Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Zabrzmi to dość dziwnie, ale przestałem grać, bo czekam na patch dający możliwość wyłączenia ziarnistego filtru.  Autentycznie mi to przeszkadza. Mam wrażenie, ze gra była robiona pod PS5. Bo grając w wersje na ps4, w tych 30fps, wszystko w ruchu wydaje się rozmazane, niewyraźne. Oczy strasznie bolą po dłuższej sesji. Tak jakby suwaki graficzne obniżona na „low”. Jeśli w kolejnej aktualIzacji nie dają opcji grain filter off, to niestety, trzeba się przemęczyć. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

The Last of Us Part 2: 'No Plans' for DLC

Although that doesn't mean no multiplayer mode.

The Last of Us Part 2's director, Neil Druckmann has made clear that there are 'no plans' for DLC after the game's launch.

 

Speaking during a spoilercast for the game on the Kinda Funny Gamescast, Druckmann was asked about whether the new game would follow the original's lead with a Left Behind-style story DLC.

"No, with Last of Us I think we had some season pass or something that said ahead of time we have some story DLC - no there's no plans for that."

This doesn't discount a multiplayer take on the game, like The Last of Us' Factions mode, as we've previously heard that that will be released as a standalone game of some kind.

The wording of the original announcement - which said "when and where it will be realized is still to be determined" - could suggest the mode will arrive on PS5.

https://www.ign.com/articles/last-of-us-2-dlc-no-plans-multiplayer

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, - V - napisał:

Muszę zweryfikować. Myślisz że na wrzuconym gameplayu prze Yetiego gra on sam? 

 

Poza tym, odwalić taka akcje jak na tym gameplayu na survivalu to jest cymesik i wielki szacuneczek. 

Pewnie, ze nie on. Skad u niego niby taki skill :rofl:

 

Zgadzam sie. Kozak akcja wymagajaca  wiele prob i bledow :reggie:

Odnośnik do komentarza

Muszę sobie nicki tych trolli zapisac  co na YT gre przechodzili i wyrok wydawali żeby przez następne lata z nich polew mieć...

3 minuty temu, Andżej napisał:

ListuniO w takiej  zyje, zapytaj go, jak tam gra generacji sie sprzedaje u nich.

O Andruszo!!! Żyjesz osiołku ? Myślałem ze już Ci usta zamknąłem i się udławiłes swoim slangiem!

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Il Brutto napisał:

Na zakonczenie powinien byc

  Ukryj zawartość

wybor czy chcesz zabic czy nie

 

Tak, ale wtedy nie byłoby Part III, które zapewne pojawi się za kilka lat i zapewne już jest w produkcji. Przewiduje, że tym razem głównym wątkiem będzie

Spoiler

Nie motyw zemsty, ale motyw odkupienia, czyli szczepionka... I fajnie jakby na Part III zakończyła się przygoda z Ellie i być może całym uniwersum, co by nie rozmieniać tego na drobne. 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Il Brutto napisał:

Na zakonczenie powinien byc

  Ukryj zawartość

wybor czy chcesz zabic czy nie

 

Na zakończeniu

 

w domu na farmie powinien wyjść Joel z tekstem 'it's a prank bro'

 byłoby 10/10

 

 

:kaz: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Drugi dzien w seattle skonczony. Druga polowa gry pokazuje jak pierwsza byla slaba. Mam nadzieje ze w nastepnej czesci mocniej nd pojdzie w horror bo wychodzi im to mega. W odroznieniu od jakiegos zje,banego kina dla mlodziezy ktore jest w wiekszosci pierwszej polowy gry. Pytanko. Zaczynam 3 dzien wiadomokim ile mniej wiecej godzin do konca? Zdaze jutro w 4h zobaczyc to mityczne zakonczenie ktore urwie mi portki :nosacz3:

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kanabis napisał:

Drugi dzien w seattle skonczony. Druga polowa gry pokazuje jak pierwsza byla slaba. Mam nadzieje ze w nastepnej czesci mocniej nd pojdzie w horror bo wychodzi im to mega. W odroznieniu od jakiegos zje,banego kina dla mlodziezy ktore jest w wiekszosci pierwszej polowy gry. Pytanko. Zaczynam 3 dzien wiadomokim ile mniej wiecej godzin do konca? Zdaze jutro w 4h zobaczyc to mityczne zakonczenie ktore urwie mi portki :nosacz3:

4h bez szans moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kanabis napisał:

Drugi dzien w seattle skonczony. Druga polowa gry pokazuje jak pierwsza byla slaba. Mam nadzieje ze w nastepnej czesci mocniej nd pojdzie w horror bo wychodzi im to mega.

Mi akurat ta pierwsza czesc  i przeszukiwanie budynków bardzo podeszło, jak bede chciał korytarzyk i horror to sobie Residenta odpale.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem :obama:Osz kur.wa jaki ten ostatni chapter jest dobry! Jakby to napisali kiedyś w PE - zakończenie ryje beret i targa mosznę :banderas:

Tak mnie rozpieprzyło zakończenie że nie jestem w stanie nic więcej napisać. Fajnie powiedział jeden YouTuber - ta gra ma swoje wady, miejscami jest nieporadna, ale i tak jest genialna.

 

Spoiler

Abby na końcu niezłe ciacho, rukałbym! I w końcu się wyjaśniło co to za cholerna łódka w menu.

 

Ellie została sama jak palec. Spełnił się jej koszmar o którym mówiła w jedynce...

 

A jednak 10/10

  • Plusik 3
  • Haha 2
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...