Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie macie jak tego ograc przez NTSC? Troche nie rozumiem, jest rok 2018.

 

1. Swap Magic i granie w gierke na PAL ps2

2. Kupno konsoli NTSC i gierek NTSC (na olx konsola ostatnio po 80zl z gra)

3. Emulator

4. Wrzucanie gierek na HDD podpietego do PS2.

 

Do tego ebay, sklepy wysylkowe, no ludzie sobie kiedys radzili nie majac takich udogodnien to narzekania teraz tymbardziej nie rozumiem.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam Fata i Swap Magic, wiec juz mówisz nie prawde, bo dziala, trzeba tylko miec dzyndzelek odpowiedni do wysuniecia napedu :)

 

https://www.olx.pl/oferta/ps2-playstation-2-ntsc-CID99-IDrBWIZ.html#d9593a9e4c

(tutaj trzeba by bylo poprosic o zdjecie spodu lub nalepki zeby potwierdzic ze to NTSC)

 

Emulator swietna sprawa, gry wygladaja jak z PS3/PS4 niekiedy, nie wiem co tu szanowac albo nie szanowac, trzeba sie cieszyc ze cos takiego istnieje, bo za 30-40 lat te wszystkie ps2 beda zarly piach i tylko tak bedzie mozna pograc w niktore niszowe perełki.

 

Zeby nie robic offtopa, ktos jeszcze jedzie newgame+ jak wyjdzie czy tylko ja bede jechal drugi raz ta sama gierke? :fsg:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dzięki za link, zadzwonię popołudniu, z tym Swapem nie wiedziałem, dzięki poczytam o co dokładnie chodzi. Za 30 - 40 lat to już pewnie mnie nie będzie więc trzeba korzystać póki jeszcze w miarę chodzą te sprzęty.

 

Po przejściu story przez parę dni z dziewczyną nie ruszaliśmy xeno, ale widzę, że nie wytrzymała i codziennie siedzi z dodatkowymi questami i rzeczami, na które przez zawrót fabularny nie było czasu (ostatnio wbiła ostatnią formę Poppy), mnie już kusi od dłuższego czasu żeby przejść to jeszcze raz, chciałbym w końcu dorwać KOS-MOS w blejdach. ale zapewne jeszcze poczekam niech odleży swoje, a ja zajmę się resztą gierek z zaległości.  Dzięki za link i za mały offtop komenasai.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Velius napisał:

Zeby nie robic offtopa, ktos jeszcze jedzie newgame+ jak wyjdzie czy tylko ja bede jechal drugi raz ta sama gierke? :fsg:

 

Newgame+ dopiero jak pokończę wszystkie questy i inne czynności. Jak na razie 130h na liczniku z przejściem fabuły włącznie, ale trzeba było sobie zrobić przerwę na inne gierki.

 

Przy okazji, to mój pierwszy post na forum, więc witam i liczę na fajne dyskusje :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Strife napisał:

Ogólnie coś jest chyba na rzeczy z Xenogearsem, mają nawet figurki wydać na dwudziestolecie tytułu ( Pchan pewnie klaszcze uszami już :P ), może zapowiedzą jakiś remake lub inne odświeżone wydanie.

Raczej nie, bo nie za bardzo przepadam za figurkami z ruchomymi częściami (wyjątek to nendroidy), a te prototypy ewidentnie sugerują że będą to figmy:P. Za to na remake'a, choćby nawet w stylu wychodzącego już za chwilę Sword of Mana bym się nie obraził.

 

@Velius Też mam zamiar zacząć newgame+, tylko najpierw muszę skończyć grę po raz pierwszy:). A i dzięki za info, może jak kolega nadol nie sprzątnie mi tego PS2 to sam kupię...

 

 

 

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Strife napisał:

Czy wymaxowanie Ursuli to tylko ciągłe jej merc missions ze stampami? Normalnie idzie się zachlastać, dopiero mam po 8lv i 3tysie fanów.

 

Ktoś ostro przesadził z tym questem. Gdyby to jeszcze było ciekawe, to rozumiem, ale co 10 min wysyłać ją z mercami przez kilka(naście?) godzin? Generyczne, upierdliwe i nikomu niepotrzebne. Też jeszcze tego nie zrobiłem, pewnie nawet w połowie nie jestem...

Odnośnik do komentarza

otworzyłem pod rząd ok. 60 common core crystalów, dwoma postaciami,  zmieniając parametry boosterami po równo by były dane parametry dominujące.
Brakowało mi 7 rare blade'ów. Efekt to zupełne zero w rare blade'ach z tych kryształów :)

Czy komuś wpadło coś z commonów, gdy miał ponad 40 blade'ów?

Odnośnik do komentarza

Jakosc crystal core to głownie to jaki common blade wyleci, rare blade leca ze wszystkich. Jak juz wiadomo jakiego blada brakuje to sie statystyki ustawia wlasnie pod tego blade'a (element) zeby wylecial i nie mowie tu nawet o boosterach, tylko o BAZOWEJ statystyce. Taki KOSMOS zeby mial duza szansen a pokazanie sie wymaga justice minimum 7 bazowego, przy czym inne statystyki powinny byc takie same lub mniejsze.

 

W momencie bondowania system patrzy tylko na jedna statystyke, ta najwyzsza, ale bazowy level tez jest wazny.

 

Jak juz sie pojawi patch przerywania animacji to wydropienie reszty bladów to tylko powinna byc formalnosc, wiedzac gdzie i jak farmic crystal core mozna w 40 minut 200 sztuk naklepac (99 rare i 99 legendary)

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Velius napisał:

Jakosc crystal core to głownie to jaki common blade wyleci, rare blade leca ze wszystkich. Jak juz wiadomo jakiego blada brakuje to sie statystyki ustawia wlasnie pod tego blade'a


No chyba nie, skoro z commona wyleciał mi tylko bodajże Boreas (a  może nawet nie), a reszta z rare/legendary.
Moim zdaniem commony spoko tylko w początkowej fazie gry, by mieć zwykłe blade'e do uzupełniania/nabijania merc missions/i wiadomo wspomagania field skillsów jak chcesz coś otworzyć itd..

Odnośnik do komentarza

Mylisz sie, wszystkie moje rare blady wypadly z common core crystal. Z rare crystal dostalem tylko DWA a z legendary JEDEN. Po drugie Common Blade z legendary crystal sa mocniejsze od wiekszosci rare bladów, postgame lata sie glownie z dobrze dobranymi commonami na min-maxing.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Velius napisał:

Mylisz sie, wszystkie moje rare blady wypadly z common core crystal. Z rare crystal dostalem tylko DWA a z legendary JEDEN.


Możliwe. Napisałem tylko jak było u mnie. U nas dwóch było zupełnie różnie, a jak byśmy zebrali statystyki z wszystkich graczy to by wyszedł pewnie jeszcze ciekawszy wzór.

 

3 minuty temu, Velius napisał:

Po drugie Common Blade z legendary crystal sa mocniejsze od wiekszosci rare bladów, postgame lata sie glownie z dobrze dobranymi commonami na min-maxing.


Ja własnie nie rozwijałem tych commonów z czterema koronami. Co do post game, biegam z rare'ami, jestem `95lvl i nie ma problemu. Ale np. do tego bydlaka na 130lvl z Temperantii jeszcze nie podchodziłem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...