Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Creme de la creme n przejścia odyssey to jak najszybciej poklepać bowsera po ramieniu i można śmiało przejść do sedna:
walić księżyce ale rozbić kostki i tak;
(esencja) zbierać purpurowe pieniążki (gdzie są te jebane ostatnie trzy, lub dwie [lub cztery] monety!);
spotkać peach w każdej krainie;
kapitanie toad, ja pierdolę, jak(?);
dobra, na koniec trudne księżyce;
one wcale nie są takie trudne;
rage quit przy siatkówce;
wymazanie stanu gry i od nowa byle jak najwięcej nie pamiętać.

 

377* na liczniku

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ken Adams napisał:

Ale tak naprawdę, jest to, doświadczenie takie samo.

Powinni zrobić tak,że poszczególne gry są zupełnie odmiennego gatunku, czyli Marian platformówka, następnie Marian bijatyka, póżniej Marian strategia....a nie w sumie to cały czas to byłoby to samo, bo to gra.

Czyli Marian gra , następna część  to opera Marian, póżniej np.książka Marian a następna część byłaby napojem gazowanym Marian...a nie to też to samo, bo wszystko sprawiałoby przyjemność.

W sumie to całe życie to takie samo doświadczenie, ale czy samobójstwo nie byłoby tym samym ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i chu, jeśli pragniesz czegoś mocno a serce twoje czyste to może wydarzyć się takie coś

 

B4937F24-5825-4CE3-B788-98DE5FBA9539.thumb.jpeg.7663219462095329c581259f09e84950.jpeg


edit. Zrobiłem dziś całe dark side i nigdy nie byłem tak blisko

 

F4589CDF-2DEF-4AB3-9224-9B9008ACD5BB.thumb.jpeg.1de52ba2cd554c0ee22793896ad55c48.jpeg

 

Ale póki co dość. Nie mam nerwów na sto skoków w darker side żeby umrzeć na tukanie i od nowa,

 

Chwila radości Mario stanął na głowie i tańczy yeah!

 

07C1705A-7D9C-4122-8D49-8A49EF6FDB5B.thumb.jpeg.5365773dfbea59e60ca76222a85fd407.jpeg
 

9531E5CD-1F60-4184-9F40-024D52A20CB6.thumb.jpeg.8e9a09375886558ec44e3db7fc7b49bd.jpeg
 

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 3.10.2021 o 08:31, adi napisał:

Przecież w każdej tej grze była inna mechanika.Te gry różnią się bardziej niż większość numerowanych  serii.

Dokładnie. Zwłaszcza że takie Sunshine gdy odpalisz dziś na switchu "młodszemu" pokoleniu to ma problem w to grać. W sensie mechanika chodź inna to nie jest problemem ale młodziaki (10 i 12 lat) mieli problem połapać się co "dalej" robić w Sunshine, mam wrażenie że gra mniej prowadzi za rękę. W Galaxy, 3D World i Odyssey nie mieli takich problemów.

Dla mnie subiektywnie Odyssey jest najlepsze. Ostatnio odświeżam sobie Galaxy i na czasy Wii / Wii U było top i nadal lubię co kilka lat do tego wracać ale Odyssey dla mnie jest 10/10 za muzykę czy projekty światów (New Donk City <3). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...