Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, suteq napisał:

Elex, gra typowo pecetowa, na konsoli? Dziwny ruch blanti. 

typowo pc'towe to są gry na myszke i klawiature jak crpg w stylu pillarsow czy divinity i je ogrywam na pc. A elexa i tak na padzie bym ogrywał tak jak wieśka. Więc jeden (pipi) gdzie a cena spoko :) Dodatkowo jest ulepszone na xbox one x a mój pc już nie należy do młodych...

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że w najbliższym czasie prawdopodobnie pozbędę się swojej PS4, musiałem kupić drugi raz grę od, której jestem trochę uzależniony. Akurat wjechała promocja i wersja GOLD za mniej niż stówkę. Niestety update na Koxa nie ma 4K, ale i tak graficznie wygląda lepiej niż wersja na PS4. 

Ju7HH5u.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, chris85 napisał:

Z racji tego, że w najbliższym czasie prawdopodobnie pozbędę się swojej PS4, musiałem kupić drugi raz grę od, której jestem trochę uzależniony. Akurat wjechała promocja i wersja GOLD za mniej niż stówkę. Niestety update na Koxa nie ma 4K, ale i tak graficznie wygląda lepiej niż wersja na PS4. 

Ju7HH5u.jpg

Myślałem aby to kupić ale zawsze jak prawie nacisnęłam przycisk kup uświadamiam sobie że trzeba mieć 4 kolegów do tej gry. :( A nawet jakbym miał to zebrać ich razem w tygodniu aby każdemu pasowało... Tylko chyba gry z golda czy gamepass mają szansę przyciągnąć odpowiednią ilość aby zawsze było z kim grać. 

Odnośnik do komentarza

a6O95p8.png

 

Pack dwóch niepowtarzalnych gier taktycznych. Jak tylko zobaczyłem, że są u Gabena, nostalgia przejęła stery i kursor mimowolnie poleciał na przycisk kupowania.

I wiecie co? Gameplayowo nic a nic się to nie zestarzało, a i grafika nie wali po oczach jakoś bardzo, mimo że to już 14-15 lat od premiery. :obama:

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2018 o 14:19, blantman napisał:

Myślałem aby to kupić ale zawsze jak prawie nacisnęłam przycisk kup uświadamiam sobie że trzeba mieć 4 kolegów do tej gry. :( A nawet jakbym miał to zebrać ich razem w tygodniu aby każdemu pasowało... Tylko chyba gry z golda czy gamepass mają szansę przyciągnąć odpowiednią ilość aby zawsze było z kim grać. 

Blancik ja mam tę grę i też nie mam z kim grać xD możemy sie zgadać, kruk też ma moze ktoś z irca wezmie i by się popykało bo multi jest doskonałe.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rayos napisał:

Nie lepiej prawilnie trójeczkę w łóżeczku pod kołderką na Switchuniu? powodzenia z ogrywaniem, mi dwójka (ogrywana z 10 lat temu ponad)  zupełnie nie podeszła 

Eternal Collection mam na koksiku - sorry Switch, najlepszy deal na black friday był, zamiast płacić 250 za wersję mobilną wolałem dać nieco ponad 8 dyszek za stacjonarną :reggie: Dwójkę wziąłem jako uzupełnienie i poznanie marki - podobno jest trudniejsza i bardziej zaawansowana od trójki.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Diablo 2 z dodatkiem >> Diablo 1 z dodatkiem  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Diablo 3

 

 

Dobry wybór będziesz zadowolony. Ja tylko żałuję że nie mozna kupić diablo 1 w sklepie blizzarda bo bym sobie przypomniał moją pierwszą przygodę z diabełkiem.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...