Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, natrafilem na 

 

Spoiler

Kolorowa tecze na chodniku i jakis list, w ktorym wspominana jest orientacja (niesprecyzowana) jakiegos kolesia.

 

No może troche wrzucone na siłę, ale prawda jest taka, że to pier.dola i większość Januszów na to nawet nie zwróci uwagii. Mnie nie rusza, tak jak post wrzucony przez redów, który wywołał wielką drame w necie.

 

 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście mi się podoba gunplay. Strzał ze zwykłego pistoletu to jest dla mnie wzór jak to powinno wyglądać. W TLOU było dobre ale to jest dla mnie mistrzostwo świata. Zero kapiszonów z Uncharted. 

Acha jeszcze jedno. Nie rozumiem nagonki na Abby. No (pipi)a zdziwienie że w postapo swiecie gdzie przeżyła garstka ludzi jedna z kobie to babochłop na sterydach XD

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja całuje stopy za to jak wygląda modyfikowanie broni, te animacje, ta gra to piękne rozwinięcie pierwszej części, prawde mówiąc nawet miałem nie kupować bo nie mogłem sobie wyobrazić że można przebić część pierwszą, szczęka na podłodze.

 

Potwierdzam że audio jest skopane w tej grze, gram oczywiście tylko na słuchawkach, ale dzieją się tam złe rzeczy - nie mam na myśli audio w sensie artystycznym tylko technicznie, raz za cicho, raz za głośno, raz słychać przejścia pomiędzy wersami.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kanabis napisał:

O chu.j xd Kompletnie nie czytalem o grze, nic o niej nie wiedzialem a wiex mam pytanie odnosnie Abby

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ma ktos jej rozpiske ile serii i powtorzen na triceps?

 

Gdybyś żył w postapokaliptycznym świecie ze swoją kobietą to ona też by tak wyglądała, jak już ktoś zauważył wcześniej, widać brak cycków, dziewczyny są zbudowane, po prostu to nie są kobiety które chodzą do spa i leżą na plaży, ja uważam że to dodaje uroku artystycznej części tej gry.

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poczytałem negatywne komentarze na mecie żeby się dowiedzieć o co chodzi z tym całym hejtem i mam mniej więcej wyrobiony obraz całej gry. Pozwolę sobie umieścić go w spoilerze, może ktoś lubi spoilery tak jak ja ;D

Ginie ulubiona przez graczy postać, czyli Joel. Jakby tego było mało absolutny mistrz survivalu, skradania, czujności ginie w bardzo głupi sposób bo od kija do golfa. Następnie wcielamy się w Abby, zabójczyni, i gra zachęca nas abyśmy ją polubili. Przez mniej więcej połowę gry wcielamy się w Abby i dopiero przychodzi czas na granie Ellie. Ellie planuje zemstę, zabija po drodze setki osób, w końcu dociera do Abby i daruje jej życie bo zabijanie jest złe. Aha, i gdzieś po drodze Ellie traci palec więc nie może już grać na gitarze. Reasumując, Joel pozbawia cały świat szansy na szczepionkę. Abby pozbawia Joela życia. Ellie żeby dotrzeć do Abby zabija wszystko co się rusza. Ellie na końcu oszczędza Abby, więc ci wszyscy ludzie zabici po drodze i ten cały trud to była tylko strata czasu. Bardzo dobra grafika tak poza tym.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaraz mnie pewnie ktos wysmieje, ale nawet takie smaczki jak zbicie głupiej szyby, żeby sie dostac do pomieszczenia z lootem robi robote. Dopiero co ogrywałem jedynke kolejny raz i widać przeskok.

Mam nadzieje, że kolejna generacja zamiast cała moc przeznaczyć na grafike, pojdzie w wieksza swobode i interakcje z otoczeniem.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, eX4cT_PL napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Gdybyś żył w postapokaliptycznym świecie ze swoją kobietą to ona też by tak wyglądała, jak już ktoś zauważył wcześniej, widać brak cycków, dziewczyny są zbudowane, po prostu to nie są kobiety które chodzą do spa i leżą na plaży, ja uważam że to dodaje uroku artystycznej części tej gry.

 

Nie, kobieta nie będzie tak wyglądać bez terapii hormonalnej. Może nie będzie zadbana bo nie ma warunków, ale na pewno nie jak Bjoergen.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Andżej napisał:

PAWEALS, mniej wiecej, poza jednym. scenariusz to parujace kupsko

 

ale gameplay goty banderas i szarpie w to

 

Masz coś z głową, właśnie pięknie, że:

 

Spoiler

w ostatniej chwili Ellie się ocknęła, pamiętasz motyw o królu z Listy Schindlera? A to co dzieje się po śmierci Joela jest mega smutne, aż chciało mi się płakać. Za takie chwile kocham gry.

 

To nie jest gra dla idiotów.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, eX4cT_PL napisał:
Spoiler


  Ukryj zawartość

Gdybyś żył w postapokaliptycznym świecie ze swoją kobietą to ona też by tak wyglądała, jak już ktoś zauważył wcześniej, widać brak cycków, dziewczyny są zbudowane, po prostu to nie są kobiety które chodzą do spa i leżą na plaży, ja uważam że to dodaje uroku artystycznej części tej gry.


 

 

 

O (pipi) xd

 

Takiego fikoła się nie spodziewałem, ale w sumie ostatnio widziałem jak Polacy w Polsce niszczą pomnik Polaka bo Amerykanin w Ameryce zabił Amerykanina, więc taki wysryw nawet pasuje to aktualnej sytuacji mentalno intelektualnej obecnego świata.

 

Spoiler

Tak tak jak kobiety nie chodzą do spa to zmieniają się w pudzianów z łapą większą niż jakikolwiek facet na świecie, wiadomix. Oczywiscie nie wszystkie, teoria pasuje tylko do tej jednej, ale większej logiki się nie doszukujmy. Wiadomo w średniowieczu jak nie było spa, przeciętna kobieta miała w bicu 120 cm, a facet średnio samą kość otoczoną skórą, hashtag feminism hashtag whoruntheworldgirls hashtag smashpatriarchy.

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kotlet_schabowy napisał:

Dałbym plusa, gdyby nie ten naciągany wtręt o exie Sony. Ktoś tu jeszcze bierze na poważnie ten wątek rodem z CW? Przecież do tej pory i tak kto ma mieć oba wiodące sprzęty, to je ma xd.

Ja dalem plusa bo zgadzam sie z tym co Mazzeo napisal. Ale tak samo dam plusa za identyczny post jakiemus niebieskiemu w temacie Halo Infinite na premiere, kiedy to z kolei Mazz bedzie pisal "ale co ty sie wypowiadasz o grze, nawet xboxa nie masz".

 

Gdzies w ktoryms momencie, na forum mocno zakwitlo przekonanie, ze tylko ci ktorzy polecieli o polnocy do empiku po gierke roszcza sobie jakiekolwiek prawa do wypowiadania sie o kazdym jej aspekcie. Rozumiem skad to sie wzielo. Niby tutaj same chlopy, ale kiedy brakuje argumentow do obrony ukochanej gierki to odpalaja sie emocje wraz z protokolem "nie grales, nie wypowiadaj sie". No ale niestety, to juz nie czasy gdzie w gierki albo sie gralo albo widzialo na papierze. Wiele skladowych gier mozna ocenic wlasnie dzieki gardzonym filmikom na yt albo wczytujac sie w glos/recenzje ludzi. I jedna z takich skladowych jest fabula. A juz z pewnoscia jest nia tez polityka firmy i wartosci jakimi sie kierowala tworzac tytul.

 

Tutaj wyglada to jednak tak, ze wiekszosc nie potrafi rozronic tych skladowych i krytyki skierowanej do jednej konkretnej. Tym samym "nie podoba mi sie watek lgbt" odbiera jako "ta gra jest zje.bana" i wola moderacje bo, jak juz wielu zauwazylo, w tematach o gierkach mozna wypowiadac sie tylko pozytywnie albo wcale.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, eX4cT_PL napisał:

 

  Ukryj zawartość

Gdybyś żył w postapokaliptycznym świecie ze swoją kobietą to ona też by tak wyglądała, jak już ktoś zauważył wcześniej, widać brak cycków, dziewczyny są zbudowane, po prostu to nie są kobiety które chodzą do spa i leżą na plaży, ja uważam że to dodaje uroku artystycznej części tej gry.

 

Ladnie pier.dolisz farmazony :) Siedze w temacie silowni 10 lat i tak to moga wygladac bulgarskie sztangistki na metanabolu. Silna, dobrze zbudowana kobieta nie bioraca zastrzykow z testosteronu wyglada zupelnie inaczej. Kobieta nie moze miec po prostu duzych miesni, fizjologia jej na to nie pozwala. Chyba ze ma zaburzenia hormonale zwiazane z produkcja testosteronu. Ale wtedy wypadaloby dodac tez lekki wąsik i grubszy glos 

Odnośnik do komentarza

Tak serio @Mejmja wiem ze to są ważne tematy ale serio to gra wideo. Tylko gra. Wizja twórców. Ze jest kontrowersyjnie? Nie wiem bo nie skończyłem ale czytałem coś na temat Abby i po obczajeniu jej wyglądu nie widzę nic w niej strasznego. Ot babochłop który jak pisałem dzięki temu że połamie chlopa golymi rękami to chyba okoliczności są takie że to tłumacza? Może dla mnie się liczą inne rzeczy w grze niż podekresolne lgbt bo trzeba i twórcy to szmaty bo idą pod publiczkę. 

Lara była zła bo za duze cyce. Abby zła bo nie ma cyckow. Ciągle coś nie pasuje. 

A polityka Nd mnie kompletnie nie interesuje - dla mnie niech robią takie gry tak dopracowane technicznie. Żałuję tylko że nie kupiłem wersji limitowanej żeby dać im więcej zarobić ale wygrała moja wewnetrzna potrzeba wsparcia perfectblue. Tyle. 

3 minuty temu, kanabis napisał:

Ladnie pier.dolisz farmazony :) Siedze w temacie silowni 10 lat i tak to moga wygladac bulgarskie sztangistki na metanabolu. Silna, dobrze zbudowana kobieta nie bioraca zastrzykow z testosteronu wyglada zupelnie inaczej. Kobieta nie moze miec po prostu duzych miesni, fizjologia jej na to nie pozwala. Chyba ze ma zaburzenia hormonale zwiazane z produkcja testosteronu. Ale wtedy wypadaloby dodac tez lekki wąsik i grubszy glos 

Jakby Twoja rodzinę o(pipi)ił grzyb to chcąc się bronić chyba byś koksowal? Forumka by nie było, biegać nie można bo Cię grzyb dojedzie więcco robić? Pic/ruchac sie/pakowac na siłce? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mozi napisał:

Tak serio @Mejmja wiem ze to są ważne tematy ale serio to gra wideo. Tylko gra. Wizja twórców. Ze jest kontrowersyjnie? Nie wiem bo nie skończyłem ale czytałem coś na temat Abby i po obczajeniu jej wyglądu nie widzę nic w niej strasznego. Ot babochłop który jak pisałem dzięki temu że połamie chlopa golymi rękami to chyba okoliczności są takie że to tłumacza? Może dla mnie się liczą inne rzeczy w grze niż podekresolne lgbt bo trzeba i twórcy to szmaty bo idą pod publiczkę. 

Lara była zła bo za duze cyce. Abby zła bo nie ma cyckow. Ciągle coś nie pasuje. 

A polityka Nd mnie kompletnie nie interesuje - dla mnie niech robią takie gry tak dopracowane technicznie. Żałuję tylko że nie kupiłem wersji limitowanej żeby dać im więcej zarobić ale wygrała moja wewnetrzna potrzeba wsparcia perfectblue. Tyle. 

Jakby Twoja rodzinę o(pipi)ił grzyb to chcąc się bronić chyba byś koksowal? Forumka by nie było, biegać nie można bo Cię grzyb dojedzie więcco robić? Pic/ruchac sie/pakowac na siłce? 

Idąc takim tokiem myślenia jak by Naughty Dog zrobili grę o Trynkiewiczu, trzeba podrywać małe dzieci, no taka wizja twórców, technicznie cymesik, to gralbys? Jeśli pozwolimy twórcom na mieszanie polityki Lgtb (a tu gołym okiem widać ) to będziemy dostawać kupsztale właśnie z takimi bezsensownymi posunięciami twórców.

  • WTF 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pawelas napisał:

Ja tam nie widzę problemu ze jakaś baba w post apo brała ruską metę i chodziła nocami na siłownię żeby raz się zamachnąć kijem. To jest całkowicie normalne i takie rzeczy się zdarzają.

No mi tam tez to lata. Ba nawet w takich okolicznosciach hardkorowych wskazane i napewno pomaga, odnosilem sie po prosti do tego naiwnego tlumaczenia exacta ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, GSPdibbler napisał:

Idąc takim tokiem myślenia jak by Naughty Dog zrobili grę o Trynkiewiczu, trzeba podrywać małe dzieci, no taka wizja twórców, technicznie cymesik, to gralbys? Jeśli pozwolimy twórcom na mieszanie polityki Lgtb (a tu gołym okiem widać ) to będziemy dostawać kupsztale właśnie z takimi bezsensownymi posunięciami twórców.

Chyba masz coś serio z głową porównując te 2 tematy.

Naprawdę coś się złego dzieje z ludźmi. Może za dużo mają wszyscy czasu i to z nudów? Kiedyś dzieci np na wsi musiały pomagać rozdicom przy pracach na roli +chodzily do szkoly a teraz mojej starszej córy nie mogę zagonic do posprzątania pokoju. Niektorym serio odpierdala 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...