Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

No jest przecież dokładne podglądanie czasu w appce rodzicielskiej. Trochę śmiesznie być samemu dla siebie rodzicem i się "kontrolować", ale dokładne czasy tam już są.

Nie wiem czy się rozumiemy, ale mi chodzi o limit czasowy w levelu xd Chyba, że biłeś do Rayosa.

 

@XM Nintendo Switch Parental Controls

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja skończyłem grę, teraz po wszystkim włączyłem sobie tryb asysty i na spokojnie, bez nerwów kończę levele na 100%. Z asystą jest więcej żyć i nie ma grania od nowa po spadnięciu w przepaść. Można się bez stresu delektować dalej grą ;)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nic nie można skrytykować, bo od razu przej,bane. Jeśli chcesz być szczery i prawdziwy to możesz od razu udać się do wariatkowa. Jeszcze gorzej, gdy zmienisz zdanie po tym jak emocje opadną. Zresztą kto to widział w ogóle zdanie zmieniać. SMO nie jest tak dobre, ma słabe punkty, połowa pomysłów jest zaje,ista, ale są też średnie i głupie

jak jeden księżyc w zaginionym lesie, w dziurze, którą niektórzy się podniecają

. Zaraz pewnie polecą minusy, a może nawet ktoś się wychyli ze skargą :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

10h dziennie od premiery w gierce 6/10, no no zawsze wiedzialem, ze ma cos glowa

 

musze kupic te steamworld dig2, 10/10 w skali grzyba czyli prawie jeszcze raz tak dobra gierka jak ta, to dopiero musi byc mesjasz

Nie rozumiem dlaczego porównujesz dużą grę do indyka? Takim tokiem rozumowania to indyki powinna obejmować inna skala, od 1 do 5/10, no bo przecież duża gra to duża gra.

 

Poza tym Rayos ocenił grę na 8.5, ale widzę, że niektórzy nadinterpretują.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...