Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś za drugą próbą machnąłem trofik za Zone i to miałem 71, tak więc byłem blisko pucharka z PS3 :P

 

A to jedyne ukryte trofeum "Zalicz eliminację w wyścigu na poziomie nowicjusza" jak zrobić bo nie precyzuje nazwa? Włączyłem szybki wyścig i wyeliminowałem przeciwnika i nie wpadło. Potem sam się rozbiłem i też nie. Może trzeba w kampanii?

Odnośnik do komentarza

Polatałem trochę ostatnio, piękna sprawa :)

Jestem jedynie trochę zawiedzony poziomem trudności względem Vity (piszę o 2048 bo w HD/Fury jeszcze nie grałem).
Całkiem niedawno wbiłem platynę, którą oceniam na solidne 8/10.
W wersji Omega Collection wszystko wchodzi zwyczajnie łatwiej. Myślę, że dużą różnicę robi zestaw DS4 + monitor / tv, ale i poziom niektórych wyścigów jakby siadł (zauważalne w trybie combat).

Na Vita ciężko jest czasem zaliczyć wszystkie pady na okrążeniu a w Omedze wszystko wpada aż miło :)
Dobrym przykładem jest Zico na Altima - na Vita potrzebowałem 40-50 okrążeń (znając już trasę), ten sam czas w Omedze zrobiłem od ręki.

A jak jest w HD / Fury ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, koniec z tym brzdękaniem OST z gry. Wczoraj machnąłem swoją nutę (czyli deep house np. sety Marcelo Mendez'a z tej stronki: https://vk.com/marcelomendez polecam) na pendrive'a i ku mojemu zaskoczeniu po włączeniu seta, OST z gry się kompletnie wyłącza a reszta dźwięku zostaje więc teraz to jest dopiero jazda!

Wiesz, że taki patent już był za czasów xboxa360?

Odnośnik do komentarza

Pojawiła się ciekawa recenzja na HDTV Polska: https://hdtvpolska.com/recenzja-wipeout-omega-collection/

 

Fajnie tam Gmeru pisze w ramce o możliwościach graficznych tego cudeńka. Faktem jest, że nie znam gry, która wyciska maksymalnie obecne możliwości czyli natywne 4K (a nie szachownica), HDR, szeroki gamut i 60fps (np. Horizon ma to wszystko ale tylko 30 fps co widać podczas grania). Co ciekawe pisze tam, że wizualnie najbardziej podobało mu się 2048, w które jeszcze nie grałem :P

Na mnie największe wrażenie robi Zone i trasy z Fury jak narazie (oświetlenie!).

Odnośnik do komentarza

https://youtu.be/E4j7fhN5LB0"]https://youtu.be/E4j7fhN5LB0

 

Beat Zico: 2048

Duuuuży margines błędu (co widać na filmie), chyba jest jednak trochę łatwiej niż na Altimie w oryginale.

 

Beat Zico HD mam 31:48 w tym momencie czyli jeszcze sekunda do urwania.

Edytowane przez giger_andrus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest łatwiej. Zico 2048 zajęło mi 60 okrążeń, a na zasadach z PSV zrobiłem jakoś w 5 :) jedyne ułatwienie to Feisar vs tragiczna Piranha.

Ja będę bronił swojej tezy.

Jedno z kilku najtrudniejszych trofeów w W2048 czyli osiągnąć 65 strefę zajęło mi kilka / kilkanaście podejść na Vicie podczas gdy w Omega Collection zrobiłem za pierwszym razem ponad 80 :) Trasa ta sama czyli Sol.

 

Grać na zasadach z PSV (ale jednak na PS4) to jedno a robić platynę na PSV to inna bajka.

Z resztą oczywistym jest, że w grę gdzie liczy się precyzja przy dużej dynamice, prędkości będzie się grało znacznie lepiej na dużym ekranie, z większą płynnością i na dokładniejszym kontrolerze.

Po to twórcy podkręcili wymagania dla trofeów w kolekcji, ale według mnie to wciąż ciut łatwiejszy komplet.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj polataliśmy online z triboy i dariusz1230 i było za(pipi)iście jak te kilka lat temu w WHD :D Po pierwszych czterech wyścigach otworzyliśmy lobby i ku naszemu zdziwieniu osoby, które dołączyły na początku były z nami przez wszystkie wyścigi na każdej trasie (normal + reverse). Jakby ktoś chciał dołączyć do zmagań to zapraszamy, bo jeszcze nie raz będziemy latać w miłym towarzystwie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

:) latało się prawie jak w WHD. Prawie, bo skill gdzieś uleciał :D Na swoje usprawiedliwienie mam jednak to, że na reversach nie leciałem od dobrych kilku lat. Statsy pokazały po 5 okrążeń na rev :D

 

Gierka dalej jest mega kozacka. Jedna tylko rzecz jest nie do przyjęcia i za nią twórcom należy się karny kutang. Gra nie zapisuje rekordów z online!!! Myślałem, że nie da się obejrzeć tabeli bezpośrednio po wyścigu, ale w opcjach też ich nie znalazłem. Kurczę, wiadro dziegciu w beczce miodu... :(

Odnośnik do komentarza

Rekordów z online masz na myśli czasów czy ranking? Ranking poziomów jest dostępny, czasów online nigdy nie było, a nic nowego poza efektami graficznymi nie dodawali do WOC niestety. W sumie to nawet wycieli coś, bo teraz nie można w grze podejrzeć kto ze znajomych akurat gra i ich zaprosić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...