Skocz do zawartości

Wipeout Omega Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się...grając wczoraj jakąś czasowke z 2049 udało mi się wykręcić 9 czas na świecie...z moim zamiłowaniem do bicia czasów i samozaparcia nie wiem czy nie będę próbował jeszcze troszkę podskoczyć do góry a jest jeszcze z czego urwać :-)

W większości czasówek w 2048 jestem w Top10, niestety bardzo mało rekordów jest, czasami na liście jest tylko 80 pozycji, jak to zobaczyłem entuzjazm szybko opadł :P

Najlepsze że w każdej czasówce w 2048 jest jakiś magik który ma czasy lepsze o 20-30 sekund od drugiego miejsca.

 

Na szczęście w HD/Fury jest dużo więcej czasów.

Czy trofeum 

Tournament Ace trophy_silver.png Win every race of an 8 stage Racebox tournament on Skilled or Elite difficulty

 dotyczy HD lub Fury?

Nie ma znaczenia czy 2048, HD czy Fury, ja ustawiłem swoją ulubioną trasę 8x i na Skilled wpadło bez większego wysiłku.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie ma nowej pełnoprawnej części, ale na bezrybiu musiałem kupić. Nie wyobrażam sobie PlayStation bez WipEouta. Grałem trochę w HD Fury na PS3, ale i tak dalej gra się przyjemnie. Nie miałem okazji grać w 2048 więc to dla mnie nowość. Grafika i płynność wgniatają w fotel (jest dużo ładniej niż na PS3), a nowe dźwięki mnie miło zaskoczyły. Fajny patent, że każdy z teamów ma innego lektora podczas zbierania pickupów. Soundtrack mógłby być lepszy, ale jest dobrze zmiksowany z tym co się dzieje na ekranie. Te efekty to jedyne co mnie odciąga do włączenia muzyki ze Spotify.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ciorałem, z krótką przerwą na inne gry, od 20:00 do 00:30, niesamowicie dobra jest ta gra. Tutaj moje pytanie do Grzybiego, Asfalta i Kyo, olaliście 2048 na rzecz Fury HD? O ile w zawodach 2048 szło spotkać Wasze czasy, tak w 2049 jestem jedyny listowany. 

Odnośnik do komentarza

2048 ma bardzo fajne trasy, chociaz ok, skroty sa hardcorowe chociaz zawsze opatrzone wielkim ryzykiem( ostry zakret, waska droga bez barjerki itp). Gra sie za(pipi)iscie ale przyszedl do mnie brat ktory w wipeouta nigdy nie gral i zaczal mnie brac na lajcie( boze dziekuje za kanapowego coopa) :O masakra czy ja jestem w to tak slaby czy on ma talent?

Odnośnik do komentarza

Czemu nie mówiliście, że eventy A+ nie są wymagane do platyny? To ja odstawiłem Zone, bo mi kompletnie nie podpasowały w 2048, a tu taka niespodzianka. Aktualnie mam 47 lvl i z zawodów mogę jeszcze wygrać tylko 60k (3x A+ na Elite Pass). Na 50 poziom nie styknie i lipa, nie wiem kto to wymyślił, żeby nie starczyło eventów w kampanii na maksymalny level.

Odnośnik do komentarza

Rewers pudełka mówi, że nie.

 

Swoją drogą, nie obraziłbym się na możliwość zmiany kolorystyki w Zone: przy ok. 30 okrążeniu, kiedy wjeżdża czerwono-białe zabarwienie wszystko zaczyna zlewać mi się w jedną całość i trzymany w nienagannym stanie boilid zaczyna obijać się od barierek :/

 

edyta: wyzwanie prototypu AG-Systems :banderas: Ta prędkość, konstrukcja trasy (górny skrót do osiągnięcia przez Turbo :obama: ). Prowadzenie tego cacka to 10 okrążeń czystego seksu.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ja w 2048 nie mogę zdzierżyć tej kolorystyki, dopiero od 45 strefy dobrze się jeździ. W WHD jest idealnie dla mnie.
Przejechałem Zico w zasadach jak na Vicie i wpadło by na trzecim okrążeniu :)

 

Wszystkie eventy w kampanii 2048 zrobione na Elite i mam prawie 49 lvl :/ lipa straszna.
Niektóre A+ Challenge potrafią zajść za skórę przez oszukujące AI. Nie pamiętam kiedy ostatnio używałem tak często Autopilota jak w tych wyzwaniach :D Moje dwa ostatnie wyzwania.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...