Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Andżej napisał:

 

 

ja pyerdole, obroncy tlou 2 tym temacie to do prawdy jakies ameby  z niezdrowa schiza

najpierw sie sra ja, ze nie oceniaj, dopoki nie zagrasz i nie skonczysz, hurr durr jak mozna oceniac gry na yt, bez ukonczenia ich, a potem takie teksty xd

 

przepyerdolisz sie przez takiego molocha w ciagu mniej niz tydzien i po 35 godzinach grania, gdy wreszcie prawilnie "mozesz" cos napisac o grze, zeby cie loversi ND nie zyedli z butami, piszesz to co masz napisac, to ci znowu powiedza, ze nie wiesz, o czym piszesz i twoja opinia nie ma znaczenia. pewnie polowa z tych ameb walczacych z gola piersia o dobre imie tlou2 sama nie grala w to jeszcze i sa na tym samym poziomie co boty zero jedynkowe na metacritic.

????????

 

Chyba niektórym już nieźle słoneczko przygrzewa.  Stary nie zrozumiałem NIC z Twojej wypowiedzi, aczkolwiek po zerowej składni i interpunkcji wnioskuje, że aż Ci się łapy trzęsły "z wrażenia"..W ogóle nie napisałem mojego posta w tonie krytykowaniu kogokolwiek bardziej stwierdzenia faktu, że dawno nie było gierki, która wzbudza takie emocje, że nawet ludzie, którym się gra nie do końca podoba i tak chcą ją przejść do końca.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Wredny napisał:


Od bardzo dawna gry z tego przedziału (przypominam, że w tej skali 7 to nadal dobra gra) sprawiały, że niejednokrotnie bawiłem się przy nich lepiej, niż przy niektórych dziewiątkach czy dyszkach.
Parę przykładów z brzegu to Spec Ops The Line, Star Wars the Force Unleashed czy Binary Domain chociażby.
Oczywiście daleki jestem od twierdzenia, że TLoU Part II jest właśnie grą z tego przedziału, po prostu odniosłem się do ilości czasu wpakowanego w zabawę z tak ocenianym tytułem - na wymienione gierki poszło go naprawdę sporo, a takie SWTFU przeszedłem chyba z 7 razy.

Masz rację dlatego w ogóle oceny można sobie wsadzić w d... :) Dla mnie Deadly Prenomntion to gra na 10, bo historia i klimat wciąga mnie jak bagno ale jakbym miał być recenzentem i uczciwie przedstawić sprawę innym graczom to dałbym 5 - za gameplay i technikalia. Dla mnie i tak największym skandalem recenzenckim obecnej generacji są wysokie oceny dla Final Fantasy XV ale to już temat na inną dyskusję:)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, suteq napisał:

Gry na 6/7-10 to nie są crapy. To są odpowiednio NIEZŁE i DOBRE pozycje. 

 

Dokładnie. To amerykance s(pipi)ili oceniaczke w skali od 1 do 10 bo przekladaja to na swoje oceny zaliczeniowe w koledżach gdzie zaliczenie masz od 50% i ostatecznie wiec wszystko co nie ma bugów uniemozliwiajacych rozgrywke oceniają w skali 5 do 10.

 

Ale my jesteśmy w Polsce i tu 5/10 to po prostu środek skali. A 6/10 to gra ponadprzeciętna.

Odnośnik do komentarza

Jak Detroit wystawiłem taka ocenę to wszyscy się zesrali na tym forum. Także ten co temat to inne zdanie. Raz można oceniać raz nie można. A ja mówię każdy (pipi)a może mieć swoja opinie i wystawić np RdR 2 2/10 a dajmy na to FIFA 20 10/10. Po to jest forum aby wyrażać swoje subiektywne zdanie. A najsłabsze jest tu to że w ostatnich czasach ogół decyduje co podoba się reszcie. Najlepsze są minusy za opinie o gierce bo kogoś dupka boli że komuś może się coś podobać/nie podobać:pawel:

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powiedzmy że gra podzieliła graczy na dwa obozy, tych Tlou goty i tych co szczaja na tą śmieszna fabułę (w tym moja skromna osoba). Z jakiej paki przedpremierowi recenzenci wystawili same dychy? Jak widzę ta łysa (pipi)ę z TVGRY to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. A hasło "nie jesteście na to gotowi" wywołuje szczery uśmiech na mojej twarzy. Dopiero recenzenci którzy nie dostali kopii od Sony gadają sensownie. I komu tu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ListuniO napisał:

Ale ja nadal nie rozumiem jak Andruszo wystawił grze 8 na 10 skoro 80% tekstu było negatywne.  Jakby chłopaczyna wystawił 5/10 po tym co napisał to bym pewnie go po prostu przewinał w dół. 

 

 

wystarczylo przejrzec kilka twoich wczesniejszych wypowiedzi, zeby szybko zauwazyc, ze uwidaczniasz tym temacie (i to nie tylko w stosunku do mnie) bycie pyerdolona ameba fanatycznie broniaca the last of us 2 niczym obiekt kultu i nie potrafi ci to przejsc przez leb, ze komus moglo sie cos w tym tytule nie podobac. a nie daj bog, jak jest to ktos kto faktycznie tlou 2 skonczyl i argumenty o youtube przestaja wchodzic w gre.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ListuniO napisał:

Ale ja nadal nie rozumiem jak Andruszo wystawił grze 8 na 10 skoro 80% tekstu było negatywne.  Jakby chłopaczyna wystawił 5/10 po tym co napisał to bym pewnie go po prostu przewinał w dół. 

 

 

 

Ja też nie rozumiałem, że ktoś grał 2x po 10h, bo chciał jak najszybciej skończyć, ale teraz już rozumiem, po prostu nie chciał stracić tych kilku niezłych momentów, co z gry pozostało. Ja z kolei nie mogę się przemóc, żeby znowu załączyć. Wystawił 8, a że wymienił więcej wad, niż zalet? No cóż może wolał się skupić na tym, co Neil spier...

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GSPdibbler napisał:

Powiedzmy że gra podzieliła graczy na dwa obozy, tych Tlou goty i tych co szczaja na tą śmieszna fabułę (w tym moja skromna osoba). Z jakiej paki przedpremierowi recenzenci wystawili same dychy? Jak widzę ta łysa (pipi)ę z TVGRY to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. A hasło "nie jesteście na to gotowi" wywołuje szczery uśmiech na mojej twarzy. Dopiero recenzenci którzy nie dostali kopii od Sony gadają sensownie. I komu tu wierzyć?

Tylko, że to można powiedzieć prawie o każdej grze. Np. dla mnie śmieszna fabuła jest w ostatnim GOWie a zarówno większość osób na tym forum, jak i również recenzentów spuszczało się nad "nowym poziome narracji". No i co? No i nic, po prostu każdy ma inny gust, a ewidentnie największa polaryzacja opinii występuje przy grach wobec, których są największe oczekiwania. Podejrzewam, ze bierze się to stąd, że większość ludzi nie umie podejść do tematu na chłodno i niestety jak ktoś właśnie nasłucha się łysego z TVGRY, odstoi swoje w kolejce i wywali te 250 zł i potem gra mając cały czas w głowie ( mówią, ze to mesjasz i najlepsza gra ever) to te oczkekiwania w kontakcie z rzeczywistośćią wręcz eksplodują. Potem jeszcze wejdzie taka osoba na forum  z nadzieją , że inni są podobnie zawiedzeni i jeżeli tak nie jest to frustracja się powiększa..

Na szczęście ja jako już stary pryk podchodzę do gierek znacznie mniej emocjonalnie niż kilka lat temu i nie miewam już żadnych zawodów związanych z graniem, bo jak mi się gra nie podoba to po prostu włączam inny tytuł. Takie podejście polecam każdemu:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, blantman napisał:

A ja mówię każdy (pipi)a może mieć swoja opinie i wystawić np RdR 2 2/10 a dajmy na to FIFA 20 10/10.


Obydwie oceny byłyby traktowane w kategorii "mocne prowo" - zwłaszcza taka dla RDR2 - wszystko poniżej 6/10 to już chęć wywołania g#wnoburzy i nie ma nic wspólnego z "własną opinią".

A odnośnie TLoU Part II to mimo, że są te "dwa obozy" to jednak wszyscy są zgodni, że gameplay wyszedł cymesik - jeszcze chyba nie widziałem negatywnej opinii na ten temat tutaj.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, izon napisał:

????????

 

Chyba niektórym już nieźle słoneczko przygrzewa.  Stary nie zrozumiałem NIC z Twojej wypowiedzi, aczkolwiek po zerowej składni i interpunkcji wnioskuje, że aż Ci się łapy trzęsły "z wrażenia"..W ogóle nie napisałem mojego posta w tonie krytykowaniu kogokolwiek bardziej stwierdzenia faktu, że dawno nie było gierki, która wzbudza takie emocje, że nawet ludzie, którym się gra nie do końca podoba i tak chcą ją przejść do końca.

w takim razie zwracam honor, zrozumialem opatrznie intencje twojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

Ale z Ciebie to niezła chorągiewka jest - najpierw hajpik, chwalenie gierki, ale później nagła zmiana frontu i to nie z powodu własnych doświadczeń, a z racji wyczytanych tu wrażeń innych.
Trochę cieżko brać Cię na poważnie... :reggie:

A może po prostu zagral? W drugim temacie o Tlou jest głównie jazda na śmieszna fabułę. Czy my mamy jakieś halucynacje nie pozwalające cieszyć się ta postępowa produkcja?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:

Ale z Ciebie to niezła chorągiewka jest - najpierw hajpik, chwalenie gierki, ale później nagła zmiana frontu i to nie z powodu własnych doświadczeń, a z racji wyczytanych tu wrażeń innych.
Trochę cieżko brać Cię na poważnie... :reggie:

 

Bo na początku miałem klapki na oczach. Wierzyłem. Wolę zmienić zdanie i się przyznać do błędu, niż w nim trwać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wystarczyloby podmienic Abby na postac meska i wszystkie sceptyczne opinie bylyby bardziej stonowane. Trzeba jednak poczekac az ludzie ochlona. Pamietacie co sie dzialo na premiere RDR2 czy GTA5, trzeba bylo odczekac kupe czasu az minie embargo na krytyke mesjasza. Tutaj akurat mamy sytuacje odwrotna, jak juz sie znudzi pier.dolenie o babochlopach to powoli zaczna sie opinie ze jednak nie jest takie zle, ze to i tamto akurat zagralo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...