Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Shen napisał:

Ładnie juz niektorzy odlatuja, jesli stawiaja na rowni dwie laski co maja sie ku sobie z gwałcicielem i morderca dzieci.

 

Byle tylko udowodnić swoją rację, każdym kosztem, że się nie mylili, przez takich zje..., co się nigdy nie mylą jest na świecie jak jest.

 

Mało kto teraz napisze po przejściu gry, no fabuła nie była, aż taka zła, źle zrobiłem, że oceniłem grę po filmikach na youtube.

 

Do tego trzeba mieć jaja jak Abby.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Observer napisał:

 

Nie wiem czy to wtórny analfabetyzm czy ignorancja, ale ile razy wam trzeba napisać że tu nie chodzi o "dwie laski ktore mają się ku sobie" zanim wreszcie dotrze? 

 

Wiadomo o co chodzi, o całokształt, w tym początek gry, czy zakończenie, ale jak na razie nie mieliście racji z początkiem. Ile Tobie i innym trzeba pisać, że nikt Was tu nie chce z tymi youtubowymi chooya wartymi przeciekami, zanim do Was dotrze?

 

3 minuty temu, Observer napisał:

 

No no tylko w Polsce sie to nie podoba, a te wszystkie oceny użytkowników na metacritic to z podkarpacia są.

 

Piszesz o zerach? Takim samych youtubowych trolli jak Ty?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

@zdrowywariatpodobne odczucia miałem przy twojej krucjacie z Celeste i TLOU 2 :) 

 

To dobrze, czy źle? :) Wkurza mnie takie ocenianie gry po filmach, książki po okładce, czy kogoś po wyglądzie. Toż to niedoje... umysłowe. Może dlatego, że w TLOU2 po zgonie gra wgrywa się bardzo szybko jak w Celeste, a że jestem noobem i często ginę i nie lubię czekać to dla mnie duży plus ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Potrzebujesz psychiatry, dwóch, jednego dla tego, co Cię będzie leczył.

Przygarniał kocioł garnkowi. Ty to już wystawiłeś ocenę po zapowiedziach. Tak bardzo lubicie niesmaczne kontrowersje, ale powiedz na forum o dewiancie seksualnym to zabija.

Edytowane przez GSPdibbler
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, areka napisał:

A o co? 

O to, że Abby ma więcej mięśni niż przeciętny konsolomaniak. :kaz: 

 

10,5h na liczniku i dalej jest zayebiście. Strzelanie głów z rewolweru gdzie krew pryska na ściany chyba mi się nigdy nie znudzi. A jak się dostaje łuk to już w ogóle piękna sprawa. :banderas: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie grałem i nie mam zamiaru, szczerze to liczyłem że uporają się z zarazą, wrócą do normalności i to będzie główny wątek gry. Jeśli powstanie kiedyś trzecia część to pewnie kuzynka Ellie będzie chciała zabić adoptowanego brata Abby bo obydwie kiedyś zabiły swoje babcie ze strony matki gdy te szukały włóczki na sweter na zimę w Wallmarcie na granicy Kentucky z Ohio. Takie osobiste porachunki są tylko marnotrawieniem idei świata post apo. Albo wyobraźcie sobie że Milla Jovovich w Resident Evil nie ucieka przed zombie, nie interesuje ją korporacja umbrella, jeszcze niedaleko wylądowało ufo i spadł meteoryt a Pan Bóg rozstąpił morze i Pan Jezus zamienił całą wodę w pobliskim sklepie w wino, tylko ktoś zabił jej sąsiada do którego zawsze chodziła po cukier i musi go pomścić. Nie o takie post apo nic nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

To dobrze, czy źle? :) Wkurza mnie takie ocenianie gry po filmach, książki po okładce, czy kogoś po wyglądzie. Toż to niedoje... umysłowe. Może dlatego, że w TLOU2 po zgonie gra wgrywa się bardzo szybko jak w Celeste, a że jestem noobem i często ginę i nie lubię czekać to dla mnie duży plus ;).

Ale grales w kazda gre? Przeczytales kazda książkę? Moze kazda jest dobra? Sorry ale chyba wiekszosc się kiedyś zawiodla na grze co kupiła. Przykład z ostatnich lat to dla mnie letf alive. Uwielbiam front mission. No ok kiepska grafa, inny rodzaj rozgrywki i na preview nie zapowiada się najlepiej ale kupie. No i to jest dno. Nawet pierwszego chaptera nie przeszedłem.

 

Tu oczywiście rozgrywka jest raczej tip top. Smaczki, odniesienia itp. tez. Ale fabula, jej bezsens i zakończenie mnie odrzuca. Poziomem smuty, rozwiązaniem. To ze dodatkowo widac tu ideologie tez mnie razi. Ale przelknalbym to. Ale nie dla tak poprowadzonej fabuly i zakończenia.

 

Można oczywiście powiedziec ze a co cie to są inne gierki. Ale obchodzi. Nie chce tlou3 z kontynuacja tego czegoś. I boją się ze nowe uncharted albo jakas nowa seria bedzie podobna.

 

W ogole to tak jakbyś powiedział że ktos powiedział że dopalacze są niesmaczne, a ty co tam oceniasz po okładce. Albo ze cianek potasu zabija. A ty dawaj łykam co będę oceniał.

 

Jak, bez wejścia w cos całkowicie moc to całkowicie ocenić. Scenki z gry, rozpiska fabuly, zakonczenie pozwalają ocenić fabule. Moze nie całościowo. Ale na tyle ze wiem ze dla mnie to dno. Taki poziom rozwiazania i rodzaj rozwiazania fabularnego którego nie jestem w stanie zaakceptować. Nie każdy lubi każdy rodzaj literatury. 

 

W dobrej wierze przyjmuje ze po prostu trafili w twoje klimaty, styl i potrzebę. Cieszę się twoim szczęściem. Ale dla mnie to zaprzeczenie jedynki i tego czego po tej grze oczekiwałem.

 

Poza tym nie odbieraj tego personalnie. Ja rozumiem np. czemu czesci fanów nie podoba się fabula (mimo nie zagrania) ff7r.

I ich rozumiem. A mi podoba się zayebiście.

 

Amen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Observer napisał:

 

O (pipi) xd

 

Takiego fikoła się nie spodziewałem, ale w sumie ostatnio widziałem jak Polacy w Polsce niszczą pomnik Polaka bo Amerykanin w Ameryce zabił Amerykanina, więc taki wysryw nawet pasuje to aktualnej sytuacji mentalno intelektualnej obecnego świata.

 

  Ukryj zawartość

Tak tak jak kobiety nie chodzą do spa to zmieniają się w pudzianów z łapą większą niż jakikolwiek facet na świecie, wiadomix. Oczywiscie nie wszystkie, teoria pasuje tylko do tej jednej, ale większej logiki się nie doszukujmy. Wiadomo w średniowieczu jak nie było spa, przeciętna kobieta miała w bicu 120 cm, a facet średnio samą kość otoczoną skórą, hashtag feminism hashtag whoruntheworldgirls hashtag smashpatriarchy.

 

 

Poważnie myślisz że ND nie umiało zrobić pięknych kobiet? Chora nad interpretacja i próba myślenia że jest się madrzejszym niż cały internet

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...