Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak ale potem w tym meksykańskim świecie gdy rzuciłem w nie czapką to nie chciały się otworzyć. Pomyslalem że to jakis sekret i że trzeba mieć specjalny kapelusz by je otworzyć. Jak widać mały bug w grze prawie mi ją zniszczył... czeka mnie powrót do poprzednich swiatów z googlowską mapą lokacji tych drzwiczek;).

Dużo jest tych wrót w każdym levelu?

Odnośnik do komentarza

Skok, Y, Po puszczeniu Y od razu naciśnij i TRZYMAJ Y, ZL, skok. Dasz radę :cool: potem do tego dołożyc taka sama kombinacje tylko bez skoku pierwszego i masz podwójny dive jump i stajesz się królem życia

Skok, Y, Y trzymam, ZL, B?

Dwa razy Y wciskam?

Odnośnik do komentarza

B (skok), Y (rzut czapką), ZL~Y (i ten Y już trzymasz, możesz też trzymać ZL, ale nie jest to konieczne). Możesz zamiast ZL~ Y zrobić ZL+Y, ale mi to wychodzi mniej naturalnie. Jeżeli zrobisz

 

 

Skok, Y, Y trzymam, ZL, B

To ci nie ma prawa wyjść, bo nawet na logikę (zobaczcie animację Mariana) nasz hipcio po pierwszym wyrzucie czapki musi zacząć robić animację obrotu w powietrzu (czyli ZL), więc jak wciśniej drugi raz Y, a dopiero później ZL, to siłą rzeczy Marian najwyżej przywali w ziemię. B na końcu nie jest konieczne, lepiej od razu jeszcze raz zrobić Y, ZL~Y

Odnośnik do komentarza

MichAelis też mi nie wchodzi te combo:).

Inaczej czy one jest potrzebne do wymaksowania czy zawsze są jakieś alternatywny aby się jakiś dostać z pozoru niedostępne miejsce?

Ja jak naciskam ten ZL to leci mi momentalnie w dół na smash ground.

Bo po ZL natychmiast masz wcisnąć Y. 

Odnośnik do komentarza

B (skok), Y (rzut czapką), ZL~Y (i ten Y już trzymasz, możesz też trzymać ZL, ale nie jest to konieczne). Możesz zamiast ZL~ Y zrobić ZL+Y, ale mi to wychodzi mniej naturalnie. Jeżeli zrobisz

Skok, Y, Y trzymam, ZL, B

To ci nie ma prawa wyjść, bo nawet na logikę (zobaczcie animację Mariana) nasz hipcio po pierwszym wyrzucie czapki musi zacząć robić animację obrotu w powietrzu (czyli ZL), więc jak wciśniej drugi raz Y, a dopiero później ZL, to siłą rzeczy Marian najwyżej przywali w ziemię. B na końcu nie jest konieczne, lepiej od razu jeszcze raz zrobić Y, ZL~Y

Masz rację, zle pamiętałem, teraz specjalnie odpaliłem i

 

SKOK, Y, puścić Y, ZL, Y trzymać, skok, z czego trzy ostatnie szybko po sobie

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 2 dni miałem trochę roboty z przeprowadzką i nie było czasu grać. Jakoś tak przez ten czas znowu pomyślałem, że mi może gierki zbrzydły i może by człowiek coś obejrzał albo przeczytał. Ogarnąłem co trzeba, odpaliłem na moment SMO, zobaczyłem takie obrazy

 

DN5eu8aU8AAJuiz.jpg

 

DN5fH_xVwAAOA6O.jpg

 

i znowu stanął :banderas:

 

Mistrzostwo świata, gierki mi jednak nie zbrzydły w te 2 dni. Mój ulubiony Mario 3D. Czysta perfekcja, mógłbym kłócić się na akapity z każdym, kto tak nie uważa, ale mi się nie chce. Dziękuje pan Nintendo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...