Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zrobiłem sobie koszyk w ultimie i za taki zestaw na start wychodzi 1888 zł czyli w xkomie stówkę taniej. Cena za konsole podobna jak na start ps4.

Co ciekawe w konsole i gry taki Mario kart i inne gry poza zelda są za 199 zł, fajnie gdyby wszystkie nowości na switcha były e tej cenie.

Odnośnik do komentarza

Cena nie jest jakas super tragiczna. Mnie osobiscie bardziej wkurzaja ceny gier bo tak jak za taka zelde 250 to spoko tak za mini gierki to cena z dupy. Taka disgaea complete kosztuje tyle co pierdy pokroju 12 switch. Znajac nintendo gry beda dlugo trzymaly cene

Odnośnik do komentarza

w KiGu obecnie wszystkie gry za wyjątkiem Zeldy mają cenę 199zł (Ultima ma średnio 210-220), więc tragedii nie ma. Wiadomo, że chcą się nachapać na Zeldzie a 1-2 Switch to bzdet, który szybko na bank stanieje bo mało kto będzie chciał to kupić (choć kto go tam wie). 

Odnośnik do komentarza

Ja tam na koszta nie marudzę. Zamówiłem, bo od razu chcę mieć komplet na wypasie. Wychodzi mi prawie 2800 zł. Niemniej raz jest premiera danego systemu. Nigdy jeszcze nie brałem na premierę. Ale zawsze żałowałem, że n64, czy gc nie miałem na premierę. Switch może być systemem tej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale jest popyt na tę konsolę, nawet w Polsce, takie odnoszę wrażenie po komentarzach, również tych niezdecydowanych, i tych którzy biorą na święta. Założę się, że jeśli Zelda spełni oczekiwania, ogromne oczekiwania, to wielu będzie biegać po sklepach i szukać konsoli tuż po premierze, bo to gry sprzedają konsole, gry wybitne.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

O ile pamiętam to pierwszy model PS4 kosztował w sklepach ok. 1700zł, więc jeżeli ktoś kupił na premierę PS4 za 1400zł to szacun na dzielni.

Ps4 na premiere to bylo 2199 pierwszego dnia.

Ps4 w premierę day one była za 1649 zł bo sam w kolejce stałem ;) Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

To ten wyjątek. 

RDR miało spoko DLC. Forza Horizon też miała spoko DLC z tą wyspą, ale DLC z pakietem autek już nie. 

Życzę konsoli jak najlepiej, ale 2 klocki wydać dla jednej gry i do końca roku nic, to jednak nie dla mnie. Jeszcze fakt że Zelde można ograć na Wiiu. Za tą cenę mam PS4 pro z lepszym zapleczem. 

Jeszcze raz- oby im się udało po Wiiu.

Odnośnik do komentarza

PS4 Pro? To dobiero wyzysk! Śmieszna pół generacja. Posiadam PS4, ale nie mam zamiaru wymieniać na pro i brać udziału w tym precedensie. A Switcha biorę na premierę, bo nie mam WiiU, i mam przeczucie, że nowa Zelda będzie tak dobra jak kiedyś Ocaryna. Jeśli się zawiodę to trudno, na PS4 też się zawiodłem, gdy kupiłem razem U4.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...