Skocz do zawartości

Pytania remontowo-budowlane


Rekomendowane odpowiedzi

Za 2k obsadzenie i zabudowa wanny, położenie kafli, sufity? Skąd te ceny? Mazowieckie?

piszesz , że masz 7 m .  Na ścianach rozumiem , że też dajesz płytki , co daje ok.27m2 +7 podłoga = 34 m2  x np. po 45zł

dalej sufit ok.250

montaż geberitu 250

obudowa wanny z 300 , a jeszcze montaż umywalki . pewnie też masz jeszcze jakieś dekory za które płacisz z mb , zapewne też jakieś półki...

Uwierz 2000 to naprawdę dobra cena jeśli ktoś Ci tyle zaproponuje

Odnośnik do komentarza

Śmiejecie się ale nie zawsze wybór najtańszej opcji jest dobry. Sąsiad przyoszczędził na ekipie i położyli mu gładzie tak że szkoda gadać. Powiedzieli że mogą poprawić ale kiedyś tam bo terminy gonią. I co teraz? Zapłacić im nie zapłaci, remont chce robić dalej a nie może. Jest generalnie w (pipi)e bo to początkowy etap.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

możesz dokładnie rozpisać kosztorys prac w swojej łazience ? Bo z tego co pisałeś na początku w życiu bym nie pomyślał o takiej kwocie . Chyba , że miałeś demolkę starej i kupę dupereli

Ta.. może jeszcze w Excelu? ;) Mam 2 łazienki do zrobienia 4m i 8m średnia cena za zrobienie łazienki to 7k za jedna. Nowy budynek, układ taki ze w 1 kibel z geberitem, prysznic z odpływem liniowym i umywalka. W drugiej kibel z geberitem, wanna w zabudowie i piłka a pralkę i suszarkę. Sprawdzałem ceny 3 ekip i poza jedną skrajnie wysoka to minimum jakie miałem to 5k.
Odnośnik do komentarza

Majster zrobił mi w końcu szafki łazienkowe. 1300zł piękny kawalerze.

Został mi jeszcze do wykończenia pawlacz w przedpokoju.

I w końcu udało mi się też posprzątać ostatni nieużywany pokój. Na razie robi za miejsce na kompa i tymczasową graciarnie.

Fajnie że już masz to praktycznie za sobą... ja od początku maja dopiero zaczynam. Ehhh. Wiem już co mnie czeka. Albo inaczej wiem że łatwo nie będzie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...