Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Graczdari czy w Twoim sklepie cena Zeldy na Wii U 189 złotych nie ulegnie już zmianie do premiery?

 

W zasadzie nie wiem. Teraz w Conqueście ZELDA na WiiU też chodzi wyżej niż inne premiery na WiiU

 

Z Nintendo to niestety jest tak....że gdyby kurs EURO był teraz 20 groszy niższy to konsola byłaby za 1400 albo i 1380...

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Kupiłem z tym całym Zeldą. Moze bedzie dobre. Nintendo dostało ode mnie wielki kredyt zaufania. Obym nie żałował. Nigdy nie kupiłem sprzętu na który nie widziałem dla siebie więcej niż jednej gry (oczywiscie mówimy o dniu kupna).  Ostatni kupiony sprzet na premierę czyli Vita to był strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję, że poza (pipi)owym marketingiem konsola nie będzie miała za wiele wspólnego z Wii U i w koncu doczekam się nowego Metroida i nie bedzie to przypał jak to coś na 3DS'a.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Porównanie pudełek gier Switcha i PSP:

RxeSkbv.jpg

goztr5b.jpg

 

:banderas:

 

Fajnie że każda gra ma drugą stronę okładki która stanowi trochę dekorację, a trochę reklamę. Ciekawe rozwiązanie, ładnie to wygląda w niektórych grach.

 

tOnxVZF.jpg

Odnośnik do komentarza

Napisałem maila do ultimy, żeby anulowali mi zamówienie...

 

 

...zeldy, bo zamówiłem konsolę i grę oddzielnie, więc anulowali zeldę i dołączyli ją do Switcha. Teraz od zakupu mogą mnie już tylko odwieść nieprzychylne opinie na temat BOTW.

Odnośnik do komentarza

Ta limitka to bieda nad biedą i przykład pazerności niektórych oddziałów (no bo jak nazwać to że w US mogli doyebać w mniejszej ilości ale zacniejszą edycję niczym rasowy Owczarek a my już po raz któryś dostajemy kundla z podkulonym ogonem).

 

Niech wy.(pipi)ą z tego zestawu ten badziewny plastik imitujący Master Sworda a wrzucą ten pokrowiec i monetkę/mapę i myślę że większość by taką limitkę chętniej przygarnęła. 

Odnośnik do komentarza

Otóż to, ja osobiście jestem bardzo zdziwiony, że nie przygotowali kilka wersji a jedną z nich jest m.in zestaw z Amiibo i OST tak jak zrobili przy Twlight Princess HD, zwłaszcza że przygotowali dość pokaźny zestaw tylko pod Breath of the Wild. Jednak najlepszą i najwazniejszą figurkę Wolf Linka już mam (trzeba tylko przejść ten dungeon aby nabić więcej serduszek wilczkowi). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...