulejarze na /v/ zaczęły już obliczać ilość księżyców w każdym świecie. W spoilerze lista (lista ujawnia również ilość poziomów)

 

 

>BIG KINGDOMS (100 purple coins)

mushroom (104 moons)
sand (69 moons)
metro (66 moons)
luncheon (56 moons)
wooded (54 moons)
seaside (52 moons)
bowser's (45 moons)

>SMALL KINGDOMS (50 purple coins)
moon (38 moons)
snow (37 moons)
lake (33 moons)
cascade (25 moons)
lost (25 moons)
cap (17 moons)

>BOSS KINGDOMS (no purple coins)
ruined (5 moons)
cloud (2 moons)

 

 

No trochę tego jest.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Grają na nas jak na skrzypcach, ragi. Wspaniały trolling z tą nazwą tematu, moderator podsumował pięknie nastrój w temacie :^). Mam nadzieję, że Berlin jest dostatecznie daleko od Polski i nie słychać jak mi du,pa pęka przy każdej (bardzo słusznej z resztą) krytyce gierki. Takie wyjaśnienie czasami się przydaje, ot to tylko premiera milionowego Mario (na dodatek przecież Super Mario 3D World miało obiekty 3D, więc też nie ma się co podniecać konstrukcją gry) a recenzje wcale nie zapowiadają nie wiadomo czego.


Ragus, Ja mam jedno pytanie -czemu tak sobie spoilerujesz kórvo wstrętna ten tytuł!?

 

No właśnie też nie rozumiem tego :/. Nie chcę nic wiedzieć, chcę drżeć z podniecenia czekając każdy kolejny level i zastanawiając się co tym razem. Tak najlepiej IMO.

Odnośnik do komentarza

Jak tak Was czytam, maile.....wiadomości na GG, PW, WhatsApp i całej masie inny komunikatorów to mam wrażenie, że wokół tej produkcji wytworzył się jakiś dziwny, niezdrowy klimat. Zluzujcie :D To jest tylko Mario, naprawdę. Udane, fajne, przyjemne ale żadnej rewolucji, ba - nawet ewolucji. Powielenie wielu schematów i połączenie w jeden, a ludzie potrafią mi pisać w środku nocy na WP czy wyślę dzień wcześniej :D

 

Jak tak patrzę na to, to się zastanawiam czy to tak na poważnie, czy serio ten balonik oczekiwań urósł do monstrualnych rozmiarów.

 

Ograłem wszystkie Mariany jakie były, jestem sentymentalny i z okazją do pogrania wcześniej, a mimo to nie targają mną takie emocje jak Wami :D

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak tak Was czytam, maile.....wiadomości na GG, PW, WhatsApp i całej masie inny komunikatorów to mam wrażenie, że wokół tej produkcji wytworzył się jakiś dziwny, niezdrowy klimat. Zluzujcie :D To jest tylko Mario, naprawdę. Udane, fajne, przyjemne ale żadnej rewolucji, ba - nawet ewolucji. Powielenie wielu schematów i połączenie w jeden, a ludzie potrafią mi pisać w środku nocy na WP czy wyślę dzień wcześniej :D

 

Jak tak patrzę na to, to się zastanawiam czy to tak na poważnie, czy serio ten balonik oczekiwań urósł do monstrualnych rozmiarów.

 

Ograłem wszystkie Mariany jakie były, jestem sentymentalny i z okazją do pogrania wcześniej, a mimo to nie targają mną takie emocje jak Wami :D

 

mowisz tak bo juz grales... to kiedy ta wysyłeczka szefie?

Odnośnik do komentarza

Ludzie się gotują, bo chcą wierzyć, że wydali 1500 zł na konsolę w świetnym celu, nie tylko na kilka indyków dostępnych na wszystkim innym i Zeldę z Wii U. Człowiek zrobi wszystko, by bronić swoich wyborów życiowych i wybranej strony. Nadchodzi dzień próby, a na razie jedyną społeczną walidacją jest ciągle jedynie ta kupiona recenzja "Edge'a". Tutaj waży się poczucie sensu życia.

 

 

Czytam sobie tę recenzję i jeśli ktoś nie był pewien, to naprawdę główny wniosek z niej jest taki, że wersja handheldowa ma być bardzo mocnym kompromisem, jeśli chodzi o jakość doznań. Zarówno w kwestii tego co widać na ekranie, jak i sterowania. Pada porównanie do domniemanej konwersji Mario Galaxy na 3DS-a. I ja na to zwracam uwagę, nie żeby komuś dosrywać, tylko bo chciałem wiedzieć, tak samo jak gdy wychodzi film to mnie interesuje, czy traci trochę czy mnóstwo oglądany na TV a nie w kinie, w 3D, itd. To wpływa na moje wybory gdzieś tam dalej w życiu, więc to najbardziej mnie interesuje (bo że ogólnie chcę zagrać w platformówkę głównej serii Mario z oceną 10 to nie muszę długo rozważać). Nie interesuje mnie znać treść gry w którą nie gram, za to na czym najlepiej się gra, to dla mnie warta informacja. Tyle.

 

 

W recenzji wspomniane jest też, że gra jest "zaskakująco brutalna". Oczywiście nie w stylu Evil Within. Ale fakt, że jako pierwsza platformówka w serii dostała kategorię E10+. Powiedzmy więc, że są tam nieco niegrzeczniejsze żarciki w stylu gier Mario&Luigi.

 

 

Podobno też gra ma istotną dla LORE serii FABUŁĘ. Wygląda więc na to, że dla wielu osób na forum to będzie najlepszy Mario. To chyba tyle z tego co nie napisano już w temacie.

 

 

 

Zaznaczmy, że poza krótką recenzją jest też osobny tekst mający na celu dosadnie podkreślić, że to nie jest Sunshine 2, tylko naprawdę udana gra. Bardzo wiele razy czuli potrzebę powiedzieć: "wow, Mario z otwartą przestrzenią! Super! Ale nie że taki jak Sunshine, spokojnie". Podkreślone jest, że wobec możliwości zakupu strojów za monetki, teraz utrata życia jest bardziej bolesna, niż kiedykolwiek. Jest też trochę o tym, że grać można na wiele sposobów, bo są księżyce za typowe platformówkowanie, za mini-gierki w stylu wyścigów, za samą eksplorację typu "zbieraj monetki i kup księżyce"... co w sumie brzmi mniej więcej tak samo, jak Galaksje.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No ale w tej lokacji to już trochę przesadzili z niskiej jakości teksurami

 

SPOILER, ZAWARTOŚĆ DODATKOWA PO UKOŃCZENIU GRY, +18, [MOCNE], NIE WCHODZIĆ JEŻELI CHCECIE MIEĆ NIESPODZIANKĘ

 

 

 

 

 

6IXb8NZ.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ajajaj, a teraz wjechały takie etapy czysto platformowe, że pała stoi. Powiem tak, zadowoleni będą zarówno fani 64, Galaxie jak i 3DWorld. Ta gra będzie niesamowita.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Co tu się odjaniepawliło? Ja rozumiem, że weekend, że premiera niedługo, że szajba wszystkim odbija, ale żeby skakać tutaj jak wściekłe pawiany w zoo, chwaląc się kto ma największą dupę? Velius i sprite obrzucają się obelgami, bansai wpada na pełnej kvrwie i czyści temat plus bekowo zmienia nazwę tematu żeby ludzi podjudzać, shen wrzuca jakiegoś posta ze spoilerami na co Ragus go opjerdala z góry na doł, a chwilę potem sam sobie zaspoilerował całą grę i wszystko cacy, Ficuś tryharduje z całej siły, żeby tylko nie wyszło, że kupił nową konsolę dla słabego mariana, starh nie wie co ze sobą zrobić, kruk nie wie cyz trollować czy prowadzić poważną dyskusję a graczdari szydzi i cwaniakuje bo ma gierkę tydzień przed nami. SPUŚCIĆ WAS Z OCZU TYLKO NA DWA DNI!! 

 

source.gif

Odnośnik do komentarza

ogqozo mistrz lania wody i pisania długich postów bez żadnej treśc

Kilka poruszonych tematów w jednym poście:

1. Sens życia przed 27.10.2017

2. Chęci zagrania w nowego Mario tak jak to sobie zaplanowali twórcy

3. Nowy Marian odszedł trochę od bycia słodziakiem

4. W gierce znalazło się miejsce na istotną fabułę

5. Wnioski redaktorów Edge'a na temat miejsca Odyssey w panteonie serii.

 

Trochę treści jest...

Odnośnik do komentarza

Co ten Marian robi z ludźmi. Dobrze, że nie ulegam presji i nie klikam jak durny w linki tu zapodane gdzie na bank po ich obczajeniu spi-erdo.iłbym sobie tylko rozgrywkę. 

No ale jednak to napięcie przedmiesiączkowe ekhem, to znaczy przedpremierowe, może sprawić TYLKO NINTENDO - zawsze szanowałem.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

 

ogqozo mistrz lania wody i pisania długich postów bez żadnej treści a poza tym zastanawiam się kto jest większym szeryfem nintendo rayos czy ragus

A musi byc jeden?

Nie przesadzajcie, ja od Ragusa dostałem z(pipi)kę jak pojechałem Sterlinga za 7 dla Zeldy, jarają się grą jak większość, jedni mniej, drudzy bardziej, nie ma co kogoś nazywać szeryfem, szczególnie że (jak mi wiadomo) Rayos posiada również konsole konkurencji. Ja też się jaram, bo dużo gier nie kończę, więc jak jest nadzieja na sztosa to radość jest podwójna.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...