Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Niantic to też beka w raku branży, wydali poksów, gdzie można było wyjść na dwór i połapać stworki spacerując sobie na świeżym powietrzu, już pal licho, że jakieś błędy w grze typu serwery lub usunięcie radara, ale fakt był taki, że gra odniosła sukces i żadnego w tym raka nie widzę.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

[ [ tu był post, który w może i zbyt ostry, ale szczery i dosadny sposób wyjaśniał dlaczego uważam że zapowiedź Scorpio jest szkodliwa dla branży i że MS idzie na łatwiznę źle traktując swoich klientów, więc na liście powinien się znaleźć. Niestety, ale ktoś poczuł że jego kawałek plastiku jest obrażany, nie zadając sobie zapewne ani krzty trudu by zrozumieć sedno tego posta. Ponoć było to "cw poza cw". ] ]

Edytowane przez Mendrek
Bo zupa była za słona.
  • Plusik 1
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

No to niech nie robi tego w stylu CW. Tak samo słówko do twórcy tematu:

Dodałem MS już wczoraj przed tym jak sam zagłosowałem. MaZZeo jak ktoś prosi o dodanie czegoś do ankiety to to zrób następnym razem a nie dyskusje czy powinno to być w ankiecie albo nie powinno albo stwierdzenie nie bo nie. Wybór pozostaw innym i nie decyduj za kogoś.
Odnośnik do komentarza

niektórych po prostu dupsko boli że ja zrobiłem ankietę i nic więcej, mimo że każdy mógł przecież ją zrobić. Sheny, ficusie, sutqi i inni ciężko myślący zarzucają mi jakąś wybiórczość mimo że od x lat można głosować na każdą grę a nie tylko na tytuł z ankiety. Nie będę pytał każdego z forum czy mu się zestawienie podoba bo to mija się z celem, wrzuciłem więc w zasadzie wszystkie najważniejsze i najwyżej oceniane tytuły z mc/gamerankings, ale i tak taki Shen będzie pierdolił bzdury o jednoplatformowości nie podając żadnego konkretnego przykładu gry, której nie ma w ankiecie a powinna być. Serio, powołajcie swoją komisję odnośnie wybierania tytułów do goty i zróbcie zestawienie w swoim alternatywnym świecie, gdzie lista mogłaby wyglądać inaczej. Nikt nikomu nie każe w tej ankiecie głosować.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Za tworzenie true middle-gena to MS powinien być w ankiecie trzykrotnie i mieć mnożnik x2. Psucie branży i ruchanie klientów, bo nikt nawet nie splunie na klasycznego Xboxa One gdy wyjdzie Scorpio, a ludzie wydali kasę na sprzęt który nie dość że przegrał (już nawet nie chodzi o to że był słabszy, ale polityką producenta przegrał), to jeszcze producent kopie jego nabywców po twarzy, zamiast wziąć pupę w troki jak Sony w poprzedniej generacji i coś zrobić z tą sytuacją :/ Tak, wiem Scorpio jeszcze nie wyszedł, ale już sama zapowiedź IMO wystarczy by MS się tam znalazł ;)

 

Nic nie wiemy tak naprawdę o scorpio poza pustymi hasłami reklamowymi, poczekajmy do e3 2017 na konkrety i będziemy oceniać. Trzeba też wziąć pod uwagę, jaką infrastrukturę budują obie firmy, bo jednak MS tworzy podwaliny pod coś, co ma być graniem ponad generacjami. Zobaczymy jak im to wyjdzie, bo nieraz pokazali swój słomiany zapał, ale jeśli będą konsekwentni to jestem podekscytowany przyszłością, gdzie mielibyśmy takie Xbox Two kompatybilne ze wszystkim co MS wypluło od czasów OG Xboxa i odpalanie gier z przekroju ostatnich 15 lat w gamingu. Sony jednak idzie inną ścieżką, i forsują PS Now, i płacenie 60 zł za gry z ps2 (no bo trofea są, panie!).

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

niektórych po prostu dupsko boli że ja zrobiłem ankietę i nic więcej, mimo że każdy mógł przecież ją zrobić. Sheny, ficusie, sutqi i inni ciężko myślący zarzucają mi jakąś wybiórczość mimo że od x lat można głosować na każdą grę a nie tylko na tytuł z ankiety. Nie będę pytał każdego z forum czy mu się zestawienie podoba bo to mija się z celem, wrzuciłem więc w zasadzie wszystkie najważniejsze i najwyżej oceniane tytuły z mc/gamerankings, ale i tak taki Shen będzie pierdolił bzdury o jednoplatformowości nie podając żadnego konkretnego przykładu gry, której nie ma w ankiecie a powinna być. Serio, powołajcie swoją komisję odnośnie wybierania tytułów do goty i zróbcie zestawienie w swoim alternatywnym świecie, gdzie lista mogłaby wyglądać inaczej. Nikt nikomu nie każe w tej ankiecie głosować.

Mazzeo jeśli ktoś robi zestawienie w jakimś alternatywnym świecie to właśnie chyba Ty. Bo ten ból się zaczął od tego że nie chciałeś dodać MS "bo nie" i napisałeś że każdemu wyjaśnisz dlaczego tego nie zrobisz nawet jak Ci to uargumentuje. No sorry albo się bawimy albo o kant dupy takie zabawy rozbić gdzie nawet tutaj robicie burdel z tym CW. I co znaczy że nie dodasz? To są serio manipulacje bo inaczej tego nazwać nie można - i dla Twojej wiadomości odnośnie tego że nikt nie każe głosować w ankiecie - to po kiego ją robić? Kilka osób prosi o dodanie czegoś w ankiecie i musi się do admina zgłosić bo jeden user ma ból dupy bo mu na MS zagłosują? No kaman.

Odnośnik do komentarza

Za tworzenie true middle-gena to MS powinien być w ankiecie trzykrotnie i mieć mnożnik x2. Psucie branży i ruchanie klientów, bo nikt nawet nie splunie na klasycznego Xboxa One gdy wyjdzie Scorpio, a ludzie wydali kasę na sprzęt który nie dość że przegrał (już nawet nie chodzi o to że był słabszy, ale polityką producenta przegrał), to jeszcze producent kopie jego nabywców po twarzy, zamiast wziąć pupę w troki jak Sony w poprzedniej generacji i coś zrobić z tą sytuacją :/ Tak, wiem Scorpio jeszcze nie wyszedł, ale już sama zapowiedź IMO wystarczy by MS się tam znalazł ;)

 

 

Zgłosiłem Twojego posta i mam nadzieję, że zostaniesz należycie ukarany

 

A co do MS w ankiecie:

- jak ktoś bardzo chce, to powinno być, i tak z Sony i Hello Games nie wygra, więc o co spina

- z kolei jak ktoś bardzo Wam nie chce dać opcji w ankiecie, to tak trudno napisać własny wybór po prostu w poście jak to można robić od lat xd?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

zglosil uprzednio cytujac XD

A oc o spina? Takowej nie ma, ale zal czytac takie posty jak powyzej szczegolnie od osoby ktora uzywa wsteczna kompatyblinosc jednego z najwiekszych branzowych rakow jako glowny argument przeciwko pozostalym konsola. Nadgracz.

A z mojej strony dodam jeszcze, ze jestem zdziwiony, ze U4, chociaz jest gra wybitna uzyskal GOTY roku. Sa tytuly mocniejsze

Odnośnik do komentarza

Pod wieloma wzgledami jest nia, ma genialna grafike( chociaz nie wszedzie) i swietne, dobrze zaplanowane lokacje. ma fabula jaka mozna by zyczyc pozostalym czescia i bardzo dobry ending. Ale sama gra z czwroka w tytule nie ma juz tego efektu co poprzednie czesci i dlatego nie powinna stac ponad np. Doomem. Ale na szacunek zasluguje fakt, ze autorzy postanowili zakonczyc na tym serie.

Odnośnik do komentarza

Przeuroczy jest ten ból dupy o pierwsze miejsce :banderas:

Pomiędzy 3 i 4 odsłoną minęło dokładnie tyle samo lat, co między GTA4 i 5, co na tle codów i assasynów jakoś tak słabo się zgadza, za to srogo z pjerdolamento wyuczonym w CW. Szczerze wam życzę aby każda wasza rakowa seria, prócz podobnego odstępu czasowego, dostawała w pakiecie podobną listę poprawek do gameplayu, technikaliów i nowości w rozgrywce. :czesc:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...