Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, GSPdibbler napisał:

Niech ktoś kto ogrywa walnie mi na priv czy jest tak jak podejrzewałem, czyli parada równości i biały to śmieć. Bo nie mogę wytrzymać i chyba kupię, w końcu jedyneczka jedna z gier która przywrocila mi chęć napierdalania w gierki.

 

Mózg osoby wierzącej w teorie spiskowe właśnie tak działa - na pewno jest tak, jak podejrzewałeś. A nawet lepiej - główna bohaterka jest biała i, tak jakby, uczestniczy w paradzie równości. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

 

Mózg osoby wierzącej w teorie spiskowe właśnie tak działa - na pewno jest tak, jak podejrzewałeś. A nawet lepiej - główna bohaterka jest biała i, tak jakby, uczestniczy w paradzie równości. 

Nie wiem po (pipi) te docinki. Lubię spójny świat i fabule. Ellie jako Rambo eksterminujaca biały plebs może nie każdemu się podobać. 

I nie jestem antyszczepionkowcem , anty 5G i plaskoziemcem, myślę racjonalnie, dlatego mój mózg może nie przyswoic wypocin reżysera i jego tęczowej pomocnicy.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, gtfan napisał:

Ale to nie jest takie proste, wszystko zależy od interpretacji i od swojego wyczulenia. Jedna osoba w nowych Star Warsach będzie widziała miltikulti propagandę bo głównymi bohaterami jest dziewczyna i murzyn i przez to będzie hejtowała film, inna osoba nawet nie zwróci na to uwagi i będzie hejtowała te SW bo to po prostu słaby film. Wszystko zależy od wrażliwości i swojego wyczulenia na tą całą poprawność polityczną.

 

To że laski będą się lizać było wiadomo po trailerach, to że będzie napakowany "babo-terminator" też. Ale czy grę można spłycać do tak prostackich elementów? Nie, to wszystko jest bardziej złożone, postacie są dużo bardziej złożone. 

 

Ja jestem na początku gry i na razie jestem zadowolony, są elementy obyczajowe ale wszystko jest podane w normalny sposób, jako normalne problemy młodych ludzi odkrywających swoją tożsamość. Czy te wszystkie elementy było potrzebne - nie wiem, pewnie nie, pewnie bez wprowadzania problemu czyjejś orientacji seksualnej spokojnie dałoby radę tą fabułę pociągnąć, ale widać tak chcieli to zrobić twórcy, pewnie jakiś swój cel w tym mieli, teraz sprawą otwartą zostaje czy dadzą radę to utrzymać na dobrym poziomie nie przechodząc w propagandę i prostackie wtłaczanie głupiemu ludowi swojej agendy, zobaczymy jak będzie. Ale na pewno nie spodziewaj od początku się parady feministek wykrzykujących swoje hasła z odległości 10cm od Twojej twarzy. Czy to potem nie zamieni się w bardziej nachalną propagandę - nie wiem. Na razie dla mnie wszystko jest ok. A jestem raczej z tych konserwatywnych.

No i takie odpowiedzi szanuje. Chyba zdecyduje się na zakup bo kuźwa nie wytrzymam :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, gtfan napisał:

to że będzie napakowany "babo-terminator" też.

No wlasnie problem w tym ze nie. Gdyby nie wycieki to nikt by o tym nie wiedzial. Ogolnie te trailery to idealny przyklad falszywego marketingu, jest tam np. scena ktora w grze wyglada inaczej. Ogolnie jak dla mnie to jest spory dysonans pomiedzy trailerami a tym co naprawde dzieje sie w grze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, teddy napisał:

Nope:

https://imgur.com/a/ECSDCS9

Taka roznica miedzy dziennikarzami a userami zdarza sie wlasnie dosc rzadko i zazwyczaj pokazuje ze cos nie do konca zagralo jednak

Fakt, zapomniałem dopisać że chodzi o tytuły przy których wychodzą jakieś kontrowersje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

@GSPdibbler istnienie internetowych trolli na usługach polityków, korporacji itd. to nie są żadne teorie spiskowe. Fakty wielokrotnie udowodnione, patrz: Wikipedia/Zbigniew Ziobro. 

I trolle omijają inne tytuły? Czemu Uncharted 4, horizon, god of war nie został zbombardowany przez trole mające zachwiać Sony w posadach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...