Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

ja 55 h miałem jak skończyłem xeno x ale ja nie zbieram i nie robie wszystkiego. Zakładam że można o wiele więcej z gry wyciągnąć. Xeno x bardzo dobry szpil. Fabularnie gorsze od xeno ale poza fabułą w każdym innym aspekcie zdecydowanie lepsze od xeno.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Pierwszy lot mechem w XenoX to niezapomniane przeżycie. Coś jak pierwszy mount w WoWie, zanim gra została uproszczona. Fabuła nie przeszkadzała, była gdzieś tam z boku, najważniejsza była niezapomniana eksploracja.

 

Z drugiej strony fabuła w Xeno1 też jakoś strasznie mną nie pozamiatała. W połączeniu z mniejszą swobodą, zdecydowanie wolę XenoX.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, blantman napisał:

Fabularnie gorsze od xeno ale poza fabułą w każdym innym aspekcie zdecydowanie lepsze od xeno.

 

Nie no konstrukcja swiata w xeno byla tez duzo lepsza niz w xcx. Bionis i Mechonis to jeden z najlepszych, najbardziej oryginalnych settingow w jrpg ever.

 

Ja nabilem w xcx 120h, zrobilem prawie wszystko podobnie jak w xc i tak jak zdecydowanie warto ograc obie, to xc ogolnie jest lepsze. W xcx monolith sam sobie strzelili w stope dajac np jedno glowne miasto czy kilka kawalkow, ktorych nie dalo sie sluchac na dluzsza mete. Mechy mocno pomogly w moim przypadku, bo pauka mi zawsze staje na japonskie roboty.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kinoji napisał:

 

Nie no konstrukcja swiata w xeno byla tez duzo lepsza niz w xcx. Bionis i Mechonis to jeden z najlepszych, najbardziej oryginalnych settingow w jrpg ever.

 

Ja nabilem w xcx 120h, zrobilem prawie wszystko podobnie jak w xc i tak jak zdecydowanie warto ograc obie, to xc ogolnie jest lepsze. W xcx monolith sam sobie strzelili w stope dajac np jedno glowne miasto czy kilka kawalkow, ktorych nie dalo sie sluchac na dluzsza mete. Mechy mocno pomogly w moim przypadku, bo pauka mi zawsze staje na japonskie roboty.

może i ale dla mnie latanie mechami powodowało że bardziej siadł mi świat x'sa. Ta gra zyskuje od razu jak możemy mechami latać. Co za fun

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...