Skocz do zawartości

Cyfrowe zakupy growe!


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ukukuki napisał:

Tych gier nie ma na PS4 czy jak? Miałem mnóstwo tego kupionego na PSVita i nigdzie nie widzę żeby pobrać na PS4.  Tutaj też widzę tylko PS3,Vita i PSP.

 

Mamy 2018 rok, ale niektórzy widzę jeszcze nie wiedzą. PS4, po PS2, PS3, PSP i PSV posiadających wsteczną kompatybilność z grami na PS1, tej funkcji nie wspiera :). #4theplayers

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Jeszcze zaśmiecę temat, a mają w planach wprowadzić gierki z PSXa na PS4? Konsola już ma 5 lat ;d  

 

A po co mieliby to robić? PS4 i tak się sprzedaje wyśmienicie, do tego nie mogliby robić remake'ów gier z PS1 (to znaczy mogliby, ale niektórzy mogliby ich nie chcieć gdyby mieli oryginały dostępne) oraz sprzedawać sprzętów jak PS1 Classic.

Odnośnik do komentarza

Problemy były wszędzie, na konsolach również. Były problemy z wydajnością, bugami, glitchami, znikające save'y, crashe. Tekstury są pozmieniane, czasami brakuje pewnych efektów wizualnych. A do tego dźwięk jest gorszej jakości jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ukukuki napisał:

Jeszcze zaśmiecę temat, a mają w planach wprowadzić gierki z PSXa na PS4? Konsola już ma 5 lat ;d  

Chyba tylko poprzez Playstation Now

12 godzin temu, devilbot napisał:

Jako świadomi klienci kupujecie te gry na PSOne oczywiście z amerykańskiego PSNa, w normalnej rozdzielczości i prędkości?

Nie wiem jak na PSNie ale na Wii U dodawali do e-shopu wersje NTSC dla Europy też 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Problemy były wszędzie, na konsolach również. Były problemy z wydajnością, bugami, glitchami, znikające save'y, crashe. Tekstury są pozmieniane, czasami brakuje pewnych efektów wizualnych. A do tego dźwięk jest gorszej jakości jak w oryginale.

Przeszedłem wszystkie trzy gry i nie miałem ani jednego z tych problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...