Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

ta gierka ostatnia logiczna z wycinaniem naprawde przyjemna, napewno fajnie można pograć w coopie, ale nie (pipi) za 40$ a podobno tyle ma kosztować

 

 

nintendo opyla indyki w cenie 3/4 gier AAA

no nieźle

Można pograć... nie mów tego głośno. 

Albo nie masz żony . Moja jak zobaczyła mnie gdy grałem w splatona a potem mario kart to mało się ze mną nie rozwiodła. Przy tej grze bym się nie odważył.

 

OPS tera jakaś gra z telefonu. Matko jedyna gdyby nie WIIU i jej zelda to NS nie miałby nic do grania w pierwszym roku.

Edytowane przez Jagar
Odnośnik do komentarza

chrno doceniam Twoja walke w imieniu Niny ale ludzie jednak po tej prezentacji chyba spodziewali sie czegos innego - typowego pokazu sprzetu ktory wychodzi za kilka miesiecy + gry startowe i troche na reszte roku. Zamiast tego dostalismy dosc chaotyczna konfe, zapowiedzi gier bez ladu i skladu bo po samej prezentacji to bylo wiadomo tylko ze Zelda jest na start i tyle :dunno: Wlasnie dzieki takim zagraniom czytam teraz ten temat i Twoje posty zeby sie czego wiecej dowiedziec co i kiedy wyjdzie i ogladam kolesi grajacy w ARMS przez 30 min liczac ze moze jeszcze cos zapowiedza.

 

 

Powiem Ci szczerze że ja to rozumiem ale lubię po prostu z kimś podyskutować i wyrazić swoje opinie a jak coś wiem to lubię się tym podzielić i fakt faktem łatwo ulegam pierwszemu hype'owi, który z czasem opadnie bo sam nie zamierzam kupić Switcha na premierę bo dla mnie liczy się Zelda, którą pierw ogram na Wii U, na resztę przyjdzie jeszcze czas. 

 

Cieszę się że moje posty komuś się przydają i coś z tego się dowiadują bo o to mi chodziło (nie o zaprezentowanie jakie to Nintendo jest zayebiste bo daleko im do tego). Niestety problemem współpczesnych firm 3rd party jest wydawanie gier po najmniejszej linii oporu. Sam naprawdę liczyłem na te króliki od Ubisoftu z Marianem i spółką i liczyłem że będzie Mario i Zelda na start obok Skyrima.

Przeliczyłem się i ponownie nie tylko Nintendo (bo Sony i MS również) pokazują jak bardzo w du.pie mają Europejskich graczy skoro u nas jest 5 gier z czego warta jest tylko Zelda. Zresztą oto zestawienie, który region co dostaje:

 

Europa 

- Zelda Breath of the Wild

- 1,2 Switch 

- Skylanders

- Super Bomberman R

- Just Dance 2017

 

US:

Zelda: BotW

1, 2, Switch

I Am Setsuna

Has Been Heroes

Just Dance 2017

Snipperclips - Cut it out, together! $19.99

Super Bomberman R

 

Japonia: 

  • Zelda Breath of the Wild
  • 1-2 Switch
  • Dragon Quest Heroes 1+2
  • Nobunaga no Yabou Power Kit thingy
  • I am Setsuna
  • Puyo Puyo Tetris S
  • Disgaea 5
  • Super Bomberman R

 

Ta lista tylko pokazuje jak bardzo Europa jest w ciemnej du.pie i które rynki liczą się dla Nintendo przy Switchu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aż się wtrącę.

@Pajgi

Ale czego tu bronić? Konsument patrząc na grę porównuje do reszty o podobnej cenie. Premium MSRP dla gier Indie/mniejszych gier dużych wydawców to 29.99$, nie 39.99 (to pula dla trochę większych gier). Standard to 19.99$

To samo konsola: obecna cena MSRP w wysokości 299$/329€/279£ jest za duża, szczególnie dla Europy, chociaż jestem przekonany, że długo się nie utrzyma.

Ech jestem ciągle zainteresowany Switchem, ale chyba poczekam, aż Nintendo dojdzie do wniosku, że trzeba rozdzielić SKU na takie z stacją dokującą i takie bez, zresztą Ninny często odświeża sprzęt i jego wersje.

Odnośnik do komentarza

Jak patrzysz na samochód z opcją motorówki, to możesz sobie uważać, że to jest za drogie, bo dla ciebie to nie jest tyle warte, wolisz mieć sam samochód za pół ceny, wiadomo że klient ma potrzeby. Ale jeśli się dziwisz wielce nagle, że nie jest tańsze, bo niby się da, to po prostu walisz mega aroganckie głupoty, obojętnie z czego masz magisterkę. Tyle.

 

Cena jest niska jak na to, co to za sprzęt. Po prostu jest. A że ktoś nie chce kupić, no pasjonująca opowieść. Ja nie mam ochoty kupować lodówki turystycznej, ale nie wpadłbym, źeby chodzić po forach Lodówka Extreme pisząc, że cena jest absurdalnie wysoka i zdzierają, bo przecież dla mnie to jest warte mniej, więc na pewno technologicznie jest możliwe robić to za połowę tej ceny. Prawa fizyki i ekonomii wynikają z moich chęci. Logika rodem z najlepszych kościołów.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak patrzysz na samochód z opcją motorówki, to możesz sobie uważać, że to jest za drogie, bo dla ciebie to nie jest tyle warte, wolisz mieć sam samochód za pół ceny, wiadomo że klient ma potrzeby. Ale jeśli się dziwisz wielce nagle, że nie jest tańsze, bo niby się da, to po prostu walisz mega aroganckie głupoty, obojętnie z czego masz magisterkę. Tyle.

 

Cena jest niska jak na to, co to za sprzęt. Po prostu jest. A że ktoś nie chce kupić, no pasjonująca opowieść. Ja nie mam ochoty kupować lodówki turystycznej, ale nie wpadłbym, źeby chodzić po forach Lodówka Extreme pisząc, że cena jest absurdalnie wysoka i zdzierają, bo przecież dla mnie to jest warte mniej, więc na pewno technologicznie jest możliwe robić to za połowę tej ceny. Logika rodem z najlepszych kościołów.

gdzie ty widzisz opcje motorówki w swichu?

 

ja tu widze konsole która równie dobrze by sie obeszła bez stacji dokującej która jest tylko kawałkiem plastiku

zamiast tego mogli dać micro HDMI w konsoli i wejście na zasilacz w samej konsoli. i wtedy też dało by sie podłączyć do TV i do prądu i położyć konsole na stoliku i grać jak na stacjonarce

 

gdyby stacja dokująca miała by jakieś konkretne funkcję, jakąś rozbudowę konsoli (jakiś skok mocy, cokolwiek konkretnego) to by była uprawomocniona, ale wyszło na to że to tylko plastik z wyjściem HDMI (ale cena już rośnie oczywiście)

 

takie ps vita TV też można podłączyć do telewizora, a konsola kosztuje ile? 100zł?

 

bez kitu ogurek

Odnośnik do komentarza

Jak patrzysz na samochód z opcją motorówki, to możesz sobie uważać, że to jest za drogie, bo dla ciebie to nie jest tyle warte, wolisz mieć sam samochód za pół ceny, wiadomo że klient ma potrzeby. Ale jeśli się dziwisz wielce nagle, że nie jest tańsze, bo niby się da, to po prostu walisz mega aroganckie głupoty, obojętnie z czego masz magisterkę. Tyle.

 

Cena jest niska jak na to, co to za sprzęt. Po prostu jest. A że ktoś nie chce kupić, no pasjonująca opowieść. Ja nie mam ochoty kupować lodówki turystycznej ale wpadłbym, źeby chodzić po forach Lodówka Extreme pisząc, że cena jest absurdalnie wysoka i zdzierają, bo przecież dla mnie to jest warte mniej, więc na pewno technologicznie jest możliwe robić to za połowę tej ceny.

 

Ale ja się nie dziwię, że tyle kosztuje, ba! od Nintendo dokładnie tego oczekiwałem na premierę. Generalnie proponuję mniej bełkotu w wypowiedzi, a szczególnie mniej koślawych porównań. To czy cena jest za wysoka wyreguluje rynek, Nintendo na pewno jest przygotowane na szybką obniżkę (hint:  z roku na rok co raz większy % sprzedaży odbywa się w ostatnich miesiącach roku, konsumenci przyzwyczaili się do czekania na obniżki związane z okresem BF-Święta).

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest różnica między tekstem "wolałbym przenośniaka z możliwością podłączenia kablem do TV, nieco mniejszą funkcjonalnością z racji zastosowania tegoż i tyle", a wiedzeniem od dawna, że Switch to co innego i narzekaniem, że to niby mogło kosztować 50 groszy. To znaczy myślałem, że jest, ale ok, nie ma, chęć człowieka do używania przedmiotu definiuje prawa inżynierii, mądrze mówicie, wracam do kościółka się modlić o switcha który mi się zteleportuje do mieszkania bo przecież moim zdaniem to by było lepsze.

 

 

Magistrze bzdurzysz okrutnie. Ale ok, na pewno będzie wielka obniżka na Święta. Albo, jak zawsze w tym dziale, niemożliwe nie nastąpi, ale spoko, będzie można do końca świata sobie powtarzać, że gdyby tylko Nintendo nie brało 99% marży, to na pewno... Lecę do kościoła, zajrzę może za rok czy ile czasu musi zawsze minąć w tego typu tematach żeby to nie było Console Wars Nintendo vs podstawy zdrowego rozsądku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...