Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Damk napisał:

 

Też chyba nabędę standardową wersję. Kolekcjonerki brak w moim ulubionym sklepie. A w pozostałych jak się jeszcze ostały, to za kosmiczną cenę.

No ja w sumie zawsze miałem  w planie brać standardową wersję, bo prawdę mówiąc, trochę już mi minął hajp na te  - w większości badziewne dodatki w wersjach kolekcjonerskich, za które nie będę dopłacał dodatkowych złotówek, za które mogę mieć kolejną grę.

Odnośnik do komentarza

Mam tak samo, ale nie moge zaprzeczyc ze niektore "kartony" wygladaja na pólce naprawde pieknie. Rozchodzi sie glownie o to czy kogos stać czy nie i ile te pierdoły dla niego znacza. Są tez osoby co nie cierpia kolekcjonerek i wola zeby kazde pudelko mialo taka sama wysokosc i grubość.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Velius napisał:

 Są tez osoby co nie cierpia kolekcjonerek i wola zeby kazde pudelko mialo taka sama wysokosc i grubość.

No ja już raczej jestem taką osobą.

Jednak nie mam nic przeciwko Edycją Limitowanym  z ciekawymi dodatkami, bo nie powiem, na dobrej kolekcjonerce zawsze milo zawiesić oko( fajne opakowanie) i pomacać dobre dodatki.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Czekam az @Starh sie na stemie odezwie i odpoczywam myslac o Xeno 2 i czy bedzie takie samo walniecie jak w jedynce na start oraz tym  ze dzis prawie sobie Switcha rozwalilem, bo zalozylem na odwrót strapy do grania, ale na szczescie sie udalo zdjac bez problemu a juz mialem mokre gacie z nerwów :obama:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Velius napisał:

Problem jest taki ze kiedys edycja kolekcjonerka/limitowana kosztowała od 30 do czasem 50zł wiecej od standardowej. Teraz czasy sie zmienily i na przykladzie xeno 2 mamy cene DWA razy wieksza. To juz daje do myslenia.

No dokładnie. Limitka Xeno 2 jest naprawdę super (to opakowanie) tylko niestety dopłacać 200zł za artbook, płytę z niecałą ścieżką dźwiękową i steelbook, to już przesada jak dla mnie.

Owszem gdyby np dowalili jeszcze fajową figurkę Amiibo lub np dioramę z głównymi postaciami, to dopłata tych 200u złociszy, byłaby bardziej uzasadniona.

A tak no cóż, gdyby różnica wahała się w okolicach 50 - 70zł, to można byłoby się jeszcze zastanowić.

Teraz natomiast za te 399zł, które musiałbym wyłożyć na Limitke Xeno 2 mam standardową wersję plus np Rabidsy.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, kazuyoshi napisał:

No dokładnie. Limitka Xeno 2 jest naprawdę super (to opakowanie) tylko niestety dopłacać 200zł za artbook, płytę z niecałą ścieżką dźwiękową i steelbook, to już przesada jak dla mnie.

Owszem gdyby np dowalili jeszcze fajową figurkę Amiibo lub np dioramę z głównymi postaciami, to dopłata tych 200u złociszy, byłaby bardziej uzasadniona.

A tak no cóż, gdyby różnica wahała się w okolicach 50 - 70zł, to można byłoby się jeszcze zastanowić.

Teraz natomiast za te 399zł, które musiałbym wyłożyć na Limitke Xeno 2 mam standardową wersję plus np Rabidsy.

 

Dlatego ja nie rzucam się na pierwszą lepszą limitkę, tylko biorę takie jakie chce sobie postawić na półce. A inne odpuszczam, kupując standardowe wydanie i do tego osobno sobie dokupuje jakiegoś artbook'a, ost'a, figurkę, o ile są dostępne. Ale to się tyczy tylko japońskich gier. Raz mi wychodzi taniej, od limitki, a raz drożej, wszystko zależy czy kupuję figurkę, czy tylko choćby takiego artbook'a...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
Cytat

Xenoblade Chronicles 2 is shaping up to be another jewel in the Switch’s crown. While it’s certainly not perfect, it seems as though the latest Xenoblade takes the heartfelt story of the Wii original will keeping the complex systems of its Wii U sequel intact.

It may not be getting the attention of Nintendo’s other first party release, but make no mistake, Xenoblade Chronicles 2 is looking to be a Switch game that’s worth paying attention to.

 

1200

 

oj czekam

 

http://itsalmo.st/#xenotime

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

przetlumaczona na angielski recka (jeszcze nie w calosci, ale beda to pewnie aktualizowac):

 

 

edit: przejrzalem bardzo pobieznie i jest tam duzo szczegolow z gry, wiec odradzam lekture wrazliwym na spoilery

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...