Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, raven_raven napisał:

O ch,uj chodzi z tymi zakupami u Turasów?

Kruku słaba waluta wiec w PSS, XBL i na markecie N można kupić tanio gierki w regionie Turcja. Moje kosztowaly lekko ponad stówke. Revolut i kupujemy. 

Odnośnik do komentarza

Dwa dni temu był niezły dołek że aż anulowałem preordera Death's Gambit na PL PSS i zmieniłem na Turka. Może Sony w końcu ogarnie dupe i wprowadzi zmiany regionów :/ 

 

Sam mam w tej chwili 3 konta - podstawkę, USA i teraz to tureckie. Przełączenie to raptem kilka sekund roboty. Samo założenie 2 minutki. 

6 minut temu, grzybiarz napisał:

Już chyba bym wolał kupic doładowania PSN czy Plusy w tej taniej walucie, niż bawić się w zakladanie drugiego konta :/

No właśnie dołek nie poszedł w parze z cenami doładowań. Ale od czego jest Revolut? ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
13 minut temu, Kyo napisał:

Kruku słaba waluta wiec w PSS, XBL i na markecie N można kupić tanio gierki w regionie Turcja. Moje kosztowaly lekko ponad stówke. Revolut i kupujemy. 

Ahahaha preorder rdr 2 za 160zl na klocku XD 

Odnośnik do komentarza

Coś z tą Turcją nie pyka, założyłem konto, niby nawet dodałem kartę (fizyczna Revolut) i przy próbie zakupu dostaję jakiś komunikat z błędem, że wystąpił problem przy próbie przetworzenia płatności czy coś ;/

Odnośnik do komentarza

Wspaniale czyta się ostatnie 2 strony tematu. Wspierajcie tak dalej polski rynek gierek. A potem narzekajcie na ceny, brak lokalizacji i inne problemy wynikające z braku dobrej sprzedaży na naszym rynku.  Jak nie ma sie pieniędzy to nie kupuje się wszystkiego a tylko selektywnie wybrane produkcje na których nam najbardziej zależy.  Nie wiem czym coś takiego różni się od kupowania kont na allegro.

Odnośnik do komentarza
Cytat

A potem narzekajcie na ceny, brak lokalizacji i inne problemy wynikające z braku dobrej sprzedaży na naszym rynku. 

 

ceny są super

lokalizacja jest super

innych problemów nie ma, jest super

 

muszę założyć tego revoluta

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grzybiarz napisał:

a czy Ty czasem kiedyś nie miałeś PlayStation Plusa na cztery osoby? :)

nigdy nie cebuliłem. Ani składki, ani plusy czy goldy a już tym bardziej konta allegro. Jak już to ludzie cebulą ode mnie nigdy w drugą stronę. Domojego konta steam podpięte mam kilka osób.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ceny w Polsce już są złe i nieprzystosowane do zarobków w naszym kraju :). Sugerowana cena na premierę sięgająca prawie 300 zł xdddd. Przecież to 1/5 tego co większość ludzi na rękę co miesiąc dostaje. Lokalizacje mi niepotrzebne, na dobrą sprawę im ich mniej tym lepiej. Nie żebym był w takiej sytuacji, ale co mnie obchodzą wyniki sprzedażowe jakichś wielkich korporacji? Gierki indie, które mi się naprawdę podobają kupuję za pełną cenę, czasami nawet nie raz a parę razy. A za jakieś szroty w które pewnie i tak nie zagram dłużej niż 1h to mogą się cieszyć, że cokolwiek ode mnie dostali :usmiech:.

 

W moim przypadku jeszcze kupowanie w tureckim regionie to też lokalny patriotyzm.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...