Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Kolos28 napisał:

Najpierw skończcie grę a później się wypowiadajcie, bo cukierkowanie jej i bronienie po 3h grania, to gorsze niż wyrabianie sobie pozytywnych opini po przeczytaniu recenzji od ludzi co dostali kopie od Sony.

serio ? Bankowo ND zapomnialo jak sie robi gry i zrobili kupszala na 0 xD oj przydalby sie resecik tej planecie

gra ktos na Prosiaku w 60 fps i podzieli sie wrazeniami?

Odnośnik do komentarza
serio ? Bankowo ND zapomnialo jak sie robi gry i zrobili kupszala na 0 xD oj przydalby sie resecik tej planecie
gra ktos na Prosiaku w 60 fps i podzieli sie wrazeniami?
Aż się na język ciśnie aby Ci zaspoilować cała fabułę i wydarzenia. Skończysz grę możesz mieć odmienne zdanie ale na metacritc jest bardzo dużo sensownych opinii o tej grze, a to że są negatywne to moim zdaniem słusznie.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szymek napisał:

serio ? Bankowo ND zapomnialo jak sie robi gry i zrobili kupszala na 0 xD oj przydalby sie resecik tej planecie

gra ktos na Prosiaku w 60 fps i podzieli sie wrazeniami?

Nie no a Retro/Konami robi nadal bez przerwy sztosiwa i nie ma problemu. W końcu to ta sama firma, pracownicy się nie zmieniali nigdy, zawsze Ci sami byli tylko lepsi.

 

Wiadomo, że to nie jest gra na 0. To nie ma znaczenia, bo żadna gra nie jest dla każdego. I w sumie ocena mnie wali.

Dojdźcie chociaż ponad połowę, a najlepiej skończcie i napiszcie, bom ciekaw jak to odbierzecie to, co wiem z przecieków (poza zdrowym, bo mam dziwną pewność, że będzie 11/10 dla fabuły). 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Każda większa premiera jest bombardowana, tylko potem MC usuwa te (pipi)konta i związane z nimi oceny.

Z tego co kojarzę tak ostro obrywało się za coś. Metro za wyłączność Epic, Battlefeont mikropłatności , Śródziemie też za to samo. Poprawcie jeśli się mylę. 

Komarzysko kogo obchodzi Abby i jej kształty, dzbany cały czas nie rozumieją o co ludzie mają ból dupy.

Edytowane przez GSPdibbler
Odnośnik do komentarza

Hahah, co tu się dzieje, najpierw recenzencji przekupieni, bo niemal same 10/10, a teraz atak trolli na metacritic, którzy pewnie w grę nie grali, jako wyznacznik, że jednak Naughty Dog wydało grę na 2/10. 

A niby dopalacze zlikwidowane. :rotfl:

 

PS. Gra ktoś na najwyższym poziomie trudności? 

 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Pierwsze piękne 3 godziny za mną, słów kilka ode mnie...

 

Zacznijmy od początku, jestem jedną z tych osób, które odbiły się od pierwszej części, coś tam pograłem ale skończyć nie skończyłem niestety.

 

Siadając do dwójki fabułę przed liznąłem, żeby wiedzieć kto z kim i dlaczego, od początku gra buduje historię świetnymi przerywnikami, postacie animacja to absolutny numer jeden, to jak są wykonane robi niemałe wrażenie, ilość detali zachwyca. 

Graficznie gra wygląda pięknie jest to na pewno jedna z najładniejszych gier w jakie grałem, momentami wygląda foto realistycznie, zwłaszcza podczas cut scenek i płynnych przejść z nich do gameplayu ale nie zawsze jest kolorowo, otoczenie czasami wygląda tak no meh, nie zrozumcie mnie źle, zaprojektowali je za(pipi)iście chodzenie między sklepowymi półkami, możliwości poruszania się, sam "dizajn" ich jest rewelacyjny,  zabrakło mi ostrości w obrazie (oj tak zagrałbym w to natywnym 4K na PS5)  i same tekstury to nie ta klasa, którą zawsze oferowało ND, są piękne ale gdy się chcemy przyjrzeć jakieś to takie rozmazane, brak też  śladów na błocie przynajmniej przez pierwsze 3 godziny :P

Pogoda, słoneczko roślinki, broń gdy ją ulepszamy to wszystko też wygląda rewelacyjnie i ta animacja :fsg: 

Gameplayowo dużo lepiej jak w pierwszej części ( nie muszę nosić drabin) za to jest rzucanie wężami z napięciem przez ogrodzenie, swoją drogą bardzo fajny patent, lubię takie myki, gra dalej jest podzielona na zbieraj, skradaj się, kombinuj i oczywiście zabijaj :D  no i skrypty o tym zapomnieć nie można, to taka wisienka na torcie tego co możemy podziwiać na ekranie.

 

Dużo lepiej jest to z balansowano niż w pierwszej części, sama ewolucja gameplay poszła w dobra stronę rzucanie butelkami, stun przeciwnika szybka śmierć, unik, atak no nadało to grze dynamiki aczkolwiek nasza koleżanka dalej się dziwnie kręci obok przeciwników i ta animacja cichego zabójstwa fajna ale za długa, czasami człowiek chciał by szybko zabić jednego za drugim no ale musi podziwiać :) Zagadki proste ale bardzo fajnie i intuicyjnie wykonane(jak właśnie rzucanie tego węża prze ogrodzenie)

 

Z  minusów:

 

- to AI, dalej chodzi się między nimi jak chce na szczęście możliwości, które daje nam gra pozwala o tym szybko  zapomnieć, naprawdę mega się w to gra te 3 godziny minęły nawet nie wiem kiedy...

- grę odpaliłem póki co PL (tak wiem (pipi)nia itp) i muszę powiedzieć, że te ich gadki jakieś takie trochę wydają się naciągane...dziś dam ANG

- czuć, że to końcówka generacji i nie które elementy nam o tym mega przypominają 

 

Dziś wieczorem jedziemy dalej z tematem jest ogień, coś czuje, że na jednym przejściu nie skończymy tej przygody :xboss:

 

 

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, YETI napisał:

Hahah, co tu się dzieje, najpierw recenzencji przekupieni, bo niemal same 10/10, a teraz atak trolli na metacritic, którzy pewnie w grę nie grali, jako wyznacznik, że jednak Naughty Dog wydało grę na 2/10. 

A niby dopalacze zlikwidowane. :rotfl:

 

PS. Gra ktoś na najwyższym poziomie trudności? 

 

Odpalam od razu najwyższy, skończyłem dwa dni temu jedynkę na trudnym i to raczej przypominało raid, amunicji full, materiałów do craftingu to samo, to była całkiem inna gra:)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Basior napisał:

(poza zdrowym, bo mam dziwną pewność, że będzie 11/10 dla fabuły). 

 

Jak będzie 11/10 dla fabuły to będzie mały zawód, liczę na 12/10.

 

Spoiler

Ludzie pokochali Eliie i Joela, więc mają ból doopy o to, że krzywda im się dzieje, bądź Ellie staje się "zła", przez chęć zemsty. Hellooo to tylko gra!

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Kolos28 napisał:

Jasne wszyscy nie grali w grę.
Są sensowne opinie użytkowników co już skończyli całą grę i nie oceniają jej negatywnie bo to Ex od Sony, czy że są błędy, a wypowiadają się o fabule i wydarzeniach w grze oraz samym zakończeniu gry.

Nieprawda. Nikt z graczy, którzy nie dostali jej wcześniej od wydawców na potrzeby recenzji, jej nie przeszedł i ataku troli nie da się obronić. Wiesz czemu? Bo jeżeli ktoś wyrwał ją wczoraj to do dzisiaj by jej jeszcze nie skończył chociaż by grał (pipi)a non stop.

 

Jasne, że będą negatywne opinie i będzie ich sporo, to jest oczywiste. Ale wpierdalanie w 95% ocen 0/10 czy 1/10 pokazuje po raz setny jak strasznie toksyczne jest środowisko graczy. Kupione recenzje :D (pipi)a głupota roku.

 

Metacritic jak ten atak minie i tak te oceny pousuwa. 

 

Hahahah, a nie soryy, @Rozi zapomniałem o Tobie, który zna całą grę przed jej wyjściem. Co za beton. Pamiętaj, żeby nie wykorzystać wszystkich minusików na mnie, bo szkoda. Jeszcze komuś innemu będziesz chciał dać i nagle okaże się, że musisz poczekać 24 godziny. Ukryty wojownik, (pipi)a :D

Edytowane przez - V -
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kolos28 napisał:

[mention=66609]zdrowywariat[/mention]

Po części o to, ale jest dużo więcej zarzutów emoji6.png

 

Chcesz poczytać na PW?

 

- V -

 

Mieli wcześniej, na YT unboxingi od kilku dni się pojawiały.

 

To świat TLOU, a nie bajka, to samo życie! Ja na przykład dziś urywam się z pracy tylko 2h wcześniej, a jutro muszę iść na pół dnia, i jakoś nie robię z tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...