Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem to jakoś o drugiej w nocy, odpaliłem na próbę i wydało mi się do zrobienia, więc próbowałem aż nie wpadło. Co do beczek to robiłem sporo, chyba z 6-7 wyszło. Trasy w ogóle nie znałem, więc linia przejazdu nie była idealna z masą błędów. Będę musiał zobaczyć dzisiaj jak pójdzie albo na YT sprawdzę rekordy. Jeżeli zrobiłeś to za trzecim razem to szacun. Grałeś w wersję na Vite?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 2048 ostro podkręcili poziom trudności w trybie Zone w stosunku do wersji z Vity. Na Elite Pass minimum 60, ale trzeba też wbić 65, 70 i raz 75 (na szczęście na trasie Sol).

Najwięcej problemów miałem na Subway i Rockway Stadium, najgorzej że trzeba się wynudzić do Zony 40 a potem jeden głupi błąd i nie ma połowy energii :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy kontakt z seria tak na poważnie no i jest fajnie. Na początku jest trudno ale gdy nauczymy się gdzie są dopalacze no to sam miód...nie myślałem że latanie po niebieskich strzałkami jest takie fajne. Pierwszy Tour z 2048 zrobiony na złoto. Lecieć tak jak gierka jest ułożona czy polecacie któraś cześć robić pierwsza??

No i ten oczoyebny tryb..Panie co tam się dzieje i jak to zapitala. O dziwo przy pierwszych zawodach udało wbić się złoty pucharek.

Odnośnik do komentarza

Jednak porównując trudność platyn to chyba nadal trudniej w HD na PS3 wbić Calaka. Tam były takie kwiatki jak Zone Zeus, Perfect Zone i Airbraker, potem Zico i Arcade Perfect na niektórych trasach w drugą stronę to była miazga, bez wyuczenia się perfekcyjnie tras nie było szans. Ale potem się fajnie na online śmigało :D 

Odnośnik do komentarza

Albo mi się wydaje, albo kampania w HD jest trochę łatwiejsza. Zaczynam 6. rozdział i jak na razie niemal wszystko wpada za 1. razem. Nawet 65 strefa wpadła mi za 2. podejściem, a chciałem tylko na próbę polatać. Może tylko mam wrażenie, że jest łatwiej, bo pamiętam jak męczyłem się na ps3 z każdym możliwym eventem i troszkę skilla jeszcze zostało? Pewnie odszczekam to w ostatnim rozdziale i podczas robienia Zico :P

 

Co do samej gry to na minus zaliczam brak możliwości zmiany muzyki podczas eventu, sama muzyka nie jest zła, ale jednak gorsza od oryginału, jest inna (gorsza) czcionka w hudzie - strasznie biednie to wygląda, brak pytania podczas wychodzenia do menu w trakcie/po wyścigu "czy na pewno chcesz wyjść?" (podczas turnieju chciałem podejrzeć jeszcze raz wyniki po przedostatnim wyścigu, źle kliknąłem i od nowa) - chyba było coś takiego w HD, a nawet jeśli nie to i tak powinni to dodać.

Dźwięki pojazdów chyba też są inne, brzmią trochę jak z wyścigów Star Wars (w sumie nie wiem czy to minus).

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że poziom jest ten sam, ale znajomość WHD i doświadczenie jaki się nabyło przy przechodzeniu robi swoje. Plus można robić czasówki statkami z Fury (w tym Zico), więc też jest łatwiej.

Widzę to przy ogrywaniu 2048, gdzie muszę niekiedy zrobić 2-3 próby na Elite Pass, a w takim WHD/Fury 95% eventów robiłem za pierwszym razem.

 

Co wy macie z tą muzyką? Przecież można zmienić w trakcie grania, a custom ost puszcza się systemowo. Efekt jest ten sam jak na Chkebaku.

W WHD też nie było pytania o wyjście.

Odnośnik do komentarza

Muzę można zmienić touchpadem prawa strona -> do przodu, lewa strona -> w tył. Sprawdzam i podczas wyścigu w opcjach też można zmienić muzykę i playlistę.

 

WHD nie pytał o wyjście/powtórkę i to było za(pipi)iste.

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie zmieniałem i działa mi tylko zmiana do przodu. Chyba, że w trakcie wyścigu źle naciskałem.

 

Nie chce mi się robić Zone w kampanii 2048 :/ Nie podobają mi się te oczo(pipi)ne jaskrawe kolory, są tak dobrane, że czasami nie wiadomo gdzie jechać. W HD/Fury jest to o wiele lepiej zrobione.

Odnośnik do komentarza

Prócz zrobienia wszystkiego na elite pass (w tym wyzwań A+)?

 

Oczywiście glitch na sol 2 :reggie: Trochę z tym zejdzie ale jest banalnie proste. Wystarczy najechać na te dwa speed pady jak na tym filmie, po zrespieniu się jesteśmy tuż przed nimi, i tak bez przerwy.

 


o, tu jest nawet ten glitch w wersji Omega

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...