Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Kyo żadna korona by mi z głowy nie spadła, tak samo jak nie spadla kiedy wpisywałem MS do rozczarowań. Balon poprosił o wpisanie TLG - wpisalem, ktoś poprosił o pokemony i final fantasy - wpisałem. Jak ktoś jednak się pluje wyzywając mnie od razu od botów no to nie dziw się ze olalem temat.

 

xd

Tak wyglądały pierwsze dwa posty na temat wpisania microsoftu do raków. Jesteś rakiem.

 

 

 

Poproszę o wrzucenie do raków firmę microsoft

 

Proszę o dopisanie:

- w goty The Last Guardian

- w rozczarowaniach - xone jako pierwszą konsole w historii bez exów,

- w rakach - ms za zabijanie pojęcia exclusivów.

 

Będzie równowaga sony vs ms.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mendrek ale chyba Ci się coś pomyliło - tutaj nie betoniarnia i nie CW

 

Chciałbym aby to było CW, ale nie jestem w stanie ładnie owinąć w bawełnę tych zamiarów Microsoftu. Uważam to za skrajnie szkodliwy dla branży ruch. Nie wiem jak mógłbym opisać to w innych słowach by nikogo nie urazić, zwłaszcza że irytujące są dla mnie bóle osób które twierdzą że MS jest na tej liście niesprawiedliwie. Bynajmniej, uważam że Sony też tam się powinno znaleźć. Więc nie chodzi tu o jakieś fanbojskie wojenki.

Obiecałem nie moderować Graczpospolitej, ale IMO ten punkt "rak branży" sam w sobie prowokuje do g*wnoburzy i powinien zostać z ankiety usunięty...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale wlasnie ta pozycja rak branzy jest najfajniejsza w calej ankiecie. Wybierac co roku gierke GOTY? To tylko nedzna proba oddania swojego subiektywnego glosu. Ale rak branzy... kur.wa, tutaj jest pole do popisu. Do Ubi powinno pisac sie petycje z prosba zamkniecia tego nedznego studia, albo niech wezma sie za gierki na PC, zebysmy tego wiecej nie musieli ogladac na konsolach( chyba, ze naprawde wezma sie w garsc, ale kto w to wierzy?).

I ok przyznaje, Sony przegielo z Remakeami ale MS przeciez w nagrodzie debila roku nie pozostaje mu niczym dluzny. I tutaj wachlarz szamba jakim mozemy sie obrzucac jest nieskonczenie wielki

Odnośnik do komentarza

Ubi?

 

Hmmmm. Spier.dolony remaster ezio? Nudne division za 500zl? Steep ledwo co wyszedl i nikt nie wiedzial ze to juz? Obiecanie ze beda pokazywac juz gry faktyczne po czym pojazali wildlands zaliczajacym potezny downgrade? Gimbusiarski styl w watch dogs 2 gdzie biegamy z kulka analna na sznurowce?

 

Wybierz sam. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ubi?

 

Hmmmm. Spier.dolony remaster ezio? Nudne division za 500zl? Steep ledwo co wyszedl i nikt nie wiedzial ze to juz? Obiecanie ze beda pokazywac juz gry faktyczne po czym pojazali wildlands zaliczajacym potezny downgrade? Gimbusiarski styl w watch dogs 2 gdzie biegamy z kulka analna na sznurowce?

 

Wybierz sam. :reggie:

 

Zapomniales o kilku waznych szczegolach jak np. Mapa Far Cry Primal ktora zostala skopiowana z FC4 itp.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że SEGA z chłopakami od Borderlandsów zrobiła w swoim czasie większy przekręt na Alienach niż ci z Hallo. Do tego można było zwracać ich grę niedługo po premierze. Za FFXV nikt nie zwraca pieniędzy, a również dostarczono produkt, który nawet nie był w dniu premiery wyposażony w coś tak podstawowego w RPGu jak fabuła. NMS to przehajpowana i przekłamana marketingowo gierka jakich wiele, ale z drugiej strony w tym wypadku serio trzeba było się mocno wysilić, żeby uwierzyć, że małe studziątko uciągnie taki tytuł. 

Odnośnik do komentarza

Tak skopanej gry, takiego zmarnowanego potencjału i ogromnego rozczarowania jak było z Mafia 3 to chyba nie było od czasu Alpha Protocol, a jest co do porównania, bo obie gry próbują coś dobrego od siebie oddać i mają pewne elementy, które rzeczywiście zachęcają do przebolenia się przez morze sh!tu, głównie do fabuła i świetny soundtrack w Mafii (ale tego to można sobie posłuchać na spotify), chociaż w przypadku Mafii to i tak ta historia troszkę kuleje przez monotonny gameplay, to po prostu widać.

 

Podawania Overwatcha jako murowane GOTY jak to ostatnio widzę na internatach to żarty rodem z ostatnich polskich kabaretonów - nie wiadomo czy to na serio, czy się wydurniają, czy się śmiać czy co. Głównie to sprawka społeczeństwa, które podchodzi pod kult, wiele ludzi nie widzi w tej grze nic złego, jest idealna, wszystko działa jak należy a to tak do końca prawdą nie jest. Kuleje mała ilość contentu, 2 tryby gry to jakaś parodia, dosyć okropny matchmaking (który na szczęście został poniekąd poprawiony, już inaczej z tym netcodem). Trudno pograć w ten tytuł nawet z minimalnym lagiem. Imo nie jest to zła gra, to dosyć fajny shooter na popykanie kilku meczy na relaks, ale brak mu "tego czegoś" żeby na taki prestyż jak goty zarobić, a 2016 już nie był takim suchym rokiem jak poprzedni.

 

a rak wiadomo, hello games i felerne no man's sky. chyba tutaj komentarz nie jest potrzebny, wystarczy 5 minut w googlach i można odpowiednie wnioski wyciągnąć. Pół raka tutaj dla Sony za tą propagande, która nazwali "marketingiem".

 

peace

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...