Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No Square chyba wymiata od czasów PS3: patrzę na ranking znajomych, ja mam miejsce 2200, a Square chyba 40 :)

Odpaliłem przed chwilą, pierwszy wyścig randomowa muza i miałem ciary. Niby jest HDR, ale jakoś nie ma tego efektu wow, za to reszta całkiem przyjemna.

Później dałem pada lasce, włączyłem tryb asysty i leciała ta muza z trailera, na zakończenie wpadło trophy za użycie asysty :)

Tak wyglądało moje pierwsze 10 minut.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Niestety, w pudelku nic nie ma. Taki odswiezanie serii to ja rozumiem, mialem Wipeouta na kazdej konsoli, ale nigy jakos na dluzej mnie nie wciagnal, zadnego nie ukonczylem - moze do wszystkiego trzeba dorosnoc - bo widząc trailery odswiezonej serii nie zastanawialem sie nawet minuty. Oprawa audiowizualna ryje beret, 4K i 60 fpsow robi fenomenalnie wrazenie, a do tego splitscreen tak bardzo dzisiaj zapomniany! O zawartosci rospisywac sie nie bede - 3 kampanie, kazdy wyscig coraz bardziej wymagajacy, do tego online dziala bardzo dobrze - jeszcze ta cena - naprawde WARTO!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie miałem, dzisiaj grałem pierwszy raz w 2048 i pierwsze wrażenie jest niestety takie se.

Skończyłem kampanię HD na Elite (wszystkie na złoto) i jak się okazało, do złotego pucharka za kampanię trzeba też zrobić Fury na Elite (na PS3 wystarczyło złoto w kampanii na dowolnym poziomie trudności). Będzie ciekawie, bo w wersji na Chlebak, tylko Zone i Time Trial robiłem na Elite. Ciekawe jak pójdzie z wyścigami.

Odnośnik do komentarza

WWWWWHHHHHOOOOOOOOOAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

 

Jaka to jest wspaniała gra, jaki to jest cudowny tytuł, jakież to jest DZIEŁO SZTUKI!!!

 

To jest coś pięknego, to nadal moja najlepsza gra świata a teraz, w tej oprawie, to już jest absolutny KOSMOS. 4K, HDR, 60fps, za.je.bisty motion blur do włączenia w opcjach (czyż nie każda gra tak powinna działać w dzisiejszych czasach?) TO JEST PO PROSTU MISTRZOSTWO ŚWIATA!

Gra się wspaniale. Na początek zaliczyłem pierwszą część kampanii w HD na jedynym słusznym poziomie trudności- elite, na złoto i czem prędzej chcę ją skończyć aby odblokować jedyny słuszny statek do moich zmagań online czyli Icaras. Zaliczyłem też już pierwszy turniej online- z 12 wyścigów wygrałem 2 Piranhą (jednak nie da się grać tym czymś stwierdzam). Muza niezła, głośno, na kinie domowym wgniata w glebę (lecz pewnie jak mi się znudzi wsadzę swoją). To moje pierwsze wrażenie. Wreszcie jest tytuł jak dawniej z czasów PSXa, czyli arcade pełną gębą (hi Crash, niedługo jeszcze Ty!).

I jeszcze pytanko- co to za jedyne ukryte trofeum? Czyżby Bling Brigade? :D

 

Absolutne 10/10. Nie rozumiem jak można dać niższą ocenę, nie rozumiem jak można dać 9/10.

 

Dawać mi też kompletnie nowego Wipka!

Odnośnik do komentarza

Dziś udało mi się przysiąść na dłużej do gry, 3h pękło momentalnie. Wymagający i dający ogrom satysfakcji i miodu, czyli cały Wipeout. Gra się za(pipi)iście, jeżeli trasy z HD pamiętam bardzo dobrze i wygrywanie na nich w kampanii nie jest jakieś ciężkie, to już te z Fury pamiętam jak przez mgłę. Z 2048 styczność mam pierwszy raz, więc obijanie się od band i powtarzanie wyścigów to norma. Poza tym w 2048 chyba nie można ustawiać poziomu, więc z każdym kolejnym wyścigiem jest coraz trudniej. Jakże świetnie było wrócić do tej genialnej gry, samo Zone dostarcza tyle miodu, że starczyłoby na kilka innych gier. Muzyka pasuje idealnie i wpada w ucho, oczywiście głośniki niemal na full, do tego cała ta gra świateł, kolorów, epilepsja, orgazm dla oczu i słuchu, człowiek chcę więcej i więcej. W multi zagrałem 4 mecze, bez problemów, bez lagów, wszystko pięknie śmiga, nic tylko cieszyć się rywalizacją z innymi graczami.

 

Ogólnie <333333

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i jest to mój pierwszy kontakt z serią. Absolutnie fantastyczne uczucie pędu, ścinająca z nóg oprawa i mocny gameplay. Kupiłem troszkę w ciemno i na zasadzie "a niech będzie, coś świeżego - w sam raz na urlop", a wessało mnie kompletnie. Polecam w cholerę. Każdemu!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj polataliśmy z randomami i było bardzo znośnie, pomimo nieznajomości tras 2048. Latajcie i wbijajcie na online, zabawa jest przednia w większym gronie.

 

A odnośnie ścieżki dźwiękowej to polecam obadać ten temat, nawet jeżeli sporo linków nie działa, to można znaleźć świetne sety pod wyścigi w Wipku.

http://www.psxextreme.info/topic/69122-wipeout-all-soundtracks/

Odnośnik do komentarza

Z kolei ja gram na 22' fHD i gra robi mi gałę non stop oprawą.

 

Kozak gierka. Zacząłem kampanię HD na Elite i wszystko latam Feiserem, bo jakaś lojalność wpada czy coś takiego (coś to daje w ogóle oprócz nowych skinów do samolocików?). Jak wygrywam to albo z turboprzewagą (bo wpadną dobre dopałki i leci gładko) albo na żyletkę po prawie idealnych lapach. Satysfakcja jak w Sołsach banderas.png Zone z początku mi się nie podobało, ale jaka tam jest dynamika, powyżej Zen jeszcze się nie wzbiłem wink.png

Ważne info: nie miałem wcześniej kontaktu z materiałem źródłowym składanki i wszystko jest dla mnie nowe, więc tym bardziej jaranko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...