Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2019 o 14:22, funditto napisał:

 i nie chciałbym się natknąć na ścianę.. 

W takim razie rozwijaj drzewka umiejętności bladów zwłaszcza field skills bo bez nich na odpowiednim poziomie zderzysz się w pewnym momencie z taką ścianą dlatego też nie polecałbym gnać z głównym wątkiem za szybko.     

Odnośnik do komentarza

Jestem już przed ostatnim bossem i z jednej strony kusi mnie, żeby już zobaczyć jak to się skończy, a z drugiej jeszcze tyle questów do zrobienia i unikalnych potworów do pokonania.. w związku z tym mam dwa pytania: 

1) czy po przejściu gry mogę jeszcze wrócić do niej i dalej czyścić grę czy muszę wszystko zrobić przed finałem ? 

 

2) gdzie szukać jakiejś miejscówki z przeciwnikami na poziomach 70-75, żebym mógł trochę podpakować drużynę ? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kolega polecił mi grac na easy, aby walki nie ciągnąęły się zbyt długo. Sprawdziwszy czasy na HLTB.com postanowiłem, że jeżeli utnę chociaż 10 godzin (szczególnie na czymś powtarzalnym) to będzie warto. Mam problemy z robieniem Comb, bo walki się kończą zanim nabiję ten 3-ci poziom umiejki. No ale "sam tego chciałem".

 

Jedyne co mi przeszkadza w tej grze ( a jestem już w 4 rozdziale) to okropny Voica Acting Protagonistów. Nie wiem kto to klepnął, co brał i dlaczego panoszy się w tej grze brytyjski akcent, którego w takich ilościach po prostu nie trawię. Można się przyczepić do kilku rozwiązań gameplayowych, ale w sumie nie ma to większego sensu, bo nie przysłaniają całości.

Najbardziej irytujące jest to, ze od tygodnia obiecuje sobie, ze pójdę wreszcie spać o 23, a jakoś poniżej 00 na zegarze przez Xenoblade zejść nie mogę :P

 

Jest w tym tytule jakaś magia JRPGów z PSXa. Świat jest intrygujący, człowiekowi naprawdę sprawia frajdę odkrywanie go. Ostatnio podobne odczucia względem JRPGa miałem grając w Chrono Crossa (lub w mniejszym stopniu Rogue Galaxy). Przez całą erę PS3 i teraz Ps4 chyba nie dane mi było zagrać podobnego JRPGa. "Wakacyjny" klimat bardzo relaksuje podczas gry.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Ja się nie znam zbytnio na jRPG bo bardzo dużo ich nie przeszedłem, ale XC1 najlepszy rpg ery 360, ps3 i Wii, XCX najlepszy rpg ery ps4, xone i Wii u i XC2 leci dalej w generacji switch, gdzie jest najlepszym przedstawicielem nie tylko tego gatunku ale jedna z najlepszych gier na tej generacji(swoją drogą którą to generacja konsol?).

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, XM. napisał:

Ja się nie znam zbytnio na jRPG bo bardzo dużo ich nie przeszedłem, ale XC1 najlepszy rpg ery 360, ps3 i Wii, XCX najlepszy rpg ery ps4, xone i Wii u i XC2 leci dalej w generacji switch, gdzie jest najlepszym przedstawicielem nie tylko tego gatunku ale jedna z najlepszych gier na tej generacji(swoją drogą którą to generacja konsol?).

 

Jeżeli iść w kolejności to Switch jest 9-tą generacją (PS4 i XO są 8-mą). Tak jednak czytałem już kilka razy że Wii U traktują jako middle gena, który nie klasyfikuje się ni to do 7-mej ni to do 8-mej.

Odnośnik do komentarza

Wii to jeszcze pikuś bo wyszedł w tym czasie co PS3 i istniał typową kadencję 5 lat. Obecnie czy teraz mo jakieś większe znaczenie skoro Big N poszło całkowicie swoją drogą? Równie dobrze można by PS5 i XO przypisać do generacji Switcha (bo przecież X360 też wyszedł rok przed PS3 i Wii). Wracając jeszcze do tematu xeno to bardzo jestem ciekaw czy częściej zamierzają wydawać takie duże fabularne dodatki jak Torna. Ja bym nie miał nic przeciwko jeżeli dalej będzie trzymać taki poziom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...