Skocz do zawartości

Uncharted: The Lost Legacy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie po to wyje.bali Amy Hennig z bycie dyrektorem kreatywnym żeby teraz wracać do czasów infantylnych platformówek. Dopóki Straley i Druckmann pracują w ND to raczej będą szli w dojrzałe opowieści. W sumie naturalnym krokiem w rozwoju bedzie jakaś gra z otwartym światem skoro z każdą grą robią co raz większe światy. 

Odnośnik do komentarza

Było już wałkowane kilka razy. Same ND dawno potwierdziło, że skończyli z platformówkami jak i serią Jak'a. Zresztą nie ma co spekulować skoro do premiery TLoU 2 mamy kawał czasu, a co dopiero nowe IP... Psiaki chcą się ciągle rozwijać i robią to nieprzerwanie od czasów Crasha. Cokolwiek wymyślą przyjmę z otwartymi rękami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miazga ten nowy Uncharted. Wszystkie gry w jakie gralem od Naughty Dog sa perfekcyjne.

 

Slyszalem tez narzekania, ze gre mozna ukonczyc w 6-7 godzin a nie 10 jak bylo to zapowiadane. Pisali rowniez, ze 40$ to duzo jak na taka krotka gre xD Chyba zapomnieli jak bylo z MGSV: Ground Zeroes, gra kosztowala 30$ i mozna bylo ja ukonczyc w 1,5-2 godziny. Tych to mozna bylo nazwac oszustami a nie psiakow.

 

Co do Jaka, to marzy mi sie zobaczyc remake'a, cos w stylu Ratchet and Clank. Bralbym jak nic, chociaz i tak biore wszystkie gry od psiakow w ciemno.

Odnośnik do komentarza

To jak tam, fajna gierka? Bo na razie dowiedziałem się, że ładna i że wszyscy chcą grać w J&D.

Ragus giereczka od ND to chyba wiadomka, że kozak. Jest mega dobrze. Jedynie jak komuś było mało pif paf w U4 i jęczał, że jest więcej eksploracji to ostrzegama, tu jest tego jeszcze więcej. Przez pierwsze dwa chaptery nawet broni w ręku nie trzymamy, ale akcji trochę było...

Jak nie nie ma się jakiś krzywych faz do Sony albo do gierek AAA (no bo przecież to nie jest niszowe dzieło sztuki poza MAINSTREAMEM!) to naprawdę kozak kawałek kodu, dopracowany do perfekcji.

Piękne urozmaicenie od najnowszej Zeldy. Tego mi było trzeba.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No i skończyłem...zajęło mi 9.30

Uncharted spokojnie może istnieć bez Natana, dużo skakania i eksploracji. Sama historia dla mnie ciekawa i ciężko było się oderwać.

U mnie czeka na dysku Ale coś nie mogę odpalić właśnie przez brak nathana:/

 

poziom humoru i ogolnie teksty jakos nie odbiegaja od tego co bylo wczensiej, kobitki sa zadziorne i zaradne wiec fajnie sie ich slucha...mi brak Natana wgl nie przeszkadzal no ale dla mnie ogladanie plecow Cloe>>>>>>> a Natana :D

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...