Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Co do listy to najbardziej boli brak kieszonsolek a wyszło dużo dobrego w tym roku. Reszta to tak jak mówi Mazz nie ma na liscie mozna dopisać. 

 

Pier.dolenie mendrka, nobodiego i okensa polecam przenieść do cw. 

Odnośnik do komentarza

zglosil uprzednio cytujac XD

 

 

Ależ oczywiście, jeszcze by moderator coś wyedytował !

 

Jakie dolewanie oliwy do ognia? Może za ładnych słów użyłem, ale parafrazując: zamknijcie mordy jedni i drudzy, bo robicie problem tam, gdzie go nie ma. No nie jestem do końca przekonany czy to jest próba destablizacji sytuacji na forumku i wichrzycielstwo.

Odnośnik do komentarza

Biedne klapy aż musialy się adminowi naskarżyć :dynia:

 

Kyo gdyby ktoś z krzykaczy podał sensowne argumenty poza "dorzuć MS bo tak" to i nie odpisałbym ze nie dodam Microsoftu bo nie. MS jest wspomniany w fuck upach i nie widziałem powodu by dorzucać ich do raków bo o innych firmach było o wiele głośniej w tym roku w negatywnym sensie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jezu jakbym bil deska tego czolowego xDDDD bol d.upska bo ktos chce dopisac jego firme do ankiety, potem bol d.upska w statusach bo gierki jego firmy nie zgarna tytulu goty

 

jeszcze jakies wymienianie mnie w jakiejs wyliczance - chocby tam milion microsoftow bylo w rakach i tak do mnie tytul raka roku nalezy sie hello games no ale wiadomo du.pa mazzeo od zawsze szczypi bo choc gram na dwoch systemach od sony to ogrywam kazdy gatunek gier, a nie ten stulejarz, ktory mial przez pare dni ps4 i uwaza sie za wielce swiatowego, a i tak gra caly czas w dwa zdaunione gatunki gier na okraglo

 

Kyo jak zawsze celnie w punkt

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

IMO w tym roku zadna firma nie zasluzyla sobie na mienie raka roku. Tak, Hello Games zyebalo z NMS ale to juz mamy w fakapach. Ubi? Nie ma Assassina bo chca dluzej nad nim popracowac i to sie powinno chwalic. WD2 mnie nie interesuje ale przeciez nic rakowego w tej gierce nie ma. Juz bardziej tytul nalezy sie Acti albo EA za mikroplatnosci w CoDdzie czy wersje premium po 500zl. Sony i MS tez mi niczym nie podpadli. Pierwsi dali exy na poczatku roku, drudzy na koniec wiec bez zmian. A ze jest prosiak i VR? U MS bedzie to samo za rok :dunno: Ogolnie calkiem spoko rok, zadna z firm mi nie podpadla.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

IMO w tym roku zadna firma nie zasluzyla sobie na mienie raka roku. Tak, Hello Games zyebalo z NMS ale to juz mamy w fakapach. Ubi? Nie ma Assassina bo chca dluzej nad nim popracowac i to sie powinno chwalic. WD2 mnie nie interesuje ale przeciez nic rakowego w tej gierce nie ma. Juz bardziej tytul nalezy sie Acti albo EA za mikroplatnosci w CoDdzie czy wersje premium po 500zl. Sony i MS tez mi niczym nie podpadli. Pierwsi dali exy na poczatku roku, drudzy na koniec wiec bez zmian. A ze jest prosiak i VR? U MS bedzie to samo za rok :dunno: Ogolnie calkiem spoko rok, zadna z firm mi nie podpadla.

remasterek assasynów ezio to co? i na dodatek wyglądający gorzej niż wersja past genowa xd

far cry primal, który był reskinem far cry 4

de dywyżyn gra niewypał ale 539zł za przepustke sieciową piękny kawalerze

pacz psy 2 XDD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Biedne klapy aż musialy się adminowi naskarżyć :dynia:

 

Kyo gdyby ktoś z krzykaczy podał sensowne argumenty poza "dorzuć MS bo tak" to i nie odpisałbym ze nie dodam Microsoftu bo nie. MS jest wspomniany w fuck upach i nie widziałem powodu by dorzucać ich do raków bo o innych firmach było o wiele głośniej w tym roku w negatywnym sensie.

Ale to nie Tobie decydować na co userzy mogą głosować a na co nie. To po to robisz ankietę i głosowanie żeby miało to jakiś sens i żeby inni wybierali. Jak już powiedziałem - to manipulacja z Twojej strony - i widzę że korona by Ci z głowy spadała jak byś dodał. Pewnie - lepiej nie dodawać na złość innym i niech 10 innych osób czy ile na to zagłosuje się (pipi)ie bo Tobie się nie chce zmienić...

Poza tym widzę pewną sprzeczność z punktem o głosowaniu i ankiecie - jeśli ktoś zagłosuje w ankiecie ale odda głos w głosowaniu na ten MS to zgodnie z tym regulaminem co napisałeś głos w głosowaniu nie będzie się liczył bo zostały oddane głosy w ankiecie. Poza tym jak wspomniałem to zabawa i nawet tutaj się nie potraficie bawić. Serio żal na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza

A co do MS w ankiecie:

- jak ktoś bardzo chce, to powinno być, i tak z Sony i Hello Games nie wygra, więc o co spina

- z kolei jak ktoś bardzo Wam nie chce dać opcji w ankiecie, to tak trudno napisać własny wybór po prostu w poście jak to można robić od lat xd?

Z tym Sony to nie był bym taki pewny patrząc na wynik po niecałych 24h od zmiany ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

goty: forza horizon 3 - ogromny teren, masa samochodow, klimat festiwalu, widowiskowosc eventow, swietny soundtrack, miod w multi, swiecące praktycznie caly czas slonce, przy ktorym mozna sie opalac (hdr only), tona aktywnosci poza samymi wyscigami, ktorych tez jest od zatrzesienia, idealnie wywazony model jazdy pomiedzy arcade a symulacja - jak dla mnie najprzyjemniejsza samochodowka ever i moje osobiste goty 2016

 

Najlepszy remaster/remake to bioshock, bo jedynka to jedna z moich ulubionych gierek

 

Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku - na zadnej grze sie nie zawiodlem, bo juz od dluzszego przestalem napalac sie przed premiera

 

Największy rak branży Sony - gry widmo i remasterstation4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kyo żadna korona by mi z głowy nie spadła, tak samo jak nie spadla kiedy wpisywałem MS do rozczarowań. Balon poprosił o wpisanie TLG - wpisalem, ktoś poprosił o pokemony i final fantasy - wpisałem. Jak ktoś jednak się pluje wyzywając mnie od razu od botów no to nie dziw się ze olalem temat.

 

Mnie naprawdę nie grzeje czy MS będzie w ankiecie czy nie, skoro sam wpisałeś to nie mam z tym problemu ale widać dla niektórych ta ankieta to coś więcej skoro lecą do admina na PW z płaczem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...