Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nic to nie da przeciez, do momentu fabularnego wymagajacego lv2 nawet jakby sie zrobilo wszystko to i tak nie unikniemy farmowania bo za pol godziny gra juz wymaga lv4 do pchniecia fabuly i dopiero wtedy odblokowuje sie reszta npc

 

Beznadziejne rozwiazanie, tornie bym dal 6 lub 7 przez to na chwile obecna

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ficuś napisał:

Nic to nie da przeciez, do momentu fabularnego wymagajacego lv2 nawet jakby sie zrobilo wszystko to i tak nie unikniemy farmowania bo za pol godziny gra juz wymaga lv4 do pchniecia fabuly i dopiero wtedy odblokowuje sie reszta npc

 

Beznadziejne rozwiazanie, tornie bym dal 6 lub 7 przez to na chwile obecna

 

:notsure: nawet nie wiem w ktorym momencie było wymagane lvl2 bo nie dostałem nawet żadnego komunikatu o tym (najwidoczniej wtedy miałem już  2), a jak się pojawił przymus przyfarmienia do lvl4 to brakowało mi dosłownie 2 NPC do zrobienia, co uczyniłem w 10 min. subquesty robiłem na bieżąco mniej więcej. 

Odnośnik do komentarza

Również się pod tym podpisuje. W momencie gdy miałem scenkę gdzie była gadka o podbiciu community to został mi do zakończenia 1 sidequest i wbiłem 4lvl. Zwyczajnie wystarczy zagadać w każdej nowej lokacji do każdej napotkanej osoby i siedquesty same wpadają. Co lepsze fabularnie ma to fajne podłoże, ponieważ bohaterowie bardziej skupiają się na pomocy zwykłym npcom w tym świecie aniżeli robili to poprzedni bohaterowie w owej serii. Tak więc obecnie dla mnie dodatek to mocne 9/10. Jedyny zgrzyt to odrobinę gorszę wbijanie combo breaków czy jak im tam ponieważ łączenie żywiołów ma swoje wyznaczone kombinacje, których nie widać tak jak w XC2. Reszta jest dla mnie znacznie lepsza albo przynajmniej tak samo dobra jak XC2.

Odnośnik do komentarza

 

finiszuję z tym tytułem  - żeby ubić tego bydlaka 100lvl  nieźle trzeba podbić swój level :) W moim przypadku to wielokrotne walki z złotą roślinką na 85lvl.
Szkoda że poza tymi złotymi nie ma więcej dużych stworków by nabijać expa. i jest to trochę monotonne gdy bijesz jednego. który jest najbardziej zbliżony levelem, do tego którego chcesz ubić.

Odnośnik do komentarza

Czy Xenoblade Chronicles 2 jest powiązany fabularnie z Xenoblade Chronicles z Wii/Xenoblade Chronicles X czy to tak jak z Final Fantasy? Kupiłbym Switcha dla tej gry, ale jeśli są jakieś powiązania fabularne, jakieś mindfucki z tym związane to wolałbym ich doświadczyć, ani nie ogrywać serii od końca. Choć nie chce mi się teraz specjalnie Wii czy WiU kupować. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dunpeal napisał:

Czy Xenoblade Chronicles 2 jest powiązany fabularnie z Xenoblade Chronicles z Wii/Xenoblade Chronicles X czy to tak jak z Final Fantasy? Kupiłbym Switcha dla tej gry, ale jeśli są jakieś powiązania fabularne, jakieś mindfucki z tym związane to wolałbym ich doświadczyć, ani nie ogrywać serii od końca. Choć nie chce mi się teraz specjalnie Wii czy WiU kupować. 

Sprawa wyglada tak ze mozna w XC2 zagrac jako standalone i bawic sie znakomicie. Aczkolwiek jest pewien moment pod koniec gry (ultra mindfuck), który wywala z kapci jezeli sie przeszlo XC1 i duzo wyjasnia. Znajomosc XCX jest moim zdaniem zbedna wiec to mozna odpuscic. A kolegi powyzej nie czytaj bo widac ze nie ogarnia zbytnio.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, dunpeal napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Zacznę rozglądać się powoli za Wii w takim razie. Xeno z WiiU chyba oleję.

 

Xenoblade Chronicles przeszedłem w okresie jego premiery (czyli jakoś w 2010r.) to była moja ostatnia styczność z pierwszą częścią i ogrywając na premierę Xeno 2 fakt wyłapywałem pewne smaczki ale też niektórych ni cholery nie pamiętałem i przypominałem sobie za pomocą growej Wiki. Nie czułem abym coś stracił ale fakt parę lekki zaskoczeń było. Tak na Twoim miejscu jeżeli masz mega parcie na Xeno 2 to olej 1-kę. Jeżeli Ci się nie śpieszy, to polecam obczaić co ekipa stworzyła na poczciwe Wii (olej wersje na New 3DS'a to nie to samo), ponieważ fabularnie i gameplayowo to dalej dobry jRPG.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...