Skocz do zawartości

GOTY 2016


GOTY 2016  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza gra 2016 roku to

    • Battlefield 1
    • Dishonored 2
    • Overwatch
    • Inside
    • The Witness
    • DOOM
    • Forza Horizon 3
    • Uncharted 4
    • Unravel
    • Street Fighter V
    • Gears of War 4
    • Dark Souls 3
    • Titanfall 2
    • XCOM 2
    • Deus Ex: Mankind Divided
    • Quantum Break
    • Pokemon Sun/Moon
    • Wiedźmin 3: Krew i wino
    • The Last Guardian
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XV
    • Salt and Sanctuary
  2. 2. Najlepszy remaster/remake to

    • Bioshock Collection
    • Batman Arkham Collection
    • Ori Definitive Edition
    • Ratchet & Clank
    • Resident Evil 4/5/6
    • Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered
    • Valkyria Chronicles Remastered
    • Assassin's Creed: Ezio Collection
    • The Elder Scrolls V: Skryim Special Edition
    • The Legend of Zelda: Twilight Princess HD
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2016 roku to

    • szajba na punkcie Pokemon GO
    • wagina w Watch Dogs 2
    • lineup Sony i nacisk na VR i PROstaka
    • kłamstwo No Man's Sky
    • Microsoft i jego dalsze poleganie na świętej trójcy
    • ziarno w Uncharted 4
    • zglitchowana Mafia 3
    • Respawn Entertainment wydymane przez EA przy okazji TF2
    • szybka śmierć The Division
    • chcesz remaster Modern Warfare? tylko w pakiecie z Infinite Warfare
  4. 4. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

To uczucie, kiedy nie masz na co zagłosować, bo nie zagrałeś w ŻADNĄ z gier na liście, walczysz z backlogiem, przechodzisz ponownie gierki z ery PS1/2/3 i nie masz czasu na ogrywanie nowości :yao:

 

 

Zostań w gen 5 i 6, czasem 7, naprawdę niewiele tracisz tak naprawdę.

Zapowiedzi gier i ich odpowiedniki. Zapowiedź wyglada jak dwie generacje do przodu, a gra jak generacja do tyłu.

 

Ale przecież nie tylko Ubi tak robi. Bullshoty z wiedźmina 3 ktoś prócz mnie pamięta? :) Przecież te przedpremierowe zajawki to dla naiwnych, każdy nawet najbardziej wielbiony developer w branży ma to na sumieniu (from software i dark souls 2, to dopiero był downgrade, najbardziej bolesny w growym życiu dla mnie, ale nauczył życia)

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić to oprócz tasiemcow i klonów GTA ktore mają swoich fanów to steep, the Division i for honor ze swoim systemem walki który będzie innowacyjny to gry ktore są inne od produkcji konkurencji i w tej materi Ubisoft lubi zrobić coś nowego a nie jak EA czy Activision. Wykonanie to już inny temat ale nie jest wszystko na jedno kopyto.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Blubi jeszcze możesz zrobić taką jaka powinna być od początku. :cool:

pisałem juz o tym, tak to jest jak sie za to bierze ktos kto gra na jednym sprzecie cale zycie

 

 

MaZZeo zarówno w tej generacji jak i poprzednie nie tknął tylko Nintendo, więc już nie udawaj Shen, że cokolwiek wiesz na ten temat :P

 

 

PS. Nie ma w tym roku obiektywnych powodów żeby MS wpisywać do raków, pogódźcie się z tym. Wydali parę fajnych gier, w tym 2 nowe IP, całkiem dobry Gold w tym roku + kilka gier za free poza Goldem, no i dużo gier w BC, które teraz chodzą lepiej niż na X360 i to za free. Gry z cyfrowej dystrybucji na PC+Xone. Już ból tyłka klapersy macie, że smutno się robi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nikt nie pisze, że ankieta jest obiektywna, ale wpisywanie na siłę MS, który w 2016 właściwie żadnych znaczących wpadek nie zaliczył, wydał kilka gier i miał generalnie w 2016 roku politykę bardzo korzystną dla klienta (BC, Play Anywhere itp), to lekka beka.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Don

Ja nie wiem co tam robi Take Two ale MS powinien być. Każdy z trójki producentów sprzętu tam powinien być. Ale to nie znaczy, że musi wygrać w danej kategorii. 

 

Dla mnie beką jest wpisywanie SFV albo QB na listę gier GOTY ale ich nominacje są. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem co robiło Take Two w tym roku, ja sam nie głosuję w ankiecie bo za mało gier ograłem itp. ale widzę, że niewolnicy Sony jak Ficuś czy Shen, to płaczą już tylko po to żeby płakać nawet jak nie ma do tego powodów. Zresztą każdy może wpisać w poście swoje typy i będą brane pod uwagę przy liczeniu więc nie rozumiem o co te stękanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...