Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już swoją Chloe też mam. W Console for Yourself mieli od ręki, bez preordera. Choć w sumie koleś patrzył w swoje szufladki i to była jedna z ostatnich sztuk a podjechałem do sklepiku po 10 rano. Tuż za mną dwóch anglików było i wzięli dwie sztuki. Obadałem achievmenty i cóż.. sporo będzie trofików z kombinowanych zabójstw, fajnie. Ale na szczęście żadnego speedrun trofika nie zauważyłem.

 

Odpalę wieczorem, na razie w NMS obczajam po nowym patchu i szukam ostatniego zwierzaka na ch*jowej mroźnej planecie bo mi do kamienia milowego odkrywcy brakuje.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj myślę sobie odpalę na chwilkę i tyle, hehe przesiedziałem kilka godzin. To co się dzieje w drugim rozdziale to jakiś absurd graficznych technologii. Wydaje się, że jest to graficznie Uncharted 4.5. Sama fabuła standardowa dla serii ale widoczki zapierają ponownie dech w piersiach. Doszły nowe motywy znajdźiek, telefon Chloe oraz symulacja ogtwartego świata, w której obecnie się znajduję i mam zamiar wymaksować tam wszystkie sekrety.

 

Ps. Odpaliłem też na chwilkę Jaka, cóż platynka wpadnie ale po Zaginionym Dziewictwie :)

 

35jyr84.png

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Opawa A/V to jakas masakra. Spojrzcie np., na rece Chloe gdy robi fote. Zeschnieta lekka warstwa blota, zyly, szczegolowa faktura skory, palcow, paznokcie 3D. Wow! No bomba.... A tak poza tym, to stary dobry Uncharted. Brakuje mi troche innowacji, ale wiedziale na co sie pisze. W koncu to DLC. Formula tego Universum juz sie wyczerpala, niech chlopaki Naughty Dog skoncentruja sie na inn IP, i w pocie czola pracuja nad The Last of Us 2.

Odnośnik do komentarza

Platformówka tak, strzelanie nie. Za dużo tego jest. Po sukcesie kolekcji Crasha może się zdecydują na jakąś kozak platformówkę AAAAAAAA ale czuję, że mogli z tego trochę wyrosnąć:(

 

Może jakieś dobre action RPG w klimatach fantasy w bajkowej otoczce z elementami platformowymi? mmmmmm

 

Ja właśnie odebrałem kopie od swojego dealera za 130zł. Dziś sprawdzę te szmery HDRy.

Odnośnik do komentarza

 Po sukcesie kolekcji Crasha może się zdecydują na jakąś kozak platformówkę AAAAAAAA ale czuję, że mogli z tego trochę wyrosnąć :(

 

Nie tyle co wyrosnąć co ludzie, którzy pracowali w ND 20 lat temu przy Crashu już dawno tam nie pracują. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...