Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

jest więcej mechanik i rzeczy na które trzeba zwracać uwagę, wkurza trochę "jeden właściwy build postaci" bo pozostała próba grania po swojemu już nie daje rady w połowie aktu 2giego na najwyższym poziomie trudności.

Dali też możliwość resetowania drzewka, wcześniej jeden źle wydany punkt = rób postać od nowa XD

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, raven_raven napisał:

Diablo 3? Wspaniale rozwinięta g r a u s ł u g a, w 2018 nie ma się do czego przyczepić. Ci co grali w to 5 lat temu albo wcale du,pa cicho.

A czy ja mówię, że jako g r a usługa jest źle rozwinięte? Chodzi o ten każulowy komiksowy design, którego nie jestem w stanie strawić po D2

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Diablo 3? Wspaniale rozwinięta g r a u s ł u g a, w 2018 nie ma się do czego przyczepić. Ci co grali w to 5 lat temu albo wcale du,pa cicho.

 

Za(pipi)ista gra, ale klimacik Diablo 2 to była jakaś masakra. Po nastu latach gra się dalej z bananem na japie.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam D2 dalej daje radę jakiś czas temu sobie grałem na laptopie jak zwierze xD trójkę polubiłem w momencie dodania Crusader, ale na początku klasy i design mi nie siadły

 

Jak kiedyś kupie switcha to na bank kupie ponownie trójeczkę

 

I zeby nie było offtopu to jakiś czas temu kupiłem sobie

 

655c543311c53ef3f2de36d29d576a08.jpg

 

Brakowało jej na dysku obok RE1 i RE4

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Transaction Date: 11/21/2018 13:11:35 (24H PST)

Purchased Item: The Elder Scrolls V: Skyrim

Transaction Date: 11/21/2018 13:12:46 (24H PST)

Purchased Item: Enter the Gungeon

Transaction Date: 11/21/2018 13:13:29 (24H PST)

Purchased Item: Snipperclips™ – Cut it out, together!

Transaction Date: 11/21/2018 13:22:13 (24H PST)

Purchased Item: Celeste

Transaction Date: 11/21/2018 13:23:48 (24H PST)

Purchased Item: Slain: Back From Hell
‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑

Device Type: Nintendo Switch

DsjuoIEWoAEPrFW.jpg:large

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Orzeszek napisał:

Transaction Date: 11/21/2018 13:11:35 (24H PST)

Purchased Item: The Elder Scrolls V: Skyrim

Transaction Date: 11/21/2018 13:12:46 (24H PST)

Purchased Item: Enter the Gungeon

Transaction Date: 11/21/2018 13:13:29 (24H PST)

Purchased Item: Snipperclips™ – Cut it out, together!

Transaction Date: 11/21/2018 13:22:13 (24H PST)

Purchased Item: Celeste

Transaction Date: 11/21/2018 13:23:48 (24H PST)

Purchased Item: Slain: Back From Hell
‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑

Device Type: Nintendo Switch

Przeczytałem wszystko głosem robota

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, ireniqs napisał:

Dawali do cda bodaj. Teraz to pewnie jest już niezła sraka technologiczna. Już po premierze grafa była średnia. Ale za to klimat goty.

Pamiętam, kurła, jak dziś. Gra była wtedy stosunkowo świeża i nakręcili sobie niezły hype wrzucając ją jako pełniak. :obama: 
Fakt piękne to nigdy nie było. Takie starsze Silent Hille 2 i 3 zjadają to śniadanie, szczególnie jeśli idzie o modele postaci. Tym niemniej tragedii nie ma - po części to zasługa tego, że można odpalić nawet w 4K (pewnie usprawnienie by GoG) i wysoka rozdziałka zawsze coś tam maskuje. Poza tym jest płynnie, sterowania responsywne i strzela się przyjemnie. Zdarzają się za to bugi w stylu, że czasem skrypt nie zaskoczy, a i raz wysypało mnie do pulpitu.

Klimat jednak nadal goty :banderas: Choć gore na pewno nie robi już tak jak kiedyś

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...