Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem właśnie Nintendo Switch red-blue, plus etui i folia ochronna na ekran, plus dodatkowy grip na kontrolery umożliwiający ładowanie, plus drugi zestaw joy-conów tylko przeciwstawne kolory, tak bym mógł mieć cały czerwony, lub cały niebieski. Plus oczywiście Zelda i 1 2 Switch

Do zamówienia dorzuciłem pro kontroler. I co najlepsze dostałem już potwierdzenie, że wszystko będę miał w dniu premiery. Ależ się doczekać nie mogę.

Edytowane przez Mantis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja już w pierwszy dzień złożyłem preordera, byłem szósty na liście, miałem wziąć szarą, ale chyba jednak wezmę neon, a dodatkowe joycony chciałbym zielony i żółty, tak żeby każdy miał inny kolor przy kanapowym multi. Na początek biorę tylko Zeldę i pro controler, a później MK8, i mam

nadzieję, że do tego czasu wyjdą też joycony we wspomnianych kolorach. No i jeszcze Horizon w marcu, heh.

Odnośnik do komentarza

https://www.amazon.com/Binding-Isaac-Afterbirth-Switch/dp/B01N21YHC5/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1486405700&sr=8-1&keywords=binding+of+isaac&linkCode=ll1&tag=nintendoeverything-20&linkId=2858657c9f743d9931027736ed70fd58

 

Wziąłbym, ale nie wiem czy da się to jakoś tanio wykombinować z wysyłką itd. Może ktoś z Was ma doświadczenie, albo będzie coś sprowadzać?

Edytowane przez roivas
Odnośnik do komentarza

Pobierają kasę przed wysyłką. Co jakiś czas są promocje na darmową wysyłkę, ale ZTCP to nie obejmuje preorderów. Wysyłka leci najpierw do (prawdopodobnie) centrum dystrybucyjnego w Niemczech i stamtąd DHL'em do PL. Ni gdy jeszcze się nie przytrafiło, żebym miał problemy z urzędem celnym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pobierają kasę przed wysyłką. Co jakiś czas są promocje na darmową wysyłkę, ale ZTCP to nie obejmuje preorderów. Wysyłka leci najpierw do (prawdopodobnie) centrum dystrybucyjnego w Niemczech i stamtąd DHL'em do PL. Ni gdy jeszcze się nie przytrafiło, żebym miał problemy z urzędem celnym.

Dziś sprawdziłem i na Issaca jest wysyłka za darmo jakaś, ale na folię Hori ( też chcę zamówić ) już chcą by dopłacić.

Oni to potem wysyłają razem czy osobno zamówienia?

Odnośnik do komentarza

Czy Switch będzie miał możliwość ogrywania gierek z WIIU ?. Jakiś emulator etc. ?   

 

Co do samej konsoli to granie mobilne w moim przypadku to strzał w 10, w tygodniu jestem w ruchu i do stacjonarki czasami nie mam mozliwosci usiaść bo mnie w domu nie ma. Zamowiłem w Ultimie i czekam jarając się jak pochodnia 

Edytowane przez kakus
Odnośnik do komentarza

Poznałem ostatnio zioma, który siedzi w game devie, konkretnie zajmuje się tworzeniem artów koncepcyjnych broni do gier. Nie siedzi w jednej firmie, a robi to na zlecenie. Piszę o nim dlatego, że Switch mega go jara. Bierze na premierę i już się nie może doczekać gdy zagra na nim w samolocie! Ponoć tak często jest w podróży, że Switch jest spełnieniem jego marzeń. Normalnie w domu ma wszystkie konsole, ale najwięcej gra na 3dsie. Domowych konsol nawet nie widuje, bo ma je za ścianą w specjalnie dla nich zrobionym pokoju. Włączone są wszystkie cały czas, tylko pady wyłącza, zaś same gry kupuje tylko w wersji cyfrowej. Niemniej Switch będzie jedyną konsolą pod tv. No i będzie głównie grał w samolocie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...