Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ogarną, nie ogarną, ludzie przyzwyczaili się juz do polskich wersji gier i tego się nie odkręci. Osobiście mam w chvju polskie wersje gierek, no ale rynek daje o sobie znać i Nintendo powinno wydawać u nas gry po polsku.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Biorąc po uwagę fakt, że Ninny kieruje swoje gry również do dzieci, to na pewno jakby napisy chociaż polskie dodawali do gier, to byłoby lepiej ze sprzedażą. Tak przynajmniej mi się wydaje. No ale będąc Polakiem trzeba ten angielski umieć, inaczej jesteś w doopie.

 

Syberia 3 i Lego City Undercover będą po polsku. 

 

chyba jeszcze jakiś symulator farmy będzie po polsku na switcha

Odnośnik do komentarza

Joy-cony nie musisz wkładać do gripa aby grać. Co do wygody, już wielu youtuberów i dziennikarzy podawało, że joy-cony są cholernie ergonomiczne i wygodne, nawet dla osób z dużymi dłoniami. Zaś Pro wszyscy opisują, jako idealny drugi pad do grania w bijatyki czy platformówki 2D.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

wiadomo, kiedy Nintendo ma rzucać kolejne konsole na sklepy, poza tymi 2 mln na start? 

 

Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji ale w Styczniu Ninny podawało, że te 2mln pierwotnie były przeznaczone na cały marzec ale teraz rzekomo mowa jest o pierwszych dwóch tygodniach, gdzie druga dostawa ma nadejść przed końcem marca aby już na kwiecień nie brakowało sprzętu na półkach. 

Odnośnik do komentarza

U nas raczej nie będzie z dostepnością problemu. Jeżeli już to obecnie na Zachodzie zaczynają się na forach stresować, bo w coraz większej ilości sklepach nie można złożyć preorder na wersje Neon, same szaraki są do kupienia. Obstawiam, że u nas w pierwszej kolejności też neonówka zniknie na chwilę z półek (co jak co ale fajnie się wyróżnia). 

 

Swoją drogą, ktoś wpadł na pomysł aby zrobić naklejkę na Gripa od joy-conów aby przypominał psiaka i zgłosił zbiórkę na kickstarterze, która przekroczyła już wymaganą sumę 4-ro krotnie xD 

 

https://www.kickstarter.com/projects/1576389298/nintendo-switch-dog-tongue-stickers-for-joy-con

 

f5d76297e92067a1802948ffab6bf914_origina

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ale to strasznie dużo za folię. Ja miałem najlepszą jak na razie na Vicie dodawaną do oryginalnego pokrowca, a się nie spodziewałem. Także tutaj liczę na to samo. Gorzej, że zacząłem się zastanawiać nad limitowaną Zeldą za 349zł z Komputronika, chociaż wiem, że to głupota.

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...