Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam 3 opcje ja takie iskry:

1) konsultować gry jakie będą na liście wcześniej na forum:

2) niech listę zrobi osoba mająca gust growy,

3) niech listę zrobi osoba, która posiada kilka sprzętów do grania.

 

No i daruj sobie z tymi gamoinami to nie CW. pisyo

 

 

ps bluber może zrobisz jednak swoją listę?

 

 

jest co roku ten sam problem więc nie nazwę tego inaczej jak stękaniem gamoni. Nie pisz mi tu o jakimś guście growym, bo gry brałem z metacritica, więc lista blubera czy kogokolwiek innego wyglądałaby w 95% tak samo. A jeśli rzeczywiście umknęła mi jakaś gra z WiiU albo 3DS w którą zagrały 2 osoby z forum albo jakiś tytuł z PS4 który wyszedł tylko w wersji z krzaczkami to wielkie sorry i powtórzę po raz kolejny - głosować można na jakąkolwiek grę, wystarczy napisać w poście.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

GOTY 2016

 

1- PES2017 - pierwszy iss i ff7 sprawily ze stalem sie konsolomaniakiem i zawsze obie serie mam w sercu, ciesze sie jak glupi, ze od czasow ps2 nie bylo tak dobrej odslony tej serii, brak licencji i ubogosc trybow to dramat ale kuvva miodnosc tej gry jest fenomenalna, dzieki niej znowu powrocil community z ziomkami po latach, co tydzien odwiedza mnie ekipa z flaszeczka i ciupiemy do oporu ekscytujac sie z akcji i bramek

2- Uncharted4 - mistrzostwo techniczne, gameplay znany z serii dopracowany do perfekcji, swietny pacing prowadzenia rozgrywki, no cud miod, w kategorii rynnowych strzelaninek swiety graal

3- Titanfall2 - gdyby nie bylo kategorii remaster/remake roku to bym go tu nie umiescil bo znalazloby sie miejsce do innej ale chcialbym docenic chocby punkcikiem devow, ktorzy dali nam fajnego fps w smiesznej cenie bez season pass z wciagajacym, chodzacym idelanie i niesamowicie efektownym multi i kampania, ktora ma swoje wady to przynajmniej gameplayo zrobiona jest z pomyslem, nie wiem ile w tym zaslugi dramatycznej sprzedazy ale oceniam to co mam - a jest to mimo wszystko jakas odskocznia od trendow tuzow gatunku fps

 

Remaster:

 

Odin Sphere Leifthrasir - najlepiekniejsza gierka 2d ever, cudowna muzyka, fajna historia, rozgrywka podzielona na 5 bohaterow, efektowny system walki i sporo nowej zawartosci wzgledem kultowego oryginalu z ps2

Ratchet & Clank - bajka pixara w tv, moze to nie jest najlepszy ratchet w serii ale remake wyszedl im rewelacyjnie choc lekki karny kutas im sie nalezy za drobne wykastrowanie z planet

 

Rozczarowanie:

 

Final Fantasy XV - bawie sie fajnie ale ilosc zlych decyzji podjetych przed devow co do elementow rozgrywki, narracja, fabula - kryminal, fajna gra ale dramatycznie slaby final fantasy

Pokomeon Go - fenomen ktorego nie rozumiem, dla mnie to chore

 

Rak:

 

Hello Games - amber gold rynku growego

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Urocze że dissy na ten rok zapodają osoby, które nie ograły nawet połowy z wymienionych kandydatów do GOTY. :3

Po wyjściu Prey, Scalebound, Nier, Nioh, South Parka, Persony i kilku innych pewnie przeczytam to samo o 2017, lub gadkę o uratowaniu roku przez RDR2 :pawel:

Jak to wszystko wyjdzie w przyszłym roku to :banderas: Jeszcze ME: Andromeda :obama:

 

A ludzie i tak będą gadać że chuynia bo kolejne Star Wars i cod w kosmosie :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Urocze że dissy na ten rok zapodają osoby, które nie ograły nawet połowy z wymienionych kandydatów do GOTY. :3

Po wyjściu Prey, Scalebound, Nier, Nioh, South Parka, Persony i kilku innych pewnie przeczytam to samo o 2017, lub gadkę o uratowaniu roku przez RDR2 :pawel:

 

spojrzałem do poprzednich tematów goty i co roku jest ten sam diss

 

do ankiety dorzuciłem jeszcze parę opcji, także bez płaczu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niezły rok, na liście jest tylko jedno nowe IP AAA (głupota oczywiście ale wiecie o co chodzi), które i tak okazało się slabizną.

 

Cała reszta to tylko kalka kalki. Mam nadzieję, że switch pokaże jeszcze o co chodzi w gejmingu.

 

Niemniej bawiłem się bardzo dobrze przy Inside, Hyper Light Drifterze, Soulsach czy Forzie Horizon.

 

Trochę słabiej przy Doomie ale nadal ok. Reszta to już liga okręgowa (no Dishonored 2 czeka na mnie).

 

Meh/10.

 

Aha z listą lepiej było poczekać do stycznia bo TLG za rogiem ludzie jeszcze grają w FFXV czy D2

Odnośnik do komentarza

No raczej nie masz racji. TLG to był dość budżetowy projekt, kampanii reklamowej praktycznie nie ma.

 

In the video game industry, AAA (pronounced "triple A") or Triple-A[1] is a classification term used for games with the highest development budgets and levels of promotion

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

The Last Guardian nie jest traktowany jak tytuł AAA nawet przez samo Sony (i bardzo dobrze!) Prawdą jest, że produkcja tej gierki pochłonęła pewnie krocie, ale tytułom AAA towarzyszą również ogromne kampanie marketingowe oraz wysokie oczekiwania wydawcy, który oczekuję bardzo wysokiej sprzedaży.  

Odnośnik do komentarza

Dlaczego niby krocie? Nad tym nie siedział duży team. Wprawdzie długo trwał developing, ale koszty były nieporównywalnie niższe do każdej dużej gierki aaa.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No tej kampanii reklamowej nie ma w PL ale byłem w tym tygodniu w Berlinie i w kilku miejscach widziałem reklamy TLG, więc pewno w USA czy Jap jest tego znacznie więcej.

 

Z drugiej strony wali mnie ile to jest A ale na gierkę mega czekam i mam nadzieję że wpadnie do mojego top3.

Odnośnik do komentarza

1. Dark Souls 3         8+/10    Gra roku co tutaj dużo gadać, ciężko od tego się oderwać mimo, że ukończyło się wszystko z tej serii.

2. PES 17                 8+/10     Nowa fifa przy tym to gra dla znerwicowanych gimnazjalistów wpatrzonych w monitor. 

3. Uncharted 4         8/10       Jakby było więcej akcji to dałbym lepszą ocenę kto wie może dodatek fabularny to zmieni.

 

 

 

Nie grałem jeszcze w Dishonored 2 i FFXV także ranking może ulec zmianie.

 

Pozytywne zaskoczenie to zdecydowanie kapitalny Doom, no ale trochę zabrakło na top 3.

 

Rozczarowały Girsy 4 bo fakt akt 3 i 4 są bardzo dobre na poziomie poprzedniczek z trylogii, jednak 1 i 2 są słabe a ostatni zbyt krótki.

 

Uncharted 4 też rozczarował nie tylko wizualnie tzn. tragicznym obrazem z ziarnem i paćką, ale też za dużo było chodzenia i skakania a za mało akcji jak na taką grę. Ktoś pomylił serie z TLOU w Nogi Dogi gdzie tam wolniejsze tempo pasowało a tutaj zdecydowanie nie. Szkoda bo jak dla mnie U4 ma kapitany system strzelania.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

nom 2014 lepszy

 

xd

 

na plejstejszon może i gorszy, ale były Bayo2 i MK8

 

w tym roku tylko Dark Souls 3, nie liczę RoTR (konwersja rocznej gierki) ani KiW (nieograne, drugie przejście podstawki męczy), jeszcze TLG może namieszać

 

pisałem głównie o multiplatformach

Odnośnik do komentarza

Tyranny

Planet Coaster

shadow Tactics

This is the police 

Civilization 6

Fire Emblem Fates

Dragon Quest VII

Oxenfree

etc itp .....  (pipi) kto tą liste układał jakiś down chyba większośc dobrych gier pominął a wrzucił raczydła 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...