Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że gameplay wystarczy na dłużej bo w 10h to się większość gier telltale przechodzi. Z wywieszonym jęzorem czekam na Chloe, widziałem tylko jeden początkowy trailer i tak jak w przypadku HZD unikam wszelakich innych filmików/info na temat tej gry :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ten fragment to w pewnym stopniu rewolucja w serii - dostajemy spory obszar działań, mapę, kilka głównych celów, ale o kolejności i sposobie decydujemy sami. Gdyby U4 i ostatni Tomb Raider miały dziecko, nazywałoby się Uncharted: The Lost Legacy :obama:

IGN potwierdza:

 

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Naughty Dogs mówiło jakiś czas temu, że w tym świecie można opowiedzieć jeszcze wiele historii. Więc jeżeli ten produkt: Uncharted 4 DLC, zrobiony przez ND niemalże na autopilocie, małym nakładem kosztów sprzeda się dobrze. To spodziewam się dalszego dojenia marki przez Sony 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się 

 

IMO ND jest zbyt ambitne, by dalej klepać Unchartedy dla Sony, na bank zajmą się czymś innym. A kolejne części pewnie dostaniemy od Bend Studio, które wyrasta na niezłych wyrobników od klonowania gierek Naughty Dogs: Złota Otchłań na Vite, a teraz TLOU w otwartym świecie czyli Days Gone 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się

 

IMO ND jest zbyt ambitne, by dalej klepać Unchartedy dla Sony, na bank zajmą się czymś innym. A kolejne części pewnie dostaniemy od Bend Studio, które wyrasta na niezłych wyrobników od klonowania gierek Naughty Dogs: Złota Otchłań na Vite, a teraz TLOU w otwartym świecie czyli Days Gone

Days Gone może mieć wiele podobieństw do TLOU ale celem jest tego, ze Bend udowadnia ze nienchca być wyrobnikiem tylko samodzielnym, ważnym studium 1st party.

 

A przy okazji wywiadów Lost Legacy ND wspomniało ze zakończyło historie Drake'a ale jest wiele histori które jeszcze chcieliby opowiedzieć.

 

Ja liczyłbym na historie z Samem i Sullym bo szczerze mówiąc to liczyłem ze to właśnie z nimi będzie DLC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uncharted 4 DLC, zrobiony przez ND niemalże na autopilocie, małym nakładem kosztów sprzeda się dobrze. 

Małym nakładem to bym nie powiedział - przez prawie półtora roku zdecydowana większość ekipy zajmowała się dodatkiem. Samo zwiększenie ceny pokazuje, że koszty były większe niż na początku zakładali. Również podczas E3 wspominali, że prace nad TLoU2 zwolniły i prawie całe ND musiało zająć się dlc z powodu napiętych terminów.

A skoro takie "głupie" dlc im tyle zajęło (i jeszcze biorąc pod uwagę, że większość assetów mieli już gotowych z U4) to na drugą cześć historii Ellie i Joela poczekamy sobie spokojnie do 2019 i pewnie dostaniemy tytuł, który wyjdzie na obie generacje (PS4/PS5).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Jeśli prześledzić narrację ND odnośnie przyszłości Uncharted, to do premiery U4 mówili wprost, że to koniec. Od zapowiedzi The Lost Legacy na PSX 2016 i w kolejnych wywiadach to się wyraźnie zmieniło, więc kolejne części od tego studia są możliwe, choć oczywiście już bez Drake'a.

Odnośnik do komentarza

Bez Nate'a to niech się wypchają, to tak jak robić Tomb Raidera bez Lary.

Nie do końca. Uncharted jest pełne ciekawych, interesujących postaci (Sully, Sam, Chloe czy Elena). 

A w Tomb Raiderze jedyną wyróżniającą się i znaną postacią, oprócz samej Lary, jest ten pan

 

 

TRS%2B-%2BWinston%255B6043%255D.jpg

 

 

i tylko dlatego, że można na nim wyładować cały magazynek albo zamknąć w spiżarni ;)

Odnośnik do komentarza

Bez Nate'a to niech się wypchają, to tak jak robić Tomb Raidera bez Lary.

 

Ja tu nie widzę problemu. Młody Sully na pewno miał bardzo ciekawe przygody, no i nie zapominajmy o Cassie - z takimi genami byłaby świetną konkurencją dla Lary.

A że Masamune by nie zagrał, bo "lewactwo i silne kobiety"... no cóż - ja bym chętnie przywitał nową bohaterkę, bo strasznie ją polubiłem po Epilogu U4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...