Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbym najpierw spróbować czy dam w ogóle radę :D A co, nie możesz zrobić?

 

Miałem na razie jedno posiedzenie - na pewno poniżej 100 okrążeń. 

Muszę zbić 0.9 sekundy.

 

Nie wiem czy uprzeć się na tą beczkę (która pewnie da efekt ale nie chce mi wyjść) czy skupić się na czymś innym :)

Odnośnik do komentarza

Generalnie jak używasz turbo do beczki, to musisz unieść dziób. Czasami musisz rozbujać dziób (dół-góra), żeby tę beczkę wykonać. W tem sposób można robić br na prawie płaskim odcinku trasy. W filmiku z Anulphy masz dobry przykład, ta pierwsza beczka. Możesz też sprawdzić mój stary filmik, jeszcze z WHD

Zwróć uwagę na beczkę przy starcie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WHD i jego remaster są świetne i uwielbiam je, natomiast remaster 2048 to jest (pipi)a jakiś dramat. Sterowanie jest po prostu do dupy, statek porusza się jak mydło w wannie. Ch*jnia jest zwłaszcza w trybie strefy, gdzie dodatkowo nie widać w oddali planszy i trzeba jeździć na pamięć. W strefie nie mogę nic wycisnąć na złoto, a gdy włączyłem na chwilę WHD to od ręki 73 strefa wpadła, a wcześniej też wszystkie strefy bez problemów na złoto na elite leciałem.

Odnośnik do komentarza

Ciutkę inne sterowanie, tak jakby mniej dynamiczne, co ma swoje usprawiedliwienie w tym, że "fabularnie" statki 2048 są starsze od tych z WHD. Zresztą tak samo jest z trasami- w 2048 są bardziej dzisiejsze. Kwestia przyzwyczajenia, najlepiej nie grać na zmianę tylko masterować po kolei.

Ostatnie wyzwania na największej prędkości na 10 okrążeń w 2048 to bajka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakimś cudem mi się udało, trochę odszczekuję, nawet fajnie się gra w tego 2048, ale tryb Zone w tej części to jednak szajs, mogli się bardziej postarać przy remasterze i lepiej go dopracować. Zico dosyć łatwe, wpadło na 1. posiedzeniu przy nim, w HD za każdym razem męczyłem się z tym dłużej. Do pieca też dali z tym 50 lvlem, nie mogli zrobić tego tak, aby doliczało expa z HD i trybu online, tylko muszę teraz blokować pada, żeby za mnie nabijał lvl przez kilka godzin, bo po zrobieniu prawie wszystkiego mam 45lvl.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ilość eventów na PSV jest taka sama to nic nie spartolili. Wszystkich eventów jest 75 z czego ostatni odblokowuje się na 50 poziomie, więc 74 x 20000 punktów (Elite) daje nam 1,48M. Za każdy event dostajemy jeszcze punkty za przelot itd, ale nie są to jakieś duże ilości. Do maksymalnego levelu potrzebujemy 1,68M więc jeżeli ktoś przejedzie każdy event na Elite za pierwszym razem to i tak zostaje mu sporo do grindu. Najgorsze, że te punkty można zbierać tylko w kampanii, a wystarczyłoby dodać punkty w online i obyłoby się bez używania Sol.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...